david1
29.09.08,11:07
Zdravim vas! Tento mesiac mi vypsi najomna zmluva, tak som sa s prenajimatelom dohodol, ze ju predlzime a mna by zaujimalo akym sposobom to mam urobit? Staci nejaky dodatk k zmluve? a aku formu by mal mat? Dakujem!
Chobot
29.09.08,09:11
Zdravim vas! Tento mesiac mi vypsi najomna zmluva, tak som sa s prenajimatelom dohodol, ze ju predlzime a mna by zaujimalo akym sposobom to mam urobit? Staci nejaky dodatk k zmluve? a aku formu by mal mat? Dakujem!

Stačí dodatkom k zmluve, kde zmeníte bod - doba nájmu.
feron
29.09.08,10:22
Dodatok k zmluve by mal mať v záhlaví všetky náležitosti ako pôvodná zmluva a mal by obsahovať odvolávku, na ktorú zmluvu sa viaže (napr.Dodatok č.1 k nájomnej zmluve uzatvorenej dňa ... medzi ...). Je dobré dodatky číslovať.
tinaro
02.06.11,10:42
ahojte, ak predĺžim nájomníkom nájomnú zmluvu, tak musí byť overený podpis, lebo ten na nájomnej zmluve máme overený, tak neviem chceme len dať dodatok k zmluve,,ďakujem:)
Mária27
02.06.11,12:51
Podpis vlastníka musí byť overený len vtedy, ak prevádza vlastníctvo. Nájomná zmluva ani dodatok nemusí mať podpis úradne osvedčený.
tinaro
03.06.11,10:51
my sme si dali overiť podpisy na nájomnej zmluve na matrike, aby sme to pre istotu mali, len teraz neviem či overiť aj ten dodatok?