chabby
23.09.08,15:51
DOBRY DEN,RAD BY SOM VAS POPROSIL O VASE NAZORY NA TENTO PROJEKT,KTORY SA CHYSTAM ZAKUPIT.DAKUJEM
Zypsik
23.09.08,17:59
Oki - od zaciatku:
1. Wecko rovno pri vchodovych dverach - roznasa sa spina po dome (mozno to vykompenzuje to druhe v dome a ked ste vela vonku tak potom OK, netreba sa vyzuvat)
2. Oddelit kupelnu a WC (je tam na to priestor)
3. Zrusit ten vyklenok a radsej pouzit "zadverie" pri obyvacke.
4. Orientacia je nejaka cudna. Ak je obyvacka s terasou na juh, tak je jedna izba a presklena jedalen na sever... Navyse ta severna izba pod tym prestresenim, ved tam cely rok slnko nezasvieti!
5. Osobne mam rad minimum vedeni po dome, cize kupelna, wc, kuchyna a kotol podla moznosti pokope.
fefe30
24.09.08,05:34
Mne sa osobne velmi paci. Dobre usporiadanie izieb. Len by som to trosku zvacsil. Kupelka je dost mala, urcite by som ju zvacsil. A rad by som vedel, kde bude plynovy kotol na kurenie ? Myslym, ze do kupelky sa asi nevojde :confused:

Plus by som porozmyslal o pripojení garaze k domu. Lebo urcite chces mat nejake to auticko. Ale inak velmi pekny a vydareny projekt.
chabby
27.09.08,14:14
Dakujem za nazory.Vdaka Vam som hladal vylepsenie tohto projektu a nasiel som,od spol.Wranders "Alfa 144".Je jednoduchsi a zaroven ma rovnake usporiadanie izieb.Taktiez ho maju aj medzi zrealizovanymi projektami.
KEJKA
28.09.08,16:13
nepodceňuj, že tieto projekty od Wranders nemajú výkaz výmer.
AndrejG
28.09.08,18:58
Celkom dobry, ale ten vyklenok na jedalen by som zrusil a tiez tie obluky pri vchode, zbytocne komplikacie a neplnia ziadny ucel, iba komplikuju stavbu.

Co sa tyka WC pri vchode, to je uplny zaklad, to je tam dobre. Ved kolkokrat clovek ide zvonku spinavy a potrebuje si umyt ruky, alebo si len odbehnut na wc z vonka, nemusi chodit cez pol domu.

Kupelna je mala, pokial ide o rodinu s detmi, pokial tam budu byvat iba dospeli, je to ok, ale o ten pol meter by sa dala v pohode rozsirit(z kazdej izby staci ubrat 25cm).

Ale pokial niesu deti, z toho satnika by som urobil druhe wc(z kupelne by bola iba kupelna) a tu izbu vedla spalne by som spojil so spalnou a z vacsej casti tej izby urobil velky satnik. :)