alef
30.09.08,13:49
Dobry den,

skoncil som pracovny pomer u druheho zamestnavatela, no ten mi namiesto doplnenia udajov do zapoctoveho listu len vystavil vlastny, s tym, ze mi to nemohli zapisat do povodneho, lebo im " nieco chyba".
Jedna sa zrejma o to, ze po strednej skole som nastupil na vysoku skolu, tu som vsak po prvom semestri musel prerusit a nastupit do zamestnania.
Do zapoctoveho listu sa ma zaznamenat vsetko od 18. roku zivota, to znamena, ze sa mi zaratava cast strednej skoly, prvy semester z VS a potom zamestnanie? potrebujem na vystavenie zapoctoveho listu nejake specialne doklady k vysokej skole a k strednej skole?

Dakujem
ivka70
30.09.08,12:12
Vysoka skola sa pocita len v pripade uspesneho ukoncenia studia a len v standardnej dlzke.
Tvoj 1 semester sa ti do zapoctu rokov nepocita.

Strednu skolu ti zapocitaju od 18 rokov do terminu maturitnej skusky, vysoku vobec nie a zamestnanie ano.

Nevadi, ze mas 2 zapoctove listy, podstatne je, aqby ich sucet daval dokopy tvoje potrebne roky.
ZDENIELA
30.09.08,12:21
Dokonca dnes je už normálne - koľko zamestnaní - toľko zápočtových listov, už sa nechodí s jedným ako kedysi