dada2705
30.09.08,08:34
dobry den . mam vela nápadov a myslela som si, že by som si mohla založit dizajnersku firmu, ktora by ponúkala bytový, kancelarsky dizajn malé aj veľke úpravy bytu a iných nehnuteľnosti. mam vsak obavy ci by takéto služby Slováci prijali. vedeli by ste mi prosim nejak poradiť?
biaaa
30.09.08,07:03
V pripade ze by si povedzme zacala robit exklusivny dizajn pre stredne firmy - a urobila dobry marketing, promo atd.. myslim ze aj hej.
Ide o to priamo a korektne oslovit zakaznika povedzme s ukazkamy a potom mu pripominat ze mu vies vyrobit nieco na mieru - no a potom je tu samozrejme aj otazka ceny.
kofy
30.09.08,09:37
podla mna ludia dizajnerske tretky, ak to tak mozem nazvat miluju a putaju pozornost... ale zalezi, ako dobry a napadity dizajn maju, to je sak samozrejme. Ja si myslim, ze Slovaci na tom nie su inak. Tu asi hlavne zalezi, aka je v tomto konkurencia (presne neviem, neskumal som) a cim by si sa vedela odlisit. A urcite spominany dobry marketing/promo by to chcelo, ten by mala mat kazda uspesna firma. A tiez trafitu tu spravnu cenu. Aj vysoka cena ma svoje za. Ahoj