sonrisa
03.10.08,08:07
ahojte,
prosím o radu. Chcem si založiť nový mail a zrušiť konečne všetky staré ktoré už nepoužívam. Viete o nejakej dobrej stránke, kde by sa dal založiť?
Vyskúšala som už Centrum aj Zoznam ale pravidelne sú tam problémy:mad:, dlho sa načítavajú maily:mad:, hlási nejaké systémové chyby atď.:mad:

Nejaký nednoduchý a spoľahlivý mail.

Ďakujem za rady.

Sonrisa
arizona
03.10.08,06:14
Ja som tiež zrušila zoznam, kvôli neustálym chybám. Dlhšiu dobu používam gmail, som spokojná.
Achy
03.10.08,06:20
Ja som zrusil inmail, kde som bol furt spamovany admin reklamou a zalozil som si gmail. www.gmail.com Som s nim velmi spokojny. Je tam moznost zmeny jazyka na slovensky. Taktiaz umoznuje stahovat si postu aj do PC.
Fero11
04.10.08,07:14
A do tretice gmail (vyuzivam velmi casto aj seznam, ale je tam len 10MB schranka, ak by som chcel viac, treba posielat nejake sms ....... ale inak som s tym spokojny)
Na gmaily som zacinal s kapacitou schranky 3GB a teraz mam uz 7,2GB a postupne sa navysuje, takze problem s priestorom tam urcite nieje. A gmail ti nikdy nespadne, ako napr. ine postove servery, ktore robia udrzbu a su aj niekolko hodin off
Dáša_
04.10.08,07:23
gmail.com

Ale tuším ťa tam musí niekto pozvať. Aspon to tak bolo.

Ale schránku na zozname používam tiež, najmä vtedy, ked sa chcem niekam registrovať a potrebujem zadať adresu. A viem, že to nebudem využívať denne.
Stevo5
04.10.08,10:54
gmail.com

Ale tuším ťa tam musí niekto pozvať. Aspon to tak bolo.

Ale schránku na zozname používam tiež, najmä vtedy, ked sa chcem niekam registrovať a potrebujem zadať adresu. A viem, že to nebudem využívať denne.

Nemusí tam nikto pozývať, to platilo niekedy predtým. Zadaj si www.gmail.com a tam si vytvor účet pošty. Je zdarma, máš k dispozícii asi 8GB priestor, POP3 nie je spoplatňovaný - takže si poštu sťhuješ do svojho PC, je v slovenčine, prehľadná stránka, nechodí stadiaľ spam, možnosť presmerovania pošty, podporuje chatovanie a aj internetové kamerky priamo zo stránky ... atd... .