Norushka
27.09.08,09:49
Chcela by som sa opýtať, ako mám hudbu v tomto programe uložiť vo formate mp3? Ten program uklada len vo formate hh6 a pri ukladani neponuka možnosť vybrať si typ suboru, čiže koncovku, proste uloži a basta...takže ak sa neda pri ukladani zmenit koncovka, ako možem potom skladba.hh6 zmenit na skladba.mp3? cez aky program sa daju menit koncovky?
Fero11
27.09.08,08:45
Nepoznam tento soft, nepouzivam ho. Ale co sa pytas, tak to sa zle pytas, prepisanie koncovky ti nepomoze. Ak je to v nejakom hh6, tak do mp3, alebo nejakeho ineho formatu to musis prekonvertovat.
Ak je to taky soft co neponuka viac moznosti na iny format, tak je to shit a nepouzival by som ho. Dalsia vec moze byt, ze mas len nejaku demo ver. toho programmu, preto ti ponuka len vlastny format.
Ale fakt hh6 o tom som nic nepocul
Norushka
27.09.08,08:50
ako prekonvertujem koncovku?
Fero11
27.09.08,11:25
Uz som pisal, koncovky sa nekonvertuju (mozes ju prepisat, napr. v total commandery, ale to nic neriesi). Kedze skutocne tento soft nepoznam, tak pockaj, mozno ho niekto pouziva a odpise ti, alebo hladaj konvertor hh6 to mp3, alebo mozno sa to v tom softe da niekde nastavit
Stevo5
27.09.08,15:38
Norushka - možno by pomohlo ak by si vysvetlila či bezpodmienečne musíš používať program Hip Hop Ejay 6 ktorý vytvára súbory s koncovkou *.hh6 (mimochodom aj mne úplne neznámy).
Možno by stačilo ak by si používala iný program ktorý vie hudbu priamo ukladať do MP3 alebo z ktorého sa dá bez problémov prekonvertovať do *.MP3.
Programov na prevod z/do MP3 je viac, aj voľne šíroteľné, ale neviam o žiadnom ktorý zvláda *.hh6

Edit Stevo - našiel som niečo o tom programe, mal by byť dobrý, a mal by vedieť hudbu ukladať vo formáte WAV. A z formátu WAV by už nemal byť problém konvertovať na *.MP3.
Skús v nastaveniach ten wav.
Chobot
27.09.08,21:32
Chcela by som sa opýtať, ako mám hudbu v tomto programe uložiť vo formate mp3? Ten program uklada len vo formate hh6 a pri ukladani neponuka možnosť vybrať si typ suboru, čiže koncovku, proste uloži a basta...takže ak sa neda pri ukladani zmenit koncovka, ako možem potom skladba.hh6 zmenit na skladba.mp3? cez aky program sa daju menit koncovky?

Síce ten program nepoznám, ale pozrel som si jeho základné charakteristiky. Medzi iným tam stálo, že vytvorené mixy si môžeš napáliť vo formáte VAW alebo na CD. Takže možnosti máš 2 - buď to napáliš na CD ako hudobné CD a potom nejakou bežnou aplikáciou to ripneš do mp3, alebo to uložiť vo formáte .vaw a potom to nejakou inou aplikáciou (napr. Nero WaveEditor) to skonvertovať na formát .mp3.

Myslím, že formát .hh6 asi neprečíta žiadan iná aplikácia, pretože tento formát obsahuje vraj až 48 stôp (asi všetky stereo), aby ich bolo možné kedykoľvek editovať individuálne.