Laskyn
01.10.08,10:33
Hľadám spoločníka na založenie produkčnej trvalkovej školky na juhu Slovenska.
vedec
01.10.08,11:02
popis viac...
slabikar
02.10.08,07:48
podnikaj sám! dobre ti radím
rickman
02.10.08,14:07
Co je produkcna trvalkova skolka?
Laskyn
03.10.08,10:21
Nechcem neodpovedať, ale mám málo času písať, tak pozrite napríklad: pereny.cz
kofy
03.10.08,21:13
podnikaj sám! dobre ti radím
Nazar, my sme sa v jednom prispevku o hladani spolocnika uz "stretli". Mas nejaku traumu alebo zlu skusenost so spolocnikom? Aj keby ano, preco pokladas svoju skusenost za univerzalnu? Ako som uz raz napisal: spolocnika - ano, nie vsak hocikoho. Viac hlav viac rozumu, tvorivosti, doplnania sa. Team funguje a to nepopries. Team len musi fungovat a mat tych spravnych ludi. A k tvojmu "Dobre ti radim!". Radis iba podla svojho, nechaj tak. Ahoj
vedec
03.10.08,21:44
laskyn vies uz nieco o tej trvalkovej skolke viac nez je na nete popisane...mal by si odberatelov aj dodavatelov...a aku sumu si predstavujes investovat do tej skolky? myslim cely projekt...
slabikar
03.10.08,21:58
Nazar, my sme sa v jednom prispevku o hladani spolocnika uz "stretli". Mas nejaku traumu alebo zlu skusenost so spolocnikom? Aj keby ano, preco pokladas svoju skusenost za univerzalnu? Ako som uz raz napisal: spolocnika - ano, nie vsak hocikoho. Viac hlav viac rozumu, tvorivosti, doplnania sa. Team funguje a to nepopries. Team len musi fungovat a mat tych spravnych ludi. A k tvojmu "Dobre ti radim!". Radis iba podla svojho, nechaj tak. Ahoj
ani tvoja skusenost nie je univerzalna
kofy
03.10.08,23:27
urcite, nie je univerzalna a ani v kutiku "klavesnice" som to tak nemyslel... prispevok, ktory vycita inemu prispevku, ze je univerzalny, neznamena, ze jeho autor ho poklada za univerzalny... sak tym predpokladas, ze si serem do huby, co som nerobil a ani som nemal v plane ;-) ale stale som zvedavy na odpovede na moje otazky. Bol si strucny, ale skoncilo to maximalne pri efektnosti, nie efektivnosti. Inak sak chapem biznis, kde sa spolocnici nehodia, lebo je maly a pod. Diky (ale uprimne, fakt) a cau

P.S.: moja skusenost je pre vela ludi nepochopitelna a pritom bola minimalna
alaya1
04.10.08,04:42
urcite, nie je univerzalna a ani v kutiku "klavesnice" som to tak nemyslel... prispevok, ktory vycita inemu prispevku, ze je univerzalny, neznamena, ze jeho autor ho poklada za univerzalny... sak tym predpokladas, ze si serem do huby, co som nerobil a ani som nemal v plane ;-) ale stale som zvedavy na odpovede na moje otazky. Bol si strucny, ale skoncilo to maximalne pri efektnosti, nie efektivnosti. Inak sak chapem biznis, kde sa spolocnici nehodia, lebo je maly a pod. Diky (ale uprimne, fakt) a cau

P.S.: moja skusenost je pre vela ludi nepochopitelna a pritom bola minimalna
hmmm...ro55o-))
cristiano35
05.10.08,08:32
a ako by ste to mysleli???
kofy
05.10.08,21:01
hmmm...ro55o-))
hehe... nepochopil som a myslim, ze nie je problem v mojom chapani ;-)