tohirjohn
23.09.08,13:40
kupa potravin s preslou zarukou alebo tesne pred jej ukoncenim za rozumnu cenu..neviete o nejakej firme ktora to ponuka..Jedna sa mi napriklad o mrazene maso a tak podobne
Braňo
23.09.08,11:46
potraviny s prešlou zárukou je nezákonné predávať.
Chobot
23.09.08,12:14
kupa potravin s preslou zarukou alebo tesne pred jej ukoncenim za rozumnu cenu..neviete o nejakej firme ktora to ponuka..Jedna sa mi napriklad o mrazene maso a tak podobne

Keď sa skamarátiš s majiteľom veľkoskladu, tak takých vecí môžeš získať celú hromadu. Moja mama (podobnosť s tetou Márgit z Mafstory čiste náhodná) chodí "kšeftovať" do skladov za Pod. Biskupicami a nosí odtiaľ pre hosp. zvieratá (slepice, kačky a prasatá) veci od výmyslu sveta - olivový olej, talianske cestoviny - obyčajné aj plnené ravioly, práškovú zmiakovú kašu, ... o zelenine a ovocí ani nehovorím. Toľko melónov a broskýň, čo pojedli sliepky, tak sme nezjedli za celý život.

Len musíš byť s nimi kamarát. Oni sa radi zbavia starých vecí.;)
Martin Mocko
23.09.08,12:16
Keď sa skamarátiš s majiteľom veľkoskladu, tak takých vecí môžeš získať celú hromadu. Moja mama (podobnosť s tetou Márgit z Mafstory čiste náhodná) chodí "kšeftovať" do skladov za Pod. Biskupicami a nosí odtiaľ pre hosp. zvieratá (slepice, kačky a prasatá) veci od výmyslu sveta - olivový olej, talianske cestoviny - obyčajné aj plnené ravioly, práškovú zmiakovú kašu, ... o zelenine a ovocí ani nehovorím. Toľko melónov a broskýň, čo pojedli sliepky, tak sme nezjedli za celý život.

Len musíš byť s nimi kamarát. Oni sa radi zbavia starých vecí.;)


mimotemy Škoda, že neexistuje na porade "suhlasím" so smajlíkom..tak ti to dám takto oddelene...
:D:D:D
Stanislav 1975
23.09.08,12:21
Keď sa skamarátiš s majiteľom veľkoskladu, tak takých vecí môžeš získať celú hromadu. Moja mama (podobnosť s tetou Márgit z Mafstory čiste náhodná) chodí "kšeftovať" do skladov za Pod. Biskupicami a nosí odtiaľ pre hosp. zvieratá (slepice, kačky a prasatá) veci od výmyslu sveta - olivový olej, talianske cestoviny - obyčajné aj plnené ravioly, práškovú zmiakovú kašu, ... o zelenine a ovocí ani nehovorím. Toľko melónov a broskýň, čo pojedli sliepky, tak sme nezjedli za celý život.

Len musíš byť s nimi kamarát. Oni sa radi zbavia starých vecí.;)
Hm pre hospodarske zvierata??? A nie náhodou do bufetu ma Miletičke???;)
Chobot
23.09.08,12:29
Hm pre hospodarske zvierata??? A nie náhodou do bufetu ma Miletičke???;)

BY si sa divil, koľko majiteľov reštaurácií takto nakupuje ten olivový olej, starú múku a pod....;)

Ale mama nemá ani reštiku ani bufet. Nepodniká. Má len tie svoje zvieratká.
Stanislav 1975
23.09.08,12:32
BY si sa divil, koľko majiteľov reštaurácií takto nakupuje ten olivový olej, starú múku a pod....;)

Ale mama nemá ani reštiku ani bufet. Nepodniká. Má len tie svoje zvieratká.
Však preto som sa pýtal(ale u teba to bolo zo srandy)-ja viem ako sa "podniká" v niektorých reštikách,hmhm- a ty ako laik nezistíš aké sú tam suroviny
poisonkatka
23.09.08,12:43
nasmu havkovi nosi sesternica z hypernovi maso a salamy po zaruke...niekedy ma vyberanejsie jedlo v hrnci ako my na tanieri...:-)
Chobot
23.09.08,13:07
Však preto som sa pýtal(ale u teba to bolo zo srandy)-ja viem ako sa "podniká" v niektorých reštikách,hmhm- a ty ako laik nezistíš aké sú tam suroviny

Pre ilustráciu, akého má podnikateľského ducha - chodí aj do Dúbravskej pekárne, kde pečú ten arabský chleba. Tí ho majú často veľa po záruke, tak ich ona od nich zoberie. Ako bonus si môže zobrať vrecia od múky (nie je to málo, tie vrecia sú na stovky..). Doma tie vrecia vypráši, poskladá a odnesie na družštvo niekde za Šamorínom. Tí sú radi tým vreciam (veď sú nové:D) a dávajú jej za to obilniny pre sliepky.

Takže dá sa obchodovať aj bez firmy...
tuta
23.09.08,13:29
Takže dá sa obchodovať aj bez firmy...

Máš šikovnú mamičku.