susaan88
25.09.08,06:14
čaute poraďáci, mala by som na Vás jednu otázku. Sme stavebná firma, a dosť rýchlo sa nám striedajú dohodári. Niekedy odídu hneď na druhý deň, a už ich ani neuvidím, a potom je tu problém s výplatou a podpisovaním listín. Stavby máme totiž po celom Slovensku, takže nič moc.
Mi niekto spomínal, že by som ich mohla dať len na zmluvu o dielo, uviedla by sa stavba a druh práce, ktorú by vykonávali, a na základe odprac. hodín by dostali zaplatené, neboli by prihlásený na sociálke. Všetko by bolo zdokladované.
Musím ich poistiť dodatočne? Môže byť vôbec takáto zmluva?
za rady ďakujem
ZDENIELA
25.09.08,04:50
No máš to trošku komplikované.
Tou zmluvou o dielo by som to určite ja neriešila, neverím, žeby toto prešlo u Inšpektorátu práce, daňovníkoch a podobných inštitúciách. Poviem ti pravdu, ani u mňa by si zrejme s tým neprešla. Veď jedným zo základov zmluvy o dielo je i to, že práce vykoná vlastnými prostriedkami, čo určite nie je v tvojom prípade pravda, neverím, že chodia na stavby s vlastným vercajkom (rozumej náradím ;))
V stavebníctve - sezónne práce, riešite to dohodármi, to je v poriadku. Hovoríš, že problém je v podpisovaní papierov... Ale veď všetky potrebné papiere mu dáš predsa podpísať už pred nástupom, čo aj zo zákona musíš...
A ak odíde hoci aj na druhý deň, nech, odhlásim ho a výplatu mu pošlem buď na účet, ktorý si od neho vypýtam alebo poštou a máš doklad o vyplatení a hotovo.