www.pepo
30.09.08,10:44
Dobry den.
Chcel by som vas poprosit o radu.Kúpil som hrubu stavbu rodinného dvojposchodového domu,mam v pláne jedno poschodie zbúrat a namiesto neho dat strechu(podkrovné bývanie).Je tu menší problém,predošlý majitel ma podla plánov iba obvodové steny,vo vnutry ma všetko inač,teraz neviem z čoho mám vychadzat a ako to nakreslit projektantovi ked bude odo mna pytat stare plány a tam je všetko inač...:(:mee:
deli.
30.09.08,08:58
nuz, projektant zoberie taku vecicku, vola sa "merac vzdialenosti" a odmeria si dom sam....
www.pepo
30.09.08,09:00
Diky,takže nieje problem len stači projektanta zobrat do domu a on sa s tym už pohraje?
Inak sry možno mam primitivne otázky ,ale čo sa týka stavby som mimo
chandler
30.09.08,09:03
no nieje to take jednoduche... musi sa spravit zameranie objektu a musis to zaplatit, takze problem je iba v peniazoch :)
hlavne si rozmysli ci tam naozaj chces nieco burat.
www.pepo
30.09.08,09:09
No,burat budem musiet,je to staršia stavba ešte z kvádrov a je to zbytočne vysoký dom(kto by to vytopil).Z prízemia kde by mal byť garáž ,kotolňa ,práčovna plánujem spravit kuchyňu,obývaciu miestnosť a spálnu ,WC,kúpelňu a hore dve izby.No neviem či je to reálne a čo mi na to povie projektant...:confused:
chandler
30.09.08,09:43
ved uvidis co povie ked to uvidi. ja by som to nechal tak. naklady na kurenie ti nevratia naklady na tu rekonstruciua asi... ale zalezi v akom je to stave.. ved budes mudrejsi ked sa na to pozre.
220870
30.09.08,18:27
Nieje náhodou k dispozícii fotto? to len aby sme sa aj mi ostatný dostali triochu do obrazu.
www.pepo
30.09.08,19:24
Rad by som dal ale ma nechce pustit lebo mam malo prispevkov