pasuliatko
02.10.08,15:41
Ahojte, chcela by som radu. Mám oblúbené tričko ale z neznámeho dôvodu sa na ňom vytvorili fľaky žltej farby. Vyzerá to ako zašpinené no neviem od čoho. Mastné to byť určite nemôže. Skúšali sme xy krát prať, odmáčať, dokonca som kvôli tomu kúpila aj Vanish ale bez účinku. Nevedel by mi niekto poradiť ako to dám preč? Som už bezradná :( :mee: Ďakujem :mee:
wagner
02.10.08,14:50
Niekde v téme sa spomínalo žlčové mydlo. Pred nedávnom som ho kúpila, ale ešte nemám vyskúšané. Možno by pomohlo - teda bolo tu poriadne vychválené:D
pasuliatko
02.10.08,15:30
Niekde v téme sa spomínalo žlčové mydlo. Pred nedávnom som ho kúpila, ale ešte nemám vyskúšané. Možno by pomohlo - teda bolo tu poriadne vychválené:D

a to de kupim?
wagner
02.10.08,17:04
Ja som ho kúpila v Blave na Obchodnej v DM drogérii. Vraj ho majú aj v Tescu, ale ja som ho u nás nenašla ani v Tescu, ani v DM Drogérii. Tam jedno stálo 30Sk.
arizona
02.10.08,17:09
Skús ten nový tekutý Ariel na škvrny.
Ale rýchlo,pokým je to novinka, lebo potom sa asi pokazí, ako všetko dobré...:D
andyt
02.10.08,17:21
Ahoj, ja používam v takýchto prípadoch ( tiež DM drogeria ) ROLL -ON od DR. Beckmann... je to gulička na fľaky. Natreš to na fľak , necháš pôsobiť a dáš doprania. Ja mám malú dcéru a bežne sa trápime s fľakmi od čohokoľvek a zatiaľ to vyšlo vždy. Potom to dám do pračky a vyperiem s Ariel práškom a je to ..vyskúšaj možno to pomôže. Pekný večer.
pasuliatko
02.10.08,19:24
skúšala som všeličo a nič :(
pwerka
03.10.08,05:03
fakt skus to zlcove mydlo, je omnoho lepsie ako vanish. mne s nim vyslo skoro vsetko a ine na flaky ani nepouzivam. predavaju ho v DM, je tekute aj tuhe. mne sa viac osvedcilo to tuhe.
daria29
04.10.08,19:07
skúšala som všeličo a nič :(
ak chceš,napíš mi,skisím ti poradit,mozno budeme mat stastie?daria
veronikasad
04.10.08,19:09
Ja som ho kúpila v Blave na Obchodnej v DM drogérii. Vraj ho majú aj v Tescu, ale ja som ho u nás nenašla ani v Tescu, ani v DM Drogérii. Tam jedno stálo 30Sk.
V PD ho majú v DM-ke vo Vtáčniku
pasuliatko
05.10.08,17:06
našla som , kúpila som, vyskúšam, napíšem potom.že čo sa stalo
pasuliatko
09.10.08,19:47
Niekde v téme sa spomínalo žlčové mydlo. Pred nedávnom som ho kúpila, ale ešte nemám vyskúšané. Možno by pomohlo - teda bolo tu poriadne vychválené:D

skúšala som žlčové mydlo tuhé a nijak nepomohlo :mee:
danushka
09.10.08,20:12
skúšala som žlčové mydlo tuhé a nijak nepomohlo :mee:
Pasuliatko...tak popros toho milého človiečika, čo Ti kúpil to milé tričenko, nech teda kúpi ďalšie milé tričenko a v tom už potom nepapaj mastnú slaninku, len v tom prvom fľakatom:);)

Srandujem..., ale páči sa mi, ako tu všetci s Tebou súcitíme...
MIJA
10.10.08,06:43
Ak je tričko biele, ja namočím vatovú tyčinku najprv do vody, potom do Sava a fľak pretieram, až zmizne. Potom to miesto oplachnem vodou, prípadne preperiem - stačí aj v ruke.
pasuliatko
10.10.08,07:51
Pasuliatko...tak popros toho milého človiečika, čo Ti kúpil to milé tričenko, nech teda kúpi ďalšie milé tričenko a v tom už potom nepapaj mastnú slaninku, len v tom prvom fľakatom:);)

Srandujem..., ale páči sa mi, ako tu všetci s Tebou súcitíme...

:D to tričko som dostala k narodkam, a nejedla som nič v nom mastne, keby to bola mastnota to vyde na to mam thaky smradlavy odstraňovač mastnoty;)
pasuliatko
10.10.08,07:51
Ak je tričko biele, ja namočím vatovú tyčinku najprv do vody, potom do Sava a fľak pretieram, až zmizne. Potom to miesto oplachnem vodou, prípadne preperiem - stačí aj v ruke.

tyrkisové tričko
pasuliatko
10.10.08,07:54
ale musím sa pochváliť škvrna je preč. namočila som to na noc do lavora hrnček prášku na pranie,asi deci vanishu, a aj gel na pranie. zaliala som to teplou vodou, poobede na druhý deň som to vypláchala a napočudovanie je preč :)
danushka
10.10.08,10:34
ale musím sa pochváliť škvrna je preč. namočila som to na noc do lavora hrnček prášku na pranie,asi deci vanishu, a aj gel na pranie. zaliala som to teplou vodou, poobede na druhý deň som to vypláchala a napočudovanie je preč :)
:):):)
...HEURÉKA!!!
pasuliatko
10.10.08,14:59
:):):)
...HEURÉKA!!!

kto?:confused::)
Meggi 1
10.10.08,19:26
:):):)
...HEURÉKA!!!


kto?:confused::)

Zvolanie Heuréka! - kuk sem:
http://sk.wikipedia.org/wiki/Heur%C3%A9ka
Melnick
20.10.08,23:02
Re: FľakyCitát:
Pôvodca textu príspevku: pasuliatko http://www.porada.sk/images/buttons/viewpost.gif (http://www.porada.sk/91583-flaky-post841326.html#post841326)
ale musím sa pochváliť škvrna je preč. namočila som to na noc do lavora hrnček prášku na pranie,asi deci vanishu, a aj gel na pranie. zaliala som to teplou vodou, poobede na druhý deň som to vypláchala a napočudovanie je preč :)

:):):)Pôvodca textu príspevku: danushka
..HEURÉKA!!!


pasuliatkoRe: Fľaky
Citát:

kto?:confused::)

Žeby to bol ujo čo čistí svetríky?:D
pasuliatko
21.10.08,10:20
aha