peto111
24.09.08,15:40
Zo zakonnika prace:
§ 76
Odstupné a odchodné

(1) Zamestnancovi, s ktorým zamestnávateľ skončí pracovný pomer výpoveďou z dôvodov uvedených v § 63 ods. l písm. a) alebo b) alebo z dôvodu, že zamestnanec stratil vzhľadom na svoj zdravotný stav podľa lekárskeho posudku dlhodobo spôsobilosť vykonávať doterajšiu prácu alebo dohodou z tých istých dôvodov, patrí pri skončení pracovného pomeru odstupné v sume najmenej dvojnásobku jeho priemerného mesačného zárobku. Ak pracovný pomer zamestnanca trval u zamestnávateľa najmenej päť rokov, patrí mu odstupné v sume najmenej trojnásobku jeho priemerného mesačného zárobku.

Ahojte.
Chcem sa opytat, ze pokial ma zamestnavatel prepusta z dovodu v § 63 ods. l písm. b) ZP, mam narok na odstupne v oboch pripadoch? Teda aj v pripade, ked ukoncime PP dohodou, aj pokial k dohode nedojde a bude to riesit formou vypovede?
Ako bude vyzerat scenar v pripade vypovede? Napriklad, pokial mi bude vypoved dorucena 27.9.2008, vypovedna doba bude trvat od 1.10.2008 az po 30.11.2008. Pocas tejto doby som nadalej zamestnancom a dostanem 2-mesacnu mzdu. To mi je jesne. Ale nejasno mam v tom, ci aj v tomto pripade dostanem este odstupne (cize po 30.11.2008 dostanem este 2-mesacne odstupne). Totiz, podla toho co som precital v tom paragrafe, by odstupne malo byt vyplatene aj v pripade vypovede a nezda sa mi, ze by tym odstupnym bola myslena ta 2 mesacna mzda za VL.
Prosim, poradte ak viete. Je to pre mna dolezite vediet, ci v pripade vypovede musi zamestnavatel zaplatit 2 mesacnu mzdu + 2 odstupne, alebo iba 2 mesacnu mzdu. Od toho bude zavisiet, ci sa rozhodnem pristupit na dohodu, ktoru mi ponukne.

Vopred moc dakujem.
Denda
24.09.08,13:47
Ahojte.
Chcem sa opytat, ze pokial ma zamestnavatel prepusta z dovodu v § 63 ods. l písm. b) ZP, mam narok na odstupne v oboch pripadoch? Teda aj v pripade, ked ukoncime PP dohodou, aj pokial k dohode nedojde a bude to riesit formou vypovede?
Ako bude vyzerat scenar v pripade vypovede? Napriklad, pokial mi bude vypoved dorucena 27.9.2008, vypovedna doba bude trvat od 1.10.2008 az po 30.11.2008. Pocas tejto doby som nadalej zamestnancom a dostanem 2-mesacnu mzdu. To mi je jesne. Ale nejasno mam v tom, ci aj v tomto pripade dostanem este odstupne (cize po 30.11.2008 dostanem este 2-mesacne odstupne). Totiz, podla toho co som precital v tom paragrafe, by odstupne malo byt vyplatene aj v pripade vypovede a nezda sa mi, ze by tym odstupnym bola myslena ta 2 mesacna mzda za VL.
Prosim, poradte ak viete. Je to pre mna dolezite vediet, ci v pripade vypovede musi zamestnavatel zaplatit 2 mesacnu mzdu + 2 odstupne, alebo iba 2 mesacnu mzdu. Od toho bude zavisiet, ci sa rozhodnem pristupit na dohodu, ktoru mi ponukne.

Vopred moc dakujem.
Novelou Zákonníka práce bolo zrušené, že v prípade dohody pred plynutím výpovednej doby mal zamestnanec nárok na odstupné. Znova máte nárok na výpovednú dobu a po jej uplynutí na odstupné.
Chobot
24.09.08,13:49
Zo zakonnika prace:
§ 76
Odstupné a odchodné

(1) Zamestnancovi, s ktorým zamestnávateľ skončí pracovný pomer výpoveďou z dôvodov uvedených v § 63 ods. l písm. a) alebo b) alebo z dôvodu, že zamestnanec stratil vzhľadom na svoj zdravotný stav podľa lekárskeho posudku dlhodobo spôsobilosť vykonávať doterajšiu prácu alebo dohodou z tých istých dôvodov, patrí pri skončení pracovného pomeru odstupné v sume najmenej dvojnásobku jeho priemerného mesačného zárobku. Ak pracovný pomer zamestnanca trval u zamestnávateľa najmenej päť rokov, patrí mu odstupné v sume najmenej trojnásobku jeho priemerného mesačného zárobku.

