Katarina Vlckova
03.10.08,17:59
Ahojte potrebujem poradit ohladom materskej.
Moja situacia je nasledovna. Predpokladany nastup na matersku mam niekedy zaciatkom novembra 2008. Mam dve zamestnania, jedno mam na TPP a druhe na skrateny pracovny uvazok. Co sa tyka zamestnania na TPP tak tam mi momentalne plynie 2 mesacna vypovedna lehota, ktora uplynie 31.10.08, nakolko som dostala vypoved z dovodu organizacnych zmien. V druhom zamestnani som normalne zamestnana dalej na skrateny pracovny cas a nastane tam klasicky prechod na matersku. Aky je teraz postup?
Dostanem od lekara nikedy cca 10.11.08 papiere, s ktorymi musim ist za zamestnavatelom a ja mam ist teda za mojim byvalym zamestnavatelom, kde mi skoncila vypovedna lehota 31.10 a zaroven aj za druhym zamestnavatelom kde som na skrateny uvazok? Kedze uz nie som u prveho zamestnavatela zamestnancom, tak oni mi iba vystavia potvrdenie o vymeriavacom zaklade za posledny rok (alebo za ake obdobie sa to rata) a to potom poslem ja na socialku? To iste urobim aj s druhym zamestnavatelom? Alebo toto druhe zamestnanie ani nebudem spominat, i ked bola som tam tiez riadne poistena aj v soc. aj v zdrav. Z akeho priemeru sa mi bude ratat materska? Tam kde som na skrateny prac.cas mam iba 5000,-/mesacne a v byvalom zamestanani kde som bola na TPP som mala o mnoho mnoho krat vyssi plat. Tak dufam ze teda z toho sa mi bude ratat :)
Vase rady a navrhy mi velmi pomozu. Dakujem
brčko
03.10.08,16:18
Ahojte potrebujem poradit ohladom materskej.
Moja situacia je nasledovna. Predpokladany nastup na matersku mam niekedy zaciatkom novembra 2008. Mam dve zamestnania, jedno mam na TPP a druhe na skrateny pracovny uvazok. Co sa tyka zamestnania na TPP tak tam mi momentalne plynie 2 mesacna vypovedna lehota, ktora uplynie 31.10.08, nakolko som dostala vypoved z dovodu organizacnych zmien. V druhom zamestnani som normalne zamestnana dalej na skrateny pracovny cas a nastane tam klasicky prechod na matersku. Aky je teraz postup?
Dostanem od lekara nikedy cca 10.11.08 papiere, s ktorymi musim ist za zamestnavatelom a ja mam ist teda za mojim byvalym zamestnavatelom, kde mi skoncila vypovedna lehota 31.10 a zaroven aj za druhym zamestnavatelom kde som na skrateny uvazok? Kedze uz nie som u prveho zamestnavatela zamestnancom, tak oni mi iba vystavia potvrdenie o vymeriavacom zaklade za posledny rok (alebo za ake obdobie sa to rata) a to potom poslem ja na socialku? To iste urobim aj s druhym zamestnavatelom? Alebo toto druhe zamestnanie ani nebudem spominat, i ked bola som tam tiez riadne poistena aj v soc. aj v zdrav. Z akeho priemeru sa mi bude ratat materska? Tam kde som na skrateny prac.cas mam iba 5000,-/mesacne a v byvalom zamestanani kde som bola na TPP som mala o mnoho mnoho krat vyssi plat. Tak dufam ze teda z toho sa mi bude ratat :)
Vase rady a navrhy mi velmi pomozu. Dakujem

V tvojej situácii POZOR!!! Podla praxe v soc.poistovni a príspevