rmozolik
01.10.08,13:12
Ahojte, viete mi poradit nejaky neobmedzeny internet, idealna rychlost, ale hlavne neobmedzene data. Stahujem sa na iny podnajom a bez internetu som strateny. Uvazujem nad orange, ale ti nemaju neobmedzene data.

Dakujem, Richard
Martin Mocko
01.10.08,12:03
Ahojte, viete mi poradit nejaky neobmedzeny internet, idealna rychlost, ale hlavne neobmedzene data. Stahujem sa na iny podnajom a bez internetu som strateny. Uvazujem nad orange, ale ti nemaju neobmedzene data.

Dakujem, Richard

Problém je v tom, že väčšina providerov ponúka iba viazanosť na 2 roky. Ak vieš, že sa ďalšie 2 roky nebudeš sťahovať - tak sa ti oplatí i nejaký wifi, wimax alebo pevná linka. S mobilným operátorom veľmi dobré skúsenosti nemám.
Ale dosť je to závislé od lokalizácie. Možno bude v okolí nejaký wifi provider. Veľa ľudí si zriadi v bytovke 1 pevnú linku, urobia LANku po bytovke a skladajú sa na náklady. Aj to je riešenie..pokiaľ sa nájdu rozumní susedia.
holubička1
01.10.08,12:08
Choď na stránku t-network.sk a pozri cenník ja mám od nich 2. rok je to rýchle a neobmedzené a som spokojná :)
Martin Mocko
01.10.08,12:10
Choď na stránku t-network.sk a pozri cenník ja mám od nich 2. rok je to rýchle a neobmedzené a som spokojná :)

Presne tak rmozolik...presťahuj sa do Piešťan..a máš tu v suchu :D
rmozolik
01.10.08,12:12
Choď na stránku t-network.sk a pozri cenník ja mám od nich 2. rok je to rýchle a neobmedzené a som spokojná :)
Ale to je v Piestanoch a ja som v BA. Ale dakujem za typ. Richard
Martin Mocko
01.10.08,12:24
Ale to je v Piestanoch a ja som v BA. Ale dakujem za typ. Richard

Tu máš katalóg wifi sietí na SR. Popreklikávaj a pozri ponuky. Ak si nevyberieš..už ti naozaj zostáva iba mobilný alebo káblový operátor...

http://www.internetprovsechny.cz/wifisk.php
adi11
01.10.08,14:46
My máme internet cez SWAN a.s. BA