apo
30.09.08,16:12
Dobrý deň.

Mám veľmi dobré súvzťažnosti, ktorých autorom je pán Jindrák. Táto publikácia je už neplatná vzhľadom na rôzne zmeny. Dobre bolo rozpracované časové rozlíšenie nákladov a výnosov.

Mm otázku či niekto nemá informáciu o prepracovaných vydaniach od tohoto autora, alebo niečo iné kde budú príklady na časové rozlíšenie. Podvojné účtovníctvo od Ing. Cenigovej je šité hlavne pre poľnohospodársku oblasť a chcel by som niečo nie tak špeciálne zamerané.

Ďakujem.

apo
veronikasad
30.09.08,14:23
niečo som predsa našla :

http://www.elita.sk/produkt.php?offset=120&cat=4&sub_cat=20

cez vyhladávanie priamo na stránke zadaj Jindrák, je tam nová zbierka súvzťažností,

Sbírka souvztažností k účtům směrné účtové osnovy se vzorovou účtovou osnovou s opravami pro rok 2008


Jaroslav Jindrák

Tato publikace je určena pro účetní a jiné ekonomické pracovníky. Řízení a hodno... ďalej

Cena: 448,00 Sk
Cena v EUR: 14,87 €
apo
30.09.08,15:20
Ďakujem pekne, ja som hľadal v gooogli a tam nič nebolo. Takže kúpim cez internetový obchod.

apo
apo
30.09.08,15:31
Pán Jindrák píše pre české podmienky. Súvzťažnosti ktoré mám sú v Slovenčine a pre slovenské podmienky.

Takže prosím ešte tip na dobrú publikáciu kde je dobre rozpracované časové rozlíšenie nákladov a výnosov.

Ďakujem.

apo
gogina
30.09.08,17:12
A čo Ing.Cenigová . Má nové vydanie PU rok 2008 .Ja som sňou spokojná. Nájdem tam všetko čo k práci potrebujem a dá sa objednať na ich webe.
apo
30.09.08,17:23
Pani Ing. Cenigová ukážkovo rozpracovala časové rozlíšenie pre potreby poľnohospodárskej výroby a nie vždy tam viem nájsť paralelu s odvetviami služieb, obchodu a dopravy.

apo