Luboso
24.09.08,13:20
Nevedel by mi niekto poradit, nejde mi dobre zvuk je taky plechovy a hlas je velmi skresleny,skusal som aj preinstalovat ovladace ku zvukovovej karte,nepomohlo.Je to tak aj cez sluchadla.Zakladna doska je MS8137C.Ak by sa dalo poslite mi odkaz na na nejaku stranku kde by sa dalo nieco stiahnut.Dakujem.
Chobot
24.09.08,11:24
Nevedel by mi niekto poradit, nejde mi dobre zvuk je taky plechovy a hlas je velmi skresleny,skusal som aj preinstalovat ovladace ku zvukovovej karte,nepomohlo.Je to tak aj cez sluchadla.Zakladna doska je MS8137C.Ak by sa dalo poslite mi odkaz na na nejaku stranku kde by sa dalo nieco stiahnut.Dakujem.

V prvom momente som si myslel, že mám déja vu:

Ale potom som našiel túto tému:

http://www.porada.sk/t90139-zvuk-notebooku.html

Neskôr ich spojím, aby to bolo v jednom.
Luboso
24.09.08,12:12
Pozrel som si tu temu. Zvukovu kartu mam VIA AC 97,operacny system Windows XP professional.Nenasiel som nikde v nastaveniach zvuku nieco ako pises v tej teme nie su tam take zvukove efekty.
Chobot
24.09.08,12:31
Pozrel som si tu temu. Zvukovu kartu mam VIA AC 97,operacny system Windows XP professional.Nenasiel som nikde v nastaveniach zvuku nieco ako pises v tej teme nie su tam take zvukove efekty.

Dobre si pozri ikony vpravo dole, či tam nie je nejaká zvuková aplikácia - sound processing.

Máš dobre pripojené konektory? Sú v správnych dierkach? Nemáš náhodou sluchátka v konektore pre surround (zadné) reproduktory?
Luboso
24.09.08,13:19
Uz to funguje,pomohlo toto-odinstaloval som zvukovu kartu,CD kde mam ovladace bolo vlozene v pocitaci,dal som restartovat pocitac 2x za sebou,a bez toho aby som ovladac na zvukovu kartu nainstaloval ,po druhom restarte uz to fungovalo,asi si to samo nainstalovalo z toho CD.Vsetko som mal pripojene tak ako zvycajne ked to fungovalo.Ta karta ma uz zo 5 rokov.