moniquea
02.10.08,09:12
Pozdravujem,

hladam krizoveho manazera, ktory zastresi nase financne oddelenie po dobu 3-6 mesiacov - pracovny pomer na dobu urcitu. Firma sidli v centre Bratislavy.

Prosim o Vase napady a moznosti.

Monika
hupka
03.10.08,16:15
Dobrý deň, zaujímalo by ma, čo by mal robiť - akú prácu uvedený pracovník.
moniquea
03.10.08,18:43
Dobry den,

mal by pomoct zastresit poziciu financneho manazera - vedenie financnej uctarne a pomoct prejst cez audit po dobu 3-6 mesiacov. Hlavna financna uctovnicka odchadza na matersku a kym si "vychovame jej nastupkynu z nasich radov financnych uctovniciek, potrebujeme financneho manazera.
durisovad
03.10.08,20:08
Ja si myslim, ze clovek, ktory pride ako novy, sa bude tie tri az sest mesiacov len rozkukavat. Ja by som preferovala ustanovit nastupkynu a predchodkynu poprosit, aby jej v zaciatkoch pomohla. Nastupkyna z vasich radov bude mat iste vacsi prehlad o firme ako clovek celkom neznaly pomerov.
moniquea
05.10.08,17:35
Dobry den :)

ak by sme to vedeli vyriesit touto formou, uz davno by sme to vyriesili :D existuju tzv. interim manageri, ktori vyplnia iste obdobie, kedy vo firme chyba nejaky manazer. Su to krizovi manazeri a takeho ja hladam v uctovnictve, my ho nepotrebujeme zaucit do nicoho - nehladame ziadneho juniora, uctovnictvo ma vsade rovnake pravidla... on nema to uctovnictvo robit ako klasicky uctovnik, on ho ma manazersky viest. Rovanko ako bude manazersky viest tim nasich uctovnikov. Existuju aj firmy, ktore sa zaoberaju interim manazmentom. Snad niekto vie, o com hovorim...

Monika
Danila
05.10.08,17:59
Dobry den :)

ak by sme to vedeli vyriesit touto formou, uz davno by sme to vyriesili :D existuju tzv. interim manageri, ktori vyplnia iste obdobie, kedy vo firme chyba nejaky manazer. Su to krizovi manazeri a takeho ja hladam v uctovnictve, my ho nepotrebujeme zaucit do nicoho - nehladame ziadneho juniora, uctovnictvo ma vsade rovnake pravidla... on nema to uctovnictvo robit ako klasicky uctovnik, on ho ma manazersky viest. Rovanko ako bude manazersky viest tim nasich uctovnikov. Existuju aj firmy, ktore sa zaoberaju interim manazmentom. Snad niekto vie, o com hovorim...

MonikaViem presne o čom hovoríš:D. Finančný manažér + z Vašich radov už vytypovaná nástupkyňa ruka v ruke 3 až 6 mesiacov. Postačujúce.:)
endka
08.10.08,19:13
dobry den

nechcem a ani nemozem odporucit samu seba, ale mozno by som o danu pracu mala zaujem. zavisi na detailoch a podmienkach...

predpoklady a skusenosti mam...

ak mate zaujem, ozvite sa mi.

dakujem.

anna
janiana
09.10.08,07:07
Dobrý deň,
potrebovala by som presne vedieť v ktorom meste to potrebujete, možno by som mala záujem. Som SZČO. Bola by som rada, keby ste sa mi ozvali.
S pozdravom Jana:)
Tatiana 1
09.10.08,10:18
dobry den,
mohla by som pomoct, mam niekolko rocnu prax v managerskych poziciach tykajucich sa ekonomiky, uctovnictva. V priprade zaujmu zaslem prehlad mojej profesionalnej praxe.

T.
actsro
09.11.08,13:48
Dobry den, s interim management mame skusenosti. Ak este je Vasa ponuka aktualna, bez obav nas kontaktujte. S pozdravom A. CRAFT TEAM s.r.o. (info@actsro.sk)