sebest
03.10.08,10:30
Ahojte !
Chcem sa spytat-momentalne nie som platca dph.Kedy sa stanem platcom dph?doteraz to bolo pri obrate nad 1.500 000 za posledne 12 mesiace.Pocula som ze od noveho roku to bude uz pri obrate nieco nad milion.Mam tomu rozumiet tak ,ze v januari si spocitam obrat za rok 2008,a bude suma prekacovat ten ten 1.050 000 tak sa musim prihlasit na platcu dph.vdaka
Milan Benka
03.10.08,10:37
Rozhoduje obrat za posledných 12 kalendárnych mesiacov.
Čo sa zahŕňa do obratu je uvedené v §4 ods. 9 zák. 222/2004 Zz.
babi2
03.10.08,10:47
Pre január až december 2008 platí obrat nad 1,5 mil.sk. Pre ďalšie obdobie, počínajúc teda 02/2008 až 01/2009 nad 35 tisíc EUR.
optimistka
04.10.08,15:14
podľa mňa počínajúc 1/09-12/09, veď ja už v januári 2009 môžem za 1 mesiac dosiahnuť obrat 35 000,- eur a povinnosť registrovať sa budem mať do 20.2.09
evina
04.10.08,15:17
mimotemy Too Vladimír
Ako sa Vám darí stále súhlasiť dvakrát?...:rolleyes:
Vladimír Ozimý
05.10.08,08:03
mimotemy Too Vladimír
Ako sa Vám darí stále súhlasiť dvakrát?...:rolleyes:

neviem je to technická chyba...ale k tomuto príspevku som súhlasil výnimočne jedenkrát...možno to je už v poriadku :)