Fero11
27.09.08,09:39
Internetový obchod Halnet:

http://partner.halnet.cz/exim_37677/?Mode=StiList

Kupoval tam uz niekto nieco ??
Na niektore vyrobky tam su super ceny ako nikde inde, ale na tejto stranke som nenasiel nic o firme, nazov, obchodne podmienky, kontakt atd.....
Dufam, ze to nieje nejaky testovaci e-shop. Ak dam do prehliadaca, prvu domenu, tak sa dostanem na cesku stranku halnet.cz a ked som tam pisal, tak sa my nikto neozval cca tyzden
kofy
27.09.08,22:14
Je jedna firma/netovy obchod, kde predavaju notebooky za super ceny (sorry, nespomeniem si na link - bola na to velka diskusia ne jednom fore a same negativne pribehy... ked najdem link, doplnim), ale podla mna prilis nizka cena je vzdy podozriva. To vam, niektorym ludom skutocne stoji za to investovat energiu do pripadnych problemov, opletaciek a energie/casu zistovania o danej firme, nez nakupit za drahsie u overenho eshopu s dostatcnou pridanou hodnotou? Prosto, kvalita je najlacnejsie riesenie... to nie je mytus. Caute
Ivan Cicha
21.10.08,21:23
Áno poznám.Je to super shop.Odporúčam..Mám už odtiaľ mašinu a C6280 tlačiaren a teraz mi vezú plazmu 32" Samsung.

Inak som počul o tom čo sa písalo na tej diskusií,že to bolo klamstvo.Aspoň čo mi kamaráti hovorili tak to tam písal niekto vo viacerých nickoch,lebo mu neuznali nejaku neoprávnenu reklamáciu ,a že mal riadne problémy ten chalan.
Fero11
22.10.08,01:44
No v ten den, ked som pisal tento prispevok, tak som pisal aj do toho e-shopu (teda nie do toho, lebo nikde nemaju kontakt, ale do cz a zatial sa my neozvali).
Ak je to taky spolahlivy e-shop daj my link na ich kontakt a tak isto aj na obchodne podmienky.