m.hladka
26.09.08,18:46
Koniec roka sa blíži a je na čase sa zamyslieť nad dobrým školením. Vyberám si z veľa ponuknutých školení, ktoré by boli pre mňa najvýhodnejšie, najúčinejšie a ktoré by mi aj niečo dalo, nielen vzalo (myslím tým peniaze a chuť ďalej pracovať).
Dostávam veľa ponúk e-mailom a poštou, ale neviem sa rozhodnúť na tu správnu ponuku. Píšem to preto, lebo sa mi stalo, že som sa párkrát zúčastnila školení a boli len o tom, že sa skoro celý deň čítal nový zákon, s jednou prestávkou a malým občerstvením, keď už okolo 15,30 - 16,00 hod. sa monotónne rozprávanie, resp. čítanie zákona, prednášjuceho skončilo a mala byť diskusia, tak všetci utekali domov, lebo ... neviem.
A tak by som chcela touto formou vedieť, ktoré školenie by mi niečo dalo?(Samozrejme okrem p.Mihála, lebo jeho školenie bolo ozaj na úrovni.)
Tweety
26.09.08,16:47
Koniec roka sa blíži a je na čase sa zamyslieť nad dobrým školením. Vyberám si z veľa ponuknutých školení, ktoré by boli pre mňa najvýhodnejšie, najúčinejšie a ktoré by mi aj niečo dalo, nielen vzalo (myslím tým peniaze a chuť ďalej pracovať).
Dostávam veľa ponúk e-mailom a poštou, ale neviem sa rozhodnúť na tu správnu ponuku. Píšem to preto, lebo sa mi stalo, že som sa párkrát zúčastnila školení a boli len o tom, že sa skoro celý deň čítal nový zákon, s jednou prestávkou a malým občerstvením, keď už okolo 15,30 - 16,00 hod. sa monotónne rozprávanie, resp. čítanie zákona, prednášjuceho skončilo a mala byť diskusia, tak všetci utekali domov, lebo ... neviem.
A tak by som chcela touto formou vedieť, ktoré školenie by mi niečo dalo?(Samozrejme okrem p.Mihála, lebo jeho školenie bolo ozaj na úrovni.)
Napr. Ing. Cenigová je tiež dobrá.
invest
26.09.08,17:10
neviete či pán Mihál bude aj v Nitre?
veronikasad
26.09.08,17:14
neviete či pán Mihál bude aj v Nitre?
Pozri kalendár školení na spodnej lište PORADy - Nitra 19.11.08 - Agroinštitút
m.hladka
26.09.08,17:57
Pozri kalendár školení na spodnej lište PORADy - Nitra 19.11.08 - Agroinštitút
Áno, mám to preštudované, ale všetko je len v Blave. Východ je východ! Mám smolu.
Zoltán Kovács
26.09.08,18:31
U mňa sa osvedčilo videoškolenie. Totiž mám problém dlhšiu dobu sa sústrediť na prednášajúceho, ak okolo mňa je priveľa šumu (ostatní zúčastnení, sem-tam mobil......).

Pri videoškolení si môžem sám určiť kedy, ako, koľkokrát......
m.hladka
26.09.08,18:38
Fajn, pouvažujem, díky.
MILKA58
26.09.08,18:54
Väčšinou chodievam na školenia JUDr. Oľgy Groszovej.
Danila
26.09.08,19:39
U mňa sa osvedčilo videoškolenie. Totiž mám problém dlhšiu dobu sa sústrediť na prednášajúceho, ak okolo mňa je priveľa šumu (ostatní zúčastnení, sem-tam mobil......).

Pri videoškolení si môžem sám určiť kedy, ako, koľkokrát......Aha, už trochu chápem, prečo som bola na jedinom školení v živote, aj to som mohla radšej investovať v kozmetickom salóne. Pre mňa to je totiž len inak prečítaný zákon, alebo norma. A Ty si prvý, ktorý síce len minimálne, ale predsa len v niečom so mnou súhlasí.:) Mne totiž dodnes nikto nevysvetlil zrozumiteľne, čo mu školenie dalo. Okrem toho, že bol pohodlný dlhšie porozmýšľať, ako pochopiť osah informácie.;)
m.hladka
27.09.08,11:51
Nadviažem. Pretože na školeniach je viacmenej prítomných zamestnancov, ktorých vyšlu zamestnávatelia a ktorí to za nich vlastne zaplatia. Ak by si to mali platiť zamestnanci, tak určite je iný prístup ku školeniam. Pre nich je to akože voľný deň, česť výnimkám.
p Mihál a p. Cenigová majú vynikajúce školenia, kde sa človek nenudí a počúva jedným dychom až do konca, aj napriek tomu, že je to únavné celý deň počúvať jedného človeka.
Dávajú názorné príklady, ktoré veľmi potrebujeme, aby sme ich mohli použiť v praxi a to málokto dokáže tak dobre vysvetliť. Lenže nemôžem chodiť celý rok na jedno školenie, napr. o mzdách, pretože potrebujem školenie aj z inej oblasti v mojej práci.
veronikasad
27.09.08,12:10
Áno, mám to preštudované, ale všetko je len v Blave. Východ je východ! Mám smolu.
Preklikni si mesiac, veď tam máš aj východ : 25.11. - Košice, 26.11. - Prešov, 11,12. - znova Košice
veronikasad
27.09.08,12:13
Ja mám celkom dobrú skúsenosť aj so školeniami z oblasti dani z príjmov a DPH, ktoré poriada agentúra RACIO z Prievidze - lektor Ing. Minársky, daňový poradca z Bratislavy. Okrem príkladov z praxe, podobne ako u p. Mihála, aj tu dostanem písomný materiál
m.hladka
27.09.08,12:21
Ja mám celkom dobrú skúsenosť aj so školeniami z oblasti dani z príjmov a DPH, ktoré poriada agentúra RACIO z Prievidze - lektor Ing. Minársky, daňový poradca z Bratislavy. Okrem príkladov z praxe, podobne ako u p. Mihála, aj tu dostanem písomný materiál

Ďakujem za dobrú správu, pretože práve na jeho prednášku idem a nevedela som kto a čo. V utorok prednáša v Košiciach.
m.hladka
28.09.08,10:59
Preklikni si mesiac, veď tam máš aj východ : 25.11. - Košice, 26.11. - Prešov, 11,12. - znova Košice
Práveže to je len to jedno školenie, ktoré je skoro na celom Slovensku, ale iné témy akoby vymyzli. Ale aj tak ďakujem.
renatan
29.09.08,05:03
Ja tiež chodievam na školenia JUDr. Groszovej a podľa môjho názoru je vynikajúca, vysvetľuje aj na príkladoch. Možno chodí aj na východ, treba si to zistiť. Ja som sa na jej školeniach ešte nikdy nenudila.
michelle84
10.02.09,08:52
Školenie od p. Ing. Jána Minárskeho mi dalo veľa. Konečne po dlhej dobe som bola na školení ohľadom DPH, ktoré mi niečo aj dalo.