slabikar
03.10.08,09:11
zaujimalo by ma, na co sluzia tie vlajky nad autobazarmi :)
poisonkatka
03.10.08,07:12
nad tym som aj ja minule rozmyslala :-)
slabikar
03.10.08,07:14
ja som kedysi davno cital ze v zahranici tie spagaty s vlajkami boli ako keby prepojene na alarm v pripade kradeze aut zo vzduchu pomocou vrtulnika. bolo to v jednych novinach, ze tak kradli velke mafianske skupiny. u nas zacali nasi autobazaristi tiez davat vlajky, lebo si mysleli, ze to tak ma byt :)
arizona
03.10.08,07:15
Asi na odplašenie vtákov.Aby ne..... na autíčka:D:D:D
feron
03.10.08,09:36
Autobazár a cirkus je to isté, tak preto. Mám len jednu skúsenosť, preto nezovšeobecňujem, ale v istom BA autobazári s tromi písmenami zo začiatku abecedy sa mi snažili predať ich vlastné ilúzie.
slabikar
03.10.08,09:54
Autobazár a cirkus je to isté, tak preto. Mám len jednu skúsenosť, preto nezovšeobecňujem, ale v istom BA autobazári s tromi písmenami zo začiatku abecedy sa mi snažili predať ich vlastné ilúzie.

za koľko? :D
zalobaba
03.10.08,10:15
za koľko? :D

taky hezky.... EEE... teda aaa...;)
misomiso
05.10.08,03:40
zaujimalo by ma, na co sluzia tie vlajky nad autobazarmi :)

A ako by si z dialky spoznal, ze nejde o parkovisko?
rickman
05.10.08,05:24
A ako by si z dialky spoznal, ze nejde o parkovisko?

Niekolkometrovym napisom "autobazar"?
slabikar
05.10.08,06:48
A ako by si z dialky spoznal, ze nejde o parkovisko?

:D tak ty si mimotemy :D
bepo
05.10.08,06:58
ja som kedysi davno cital ze v zahranici tie spagaty s vlajkami boli ako keby prepojene na alarm v pripade kradeze aut zo vzduchu pomocou vrtulnika. bolo to v jednych novinach, ze tak kradli velke mafianske skupiny. u nas zacali nasi autobazaristi tiez davat vlajky, lebo si mysleli, ze to tak ma byt :)
Tak toto je dobrá blbosť, kto by kradol hnilé vraky vrtuľníkom? :D Ludia ludia, furt ma viete prekvapiť a pobaviť ;) Tie vlajky slúžia len na pritiahnutie pozornosti
slabikar
05.10.08,07:17
Tak toto je dobrá blbosť, kto by kradol hnilé vraky vrtuľníkom? :D Ludia ludia, furt ma viete prekvapiť a pobaviť ;) Tie vlajky slúžia len na pritiahnutie pozornosti

citujem sa: "ja som kedysi davno cital". uz som si zvykol, ze ludia reaguju napriek tomu, ze neprecitaju poriadne na co reaguju :)
bepo
05.10.08,07:24
Ja som tvoju odpoveď čítal a na mojej reakcii sa nič nemení.
pivko
05.10.08,18:21
ja som kedysi davno cital ze v zahranici tie spagaty s vlajkami boli ako keby prepojene na alarm v pripade kradeze aut zo vzduchu pomocou vrtulnika. bolo to v jednych novinach, ze tak kradli velke mafianske skupiny. u nas zacali nasi autobazaristi tiez davat vlajky, lebo si mysleli, ze to tak ma byt :)
Tak toto ešte ani v BONDOVKE nebolo:DMožno v Prešove kradnú autá mimozemšťania:confused:
slabikar
05.10.08,18:34
Tak toto ešte ani v BONDOVKE nebolo:DMožno v Prešove kradnú autá mimozemšťania:confused:

psychiatri tiez musia z niecoho zit aj na zapade (od Presova):D