dantexx
02.10.08,12:55
Urgentne:)
Zdravim chcem sa spytat či niekto ma skusenosti s vratením tovaru v predajni, či podnikatel by mal tovar vymenit len tak alebo nemusi, či existuje dáky zákon?napr:bezdôvodné vrátenie tovaru že sa jeho žene nepáči?
zatial dakujem
ZDENIELA
02.10.08,11:00
Urgentne:)
Zdravim chcem sa spytat či niekto ma skusenosti s vratením tovaru v predajni, či podnikatel by mal tovar vymenit len tak alebo nemusi, či existuje dáky zákon?napr:bezdôvodné vrátenie tovaru že sa jeho žene nepáči?
zatial dakujem
Neviem to tu ideme riešiť reklamáciu :eek:
ZDENIELA
02.10.08,11:05
Sú firmy, ktoré ti tovar, ktorý si kúpiš vymenia alebo vrátia zaň peniažky ak dodržíš vrátenie tovaru do určitého dňa, aj bez udania dôvodu. Ale to robia väčšinou zásielkové obchody a internetové obchody a to z dôvodu, že leták alebo obrazovka počítača skresľuje či už farbu, alebo rozmerovo ti to nebude sedieť, u takýchto predajcoch je normálne vrátiť tovar napr. do 7 dní bez udania dôvodu. Ale normálny klasický obchod neviem ...
Snáď ti ho vymenia za iný, ak sa manželke nepáči, ale vrátiť a peniažky pýtať späť asi nepôjde
dantexx
02.10.08,13:06
ved ano ale ja to myslím s pohladu predajcu pretoze prevadzkujeme železiarstvo a uz mam plne zuby toho ked niekto pride späť s tovarom a chce ho vratit alebo vymenit.napr si kupia 118 dymovu ruru a ich upozorním,že nech si dymove koleno doma odmerajú lebo ja im to neviem vymenit mohol by som ale vieš koľko už mám storna!!neviem ako to budem riesiť oproti danovému úradu ako im to vysvetlím!lebo ľudia sa domáhajú,že im to musím vymeniť a preto to chcem podľa dákeho zákona alebo paragrafom doložiť ale nikde o tom nie je nič dáko mi pomôžte zatial dík
Dáša_
02.10.08,17:58
Zákon núti k tomuto iba internetových predajcov. ty nemusíš. Teda, nemáš zákonnú povinnosť.
renatan
03.10.08,03:46
Navštevujem pravidelne "železiarstvo", kde predávajúci dokonca upozorní zákazníka, nech si odloží doklad, aby mohol tovar v prípade potreby vymeniť, alebo vrátiť. Myslím, že pri tomto druhu tovaru je to trošku aj pochopiteľné, že nie vždy všetko pasuje, ako by sme chceli. A veru nemajú tam núdzu o zákazníkov, skôr naopak, lebo tí vedia, že v prípade potreby im ochotne tovar vymenia a nebudú mať problémy ani s prípadným vrátením tovaru, pokiaľ by nebol k dispozícii iný. A mám dojem, že je to tam na dennom poriadku. Ja osobne veľmi oceňujem podobný prístup. Samozrejme, je to individuálne, v potravinách by to asi nešlo dosť dobre realizovať.