Ahojte.
Chcem sa opytat, ze pokial ma zamestnavatel prepusta z dovodu v § 63 ods. l písm. b) ZP, mam narok na odstupne v oboch pripadoch? Teda aj v pripade, ked ukoncime PP dohodou, aj pokial k dohode nedojde a bude to riesit formou vypovede?
Ako bude vyzerat scenar v pripade vypovede? Napriklad, pokial mi bude vypoved dorucena 27.9.2008, vypovedna doba bude trvat od 1.10.2008 az po 30.11.2008. Pocas tejto doby som nadalej zamestnancom a dostanem 2-mesacnu mzdu. To mi je jesne. Ale nejasno mam v tom, ci aj v tomto pripade dostanem este odstupne (cize po 30.11.2008 dostanem este 2-mesacne odstupne). Totiz, podla toho co som precital v tom paragrafe, by odstupne malo byt vyplatene aj v pripade vypovede a nezda sa mi, ze by tym odstupnym bola myslena ta 2 mesacna mzda za VL.
Prosim, poradte ak viete. Je to pre mna dolezite vediet, ci v pripade vypovede musi zamestnavatel zaplatit 2 mesacnu mzdu + 2 odstupne, alebo iba 2 mesacnu mzdu. Od toho bude zavisiet, ci sa rozhodnem pristupit na dohodu, ktoru mi ponukne.

Vopred moc dakujem.

Zadaj si do vyhľadávača kľúčové slová výpoveď odstupné a vyhodí ti kopec tém, kde to už bolo X-krát preberané. Stačí si len prečítať zopár starších diskusií, nájdeš tam odpovede na všetky otázky, ktoré si položil.

Ak ti aj potom bude niečo nejasné, opýtaj sa konkrétne. Aby som ťa aspoň trochu zorientoval, prečítaj si túto diskusiu, je tam podstata (príspevok č. 16):

http://www.porada.sk/t75370-ukoncenie-pp-dohodou-zo-strany-zamestnavatela.html
peto111
24.09.08,14:21
Ospravedlnujem sa za opakovany prispevok. Otazky su zodpovedane, diky moc. Daval som si skor pozor na spravne zaradenie otazky, a nejak som pozabudol pouzit vyhladavanie.
Chobot
24.09.08,14:34
Ospravedlnujem sa za opakovany prispevok. Otazky su zodpovedane, diky moc. Daval som si skor pozor na spravne zaradenie otazky, a nejak som pozabudol pouzit vyhladavanie.

Nevadí, hlavne, že si našiel odpovede.;)
peto111
24.09.08,14:58
Ono este mozno nejake otazky budu. Len si musim dobre precitat pracovnu zmluvu, ktoru som podpisal. Prave ma zavolali na pohovor a ponukli mi jednomesacne odstupne a termin dohody ukoncenia PP chcu dat na 30.9.2008.
Po precitani si tych prispevkov zacinam mat pocit, ze ma chcu pekne osidit. Najlepsie je, ze ked som im navrhol 2 mesacne odstupne, uz sa zacali vykrucat, ze mozno na dohodu nepristupia. Uchadza im snad, ze tym padom mi budu musiet dat vypoved vo VL 1.10.2008 - 30.11.2008 , zaplatit mi 2 mesacnu mzdu a este k tomu 2 mesacne odstupne? Dovod preco to robia, je ze na dobu neurcitu nebudu ziadne projekty, je mensia kriza a nemaju mi aky projekt priradit, cize by som tu vlastne len tak sedel, mozno 3 mesiace, mozno pol roka, mozno aj viac. Citim to spravne, ze to teda patri pod organizacne dovody pod §63, 1, b), cize mam narok na odstupne?)
Inak kedze tu robim len nieco vyse pol roka, je jasne, ze zacinaju takymi ako som ja.
Takze o dva dni sme sa dohodli, ze podpiseme dohodu, ale ja mam pocit, ze aj 2 mesacne odstupne by bolo malo, ved uz za tyzden som tym padom nezamestnany. Co radite, podpisat dohodu na neskor, s vacsim odstupnym, alebo nechat to na vypoved? Ja sa bojim, ze ked odmietnem ich podmienky dohody, nieco hnusne vytiahnu, napriklad dovod vypovede si potom vymyslia taky, aby som to odstupne nedostal, a tym padom tu musel sediet 2 mesiace za tie este peniaze.
Diky moc a som velmi vdacny za tuto stranku.
Chobot
25.09.08,08:18
Ono este mozno nejake otazky budu. Len si musim dobre precitat pracovnu zmluvu, ktoru som podpisal. Prave ma zavolali na pohovor a ponukli mi jednomesacne odstupne a termin dohody ukoncenia PP chcu dat na 30.9.2008.
Po precitani si tych prispevkov zacinam mat pocit, ze ma chcu pekne osidit. Najlepsie je, ze ked som im navrhol 2 mesacne odstupne, uz sa zacali vykrucat, ze mozno na dohodu nepristupia. Uchadza im snad, ze tym padom mi budu musiet dat vypoved vo VL 1.10.2008 - 30.11.2008 , zaplatit mi 2 mesacnu mzdu a este k tomu 2 mesacne odstupne? Dovod preco to robia, je ze na dobu neurcitu nebudu ziadne projekty, je mensia kriza a nemaju mi aky projekt priradit, cize by som tu vlastne len tak sedel, mozno 3 mesiace, mozno pol roka, mozno aj viac. Citim to spravne, ze to teda patri pod organizacne dovody pod §63, 1, b), cize mam narok na odstupne?)

