kvietok
26.09.08,08:12
Ahojte. Dnes v noci nám vykradli firmu. Sme v prenajatých priestoroch, nie sme poistení. Polícia už u nás bola. Ukradli nám počítače, rádia, skladové zásoby, hotovosť,kľúče od áut ... Na jednom z ukradnutých PC bolo účtovníctvo a mzdy. Potrebovala by som poradiť, kde všade mám krádež nahlásiť, tj. daňový úrad, sociálka, zdravotná poisťovňa. Ďakujem.
mysimis
26.09.08,06:26
Hlavne si musíš dať napísať na polícii do zápisu, že z firmy Ti bol odcudzený PC včetne účtovníctva a miezd. Keď polícia ukončí vyšetrovanie a páchateľ bude neznámy na základe uvedeného zápisu nahlásiš na DÚ uvedené odcudzenie - k oznámeniu priložíš fotokópiu zápisu.
kvietok
26.09.08,06:29
Našťastie nám originál účtovníctva doma, v robote mám iba kópiu, zálohu. Mám aj tak hlásiť na daňovom úrade krádež?
mysimis
26.09.08,06:32
V tomto prípade nemusíš, ja som myslela, že Ti neostalo nič.
kvietok
26.09.08,07:55
takže nemusím hlásiť, že aj niekto iný má teoretický (ak uhádne heslo) prístup k účtovníctvu?
ALDA
26.09.08,08:48
takže nemusím hlásiť, že aj niekto iný má teoretický (ak uhádne heslo) prístup k účtovníctvu?

Nahlás všetko!!!!
Ziarowka
26.09.08,10:20
na originály účta by som zmenila okamžite heslo.
Ziarowka
26.09.08,10:20
a ešte som zabudla, že ak Vám zmizli aj pečiatky, tak sa zvykne dávať do rôznej dennej tlače oznam o odcudzení pečiatky. Kvôli zneužitiu.
Anja111
26.09.08,10:40
Ahojte. Dnes v noci nám vykradli firmu. Sme v prenajatých priestoroch, nie sme poistení. Polícia už u nás bola. Ukradli nám počítače, rádia, skladové zásoby, hotovosť,kľúče od áut ... Na jednom z ukradnutých PC bolo účtovníctvo a mzdy. Potrebovala by som poradiť, kde všade mám krádež nahlásiť, tj. daňový úrad, sociálka, zdravotná poisťovňa. Ďakujem.


Nahlás všetko!!!!
Súhlasím. Predpokladám, že sa tam dajú vystavovať aj faktúry za firmu...