Vojtik
23.09.08,18:02
Ja by som mal tento problém a to : od 17septembra 2008 chodím na vysokú školu ( denná forma ) na odbor ktorý ma moc nebaví ale teraz ma prijali na druhú vysokú na lepši odbor a môj problém spociva v tom ze by som chcel prestúpit na tú druhú skolu ale neviem ci mám narok na dalsie bezplatné stúdium ak sa z tej prvej skoly odhlásim ? Viem ze podla zákona možem študovat bezplatne iba na jednej skole takze tým padom nemozem byt na dvoch skolách súcasne zadarmo ale neviem ako je to vtedy ked sa z jednej skoly odhlasim ci v tej druhej budem za stúdium platit alebo nie. Prosím pomožte je to veľmi súrne kedže vo štvrtok mám už zápis ?
ekopo
23.09.08,16:11
Ukonči jednoducho listom štúdium na pôvodnej VS a chod sa zapísať vo štvrtok na druhú. Nič sa nedeje. Platiť nebudeš ak nemáš prekročenäú štandartnú dľžku štúdia, čo predpokladám že nemáš ak je to tvoja prvá VS a nastupuješ na nu po ukončení strednej školy.
Vojtik
23.09.08,19:24
Dakujem za odpoved:)
ata5
07.07.11,15:54
Prosim o radu: syna prijali na VS ktoru si dal ako "poistku". Ked sa zapisal, prislo rozhodnutie o prijati na "vysnivanu" .Co urobit? Da sa odhlasit z tej prvej, ak ano, tak do kedy? Nechcela by som platit posledny rok, ak by prestupil. Alebo co by ste poradili?
Dakujem