Áno, sú to organizačné zmeny a máš nárok na odstupné.


Inak kedze tu robim len nieco vyse pol roka, je jasne, ze zacinaju takymi ako som ja.
Takze o dva dni sme sa dohodli, ze podpiseme dohodu, ale ja mam pocit, ze aj 2 mesacne odstupne by bolo malo, ved uz za tyzden som tym padom nezamestnany. Co radite, podpisat dohodu na neskor, s vacsim odstupnym, alebo nechat to na vypoved? Ja sa bojim, ze ked odmietnem ich podmienky dohody, nieco hnusne vytiahnu, napriklad dovod vypovede si potom vymyslia taky, aby som to odstupne nedostal, a tym padom tu musel sediet 2 mesiace za tie este peniaze.
Diky moc a som velmi vdacny za tuto stranku.

To sa musíš ty rozhodnúť, či vezmeš odstupné a dohodu, alebo si počkáš na výpoveď, budeš tam musieť sedieť 2 mesiace a potom dostaneš odstupné. Rozhodnutie za tebe nemôžeme urobiť.
Infarkt
25.09.08,08:40
PP môžeš skončiť aj dohodou z organizačných dôvodov, ktoré samozrejme musia byť jasne uvedené v tej dohode tak, aby sa nedali zameniť a aj vtedy máš nárok na odstupné v zmysle ZP :

§ 60
Dohoda o skončení pracovného pomeru

(1) Ak sa zamestnávateľ a zamestnanec dohodnú na skončení pracovného pomeru, pracovný pomer sa skončí dohodnutým dňom.

(2) Dohodu o skončení pracovného pomeru zamestnávateľ a zamestnanec uzatvárajú písomne. V dohode musia byť uvedené dôvody skončenia pracovného pomeru, ak to zamestnanec požaduje alebo ak sa pracovný pomer skončil dohodou z dôvodov organizačných zmien.

(3) Jedno vyhotovenie dohody o skončení pracovného pomeru vydá zamestnávateľ zamestnancovi.

§ 76
Odstupné a odchodné

(1) Zamestnancovi, s ktorým zamestnávateľ skončí pracovný pomer výpoveďou z dôvodov uvedených v § 63 ods. l písm. a) alebo b) alebo z dôvodu, že zamestnanec stratil vzhľadom na svoj zdravotný stav podľa lekárskeho posudku dlhodobo spôsobilosť vykonávať doterajšiu prácu alebo dohodou z tých istých dôvodov, patrí pri skončení pracovného pomeru odstupné v sume najmenej dvojnásobku jeho priemerného mesačného zárobku. Ak pracovný pomer zamestnanca trval u zamestnávateľa najmenej päť rokov, patrí mu odstupné v sume najmenej trojnásobku jeho priemerného mesačného zárobku.

(2) Zamestnancovi, s ktorým zamestnávateľ skončí pracovný pomer výpoveďou alebo dohodou z dôvodov, že zamestnanec nesmie vykonávať prácu pre pracovný úraz, chorobu z povolania alebo pre ohrozenie touto chorobou, alebo ak na pracovisku dosiahol najvyššiu prípustnú expozíciu určenú rozhodnutím príslušného orgánu verejného zdravotníctva, patrí pri skončení pracovného pomeru odstupné v sume najmenej desaťnásobku jeho priemerného mesačného zárobku.

(3) Ak zamestnanec po skončení pracovného pomeru nastúpi opäť k tomu istému zamestnávateľovi alebo k jeho právnemu nástupcovi do pracovného pomeru pred uplynutím času určeného podľa poskytnutého odstupného, je povinný vrátiť odstupné alebo jeho pomernú časť. Pomerná časť odstupného sa určí podľa počtu dní od opätovného nástupu do pracovného pomeru do uplynutia času vyplývajúceho z poskytnutého odstupného.

(4) Odstupné nepatrí zamestnancovi, u ktorého pri organizačných zmenách alebo racionalizačných opatreniach dochádza k prechodu práv a povinností z pracovnoprávnych vzťahov na iného zamestnávateľa podľa tohto zákona.

(5) Odstupné vypláca zamestnávateľ po skončení pracovného pomeru v najbližšom výplatnom termíne určenom u zamestnávateľa na výplatu mzdy, ak sa zamestnávateľ nedohodne s uvoľňovaným zamestnancom na výplate odstupného inak.

(6) (6) Pri prvom skončení pracovného pomeru po nadobudnutí nároku na predčasný starobný dôchodok, starobný dôchodok a invalidný dôchodok, ak pokles schopnosti vykonávať zárobkovú činnosť je viac ako 70 %, patrí zamestnancovi odchodné najmenej v sume jeho priemerného mesačného zárobku podľa § 134, ak požiada o poskytnutie uvedeného dôchodku pred skončením pracovného pomeru alebo bezprostredne po jeho skončení.