mattto
29.09.08,20:06
dobrý deň,

chcel by som sa opýtať, či má niekto skúsenosť s mobilný bufetom - prerobené auto, alebo príves.

1. musí sa do TP auta/prívesu zapisovať, ak sa prerobí auto/príves na bufet? Musí to mať nejaké atesty a pod.? Musí mi schváliť prestavbu nejaký úrad dopravy, ak sa nezasahuje do auta, ale sa niekde vyreže okno a dá sa tam stroj na cukrovú vatu a pod.?

2. ak sa podarí auto prerobiť a bude to ok, aké sú ďalšie povolenia? myslím hygienu - regionálny úrad verejného zdravotníctva a pod.?

budem veľmi vďačný za všetky postrehy ;)
vedec
29.09.08,23:06
k cislo 1. Musí mi schváliť prestavbu nejaký úrad dopravy, ak sa nezasahuje do auta, ale sa niekde vyreže okno a dá sa tam stroj na cukrovú vatu a pod...to sa pytas? to urcite hej!!!!aspon si to myslim....a k cislo 2 tak chod najskor za hygienov ci sa nieco take da zrobit lebo budes zbytocne prerabat auto ak sa to nebude pacit hygiene...ale v podstate ste by sa to malo dat zrobit lebo ak niekto z vas vydel trndeliky tak v niecom takom robia aspon na vych. slovensku..
mattto
30.09.08,14:53
"to urcite hej!!!!aspon si to myslim..." tak hej, alebo si to myslíš? :)))

viem, že treba požiadať úrad dopravy, legislatívu mám naštudovanú, ale neviem, či vyrezanie okna je "prestavba" v zmysle zákona.

O tej hygiene moc neviem, je to regionálny úrad verejného zdravotníctva? alebo kto podáva posudky?
lenkak
30.09.08,17:43