MirkaŠ
24.09.08,09:30
Prajem krásny deň!!!!
Prosím Vás poradí mi niekto, som úplna začiatočníčka v JU.Prišla mi DF za opakované dodanie služby 07-12/2008 /internet/. Neviem ako ju mám správne nahodiť do knihy faktúr, keď to platí mesačne /je štvrťročný platca DPH/. :confused: Ďakujem
Aknazuz
24.09.08,11:42
MirkaŠ,
krásny deň aj Tebe. Ja si urobím v knihe faktúr /ALFA/ nový číselný rad /napr. Internet/ a v ňom si predpíšem DF Internet07-Internet12 t.j. 6 ks. Neviem, v akom programe účtuješ, ale všeobecne si DF za opakované dodanie služby účtujem oddelene od riadne prijatých DF.
MirkaŠ
25.09.08,08:28
ahoj, super že sa mi niekto ozval, si zlatá/ý/, pracujem v Alfe, ale ja mám tie platby rozpísané na jednej DF/celý polrok/, tak neviem či mám nahodiť každý mesiac zvlášť /asi áno/ ale je to na jednejDF s určitým čislom. Dúfam že mi rozumieš, lebo som z toho už "hotentot! Krásny deň
Aknazuz
26.09.08,10:34
... rozumiem Ti, platby som ja mala tak isto rozpísané od plynárov a preto som si tú jednu DF prefotila 6x, pracovne som si na každú fotokópiu k "určitému číslu" pripísala ešte mesiac v tvare MM a pod týmto VS som každý mesiac túto fotokópiu nahodila. Teraz už plynári posielajú DF na každý mesiac zvlášť.
MirkaŠ
29.09.08,07:41
Ďakujem "aknazuz", aj ja som si to tak spravila, akurát som si to toľko krát neprefotila, ale dala som si VS pri každý mesiac na faktúre. Prajem ti krásny deň a ešte raz ti ďakujem si milá:):)