jasama
28.09.08,14:15
Dobry den,
chcela by som Vas poprosit o radu. Potrebujem urobit zopar stavebnych uprav v interieri prenajatej budovy. Jednalo by sa hlavne o vystavbu dvoch toaliet a s tym spojene postavenie par sadrokartonovych priecok. Statika narusena nebude. V suvislosti so zmenou podnikatelskej cinnosti v budove, budem potrebovat aj kolaudaciu. Budova sa vsak nachadza na ochrannom uzemi Zeleznic Slovenskej Republiky. Na stavebnom urade odo mna vyzaduju vyjadrenie od ZSR. Pocula som ze je to velmi zdlhavy a tazky proces. Osobne si myslim, ze ked nebudem robit nijake vonkajsie upravy, na tomto vyjadreni by nemuseli trvat.. Ak mate niekto skusenosti alebo informacie, budem Vam vdacna, ak sa o ne podelite.
Dakujem
STALI
01.10.08,07:01
Mal som tiez podobny problem so zeleznicami, milion krat som tam volal vzdy mi to niekto iny zobral.Stale mi hovorili nieco ine jeden povedal ze to nieje problem druhy mi povedal ze to musi podpisat dozorna rada nakoniec som tam siel osobne a jeden mily pán mi to podpisal a potvrdil na pockanie. Moja rada chodte tam osobne a urcite to vybavite..
jasama
01.10.08,13:32
Dakujem velmi pekne za radu. Urcite to tak spravim. Chcela by som sa este len spytat tam treba ist s nejakym formularom alebo staci projekt?
hanelie
01.10.08,13:48
treba si vziať žiadosť o povolenie ....................presne formulovať o čo ide -

/ všetky dokumenty súvisiace so zmenami vziať so sebou / kópie - tie si nechajú

treba zájsť priamo na riaditeľstvo do BA - Klemensová ul
jasama
01.10.08,18:56
Dakujem, dakujem, dakujem :*
milanko222
02.10.08,02:08
Dobry den,
chcela by som Vas poprosit o radu. Potrebujem urobit zopar stavebnych uprav v interieri prenajatej budovy. Jednalo by sa hlavne o vystavbu dvoch toaliet a s tym spojene postavenie par sadrokartonovych priecok. Statika narusena nebude. V suvislosti so zmenou podnikatelskej cinnosti v budove, budem potrebovat aj kolaudaciu. Budova sa vsak nachadza na ochrannom uzemi Zeleznic Slovenskej Republiky. Na stavebnom urade odo mna vyzaduju vyjadrenie od ZSR. Pocula som ze je to velmi zdlhavy a tazky proces. Osobne si myslim, ze ked nebudem robit nijake vonkajsie upravy, na tomto vyjadreni by nemuseli trvat.. Ak mate niekto skusenosti alebo informacie, budem Vam vdacna, ak sa o ne podelite.
Dakujem

Ak sa jedná o stavebné úpravy stačí oznámenie na stavebný úrad bez vyjadrovačiek.

Milan
jasama
03.10.08,11:39
No práveže stavebný úrad odo mňa chce projekt so všetkými pečiatkami..
jasama
03.10.08,13:34
Ešte mi napadlo. Nevedeli by ste ma nasmerovať na konkrétny zákon, ktorý sa na túto vec vzťahuje?
Ďakujem