Empatka
28.09.08,15:35
Dobry den.

Chcela by som Vas poziadat o radu. Zalozila som si s.r.o. s predmetom cinnosti "Cinnost podnikatelskych, organizacnych a ekonomickych poradcov" z dovodu, ze okrem hlavnej cinnosti - uctovnictva - chceme v mensej miere aj vyhladavat vhodnych adeptov na pracu podla specifikacii klienta /nie personalny leasing/. Mam nejaku povinnost registracie? Alebo az v pripade, ked nas realne oslovi klient, aby sme mu nasli zamestnanca? Je to nutne aj v tedy, ked to nie je hlavna cinnost? Zatial ju totiz nevykonavame.

Dakujem velmi pekne.

Empatka
zalobaba
30.09.08,07:43
Dobry den.

Chcela by som Vas poziadat o radu. Zalozila som si s.r.o. s predmetom cinnosti "Cinnost podnikatelskych, organizacnych a ekonomickych poradcov" z dovodu, ze okrem hlavnej cinnosti - uctovnictva - chceme v mensej miere aj vyhladavat vhodnych adeptov na pracu podla specifikacii klienta /nie personalny leasing/. Mam nejaku povinnost registracie? Alebo az v pripade, ked nas realne oslovi klient, aby sme mu nasli zamestnanca? Je to nutne aj v tedy, ked to nie je hlavna cinnost? Zatial ju totiz nevykonavame.

Empatka

Poradenstvo v oblasti personalistiky nie je voľnou živnosťou. Vyžaduje sa zodpovedný zástupca - absolvent 2. stupňa VŠ.

Dakujem velmi pekne.
Empatka
30.09.08,17:09
Personalne poradenstvo vykonavat mozme, avsak sprostredkovanie zamestnania za uplatu je vec ina. Zodpovednym zastupcom byt mozem, nakolko mam vzdelanie aj prax, avsak vyzaduje sa vypracovanie projektu atd. Tak by som sa chcela poradit s niekym, kto uz taketo prihlasenie na UPSVAR zvladol Dakujem. Empatka