evka1983
29.09.08,21:06
ahoj vsetkym.
zakladam novy prispevok pre tie ktore sa snazia o mimi. my z manzelom sa pokusame len prvy mesiac, tak uvidime. jak mi prisli plodne dni skusali sme to stale kazdy den.:rolleyes: teraz vo stvrtok by mi mala prist MS. no dufam ze potvora nepride :D . skusala som si merat aj BT - bazalnu teplotu ktoru mam zvysenu , sem tam mam bolesti v pravom tzv boku a podbrusku. ale je to skor ako slabsie krce a niekedy aj v okolo pupku. prsia ma nebolia skor by om povedala ze krize. aj kes neviem ci to s tehotenstvom vobec suvisi. co sa tyka BT mam 37 az 37,6 tak vysia 37.6 je vecer, aj ked viem ze v tedy by sa nemala spravne merat.
panecnu babi jaka ja som nedockavaaaa.
privitam sem vsetke snazilky ktore sa pokusaju o mimi, ale aj tie co uz mimi maju a maju aj co povedat k tejto teme. :---

tak baby pfuj pfuj pfuj nech sa nam to skoro podari.:):):):):):):):)
lenkak
29.09.08,19:08
odporúčam Ti stránku
www.modrykonik.sk
http://www.modrykonik.sk/forum/group.php?vGroupID=11&iref=homepagethreadlist
tam nájdeš kopec tém, aj o snažilkách, o tehotenestve, pôrode, o miminkách ...
evka1983
29.09.08,19:11
ano poznam ju. len som chcela zalozit novy prispevok tu.
Braňo
29.09.08,19:25
Otehotnieš vtedy, keď to nebudeš plánovať a hlavne vtedy, keď budeš v kľude a pohode. Nie vtedy, keď si vypočítaš milovanie.
evka1983
29.09.08,19:29
Otehotnieš vtedy, keď to nebudeš plánovať a hlavne vtedy, keď budeš v kľude a pohode. Nie vtedy, keď si vypočítaš milovanie.
jasne ze nie, ale urcita sanca tam je. nemyslis? :cool: a ked sme sa trafili co sme sa trafili presne do plodnych dni tak ta sanca je este vecsia. ;) aj ked nie 100%. BOHUZIAL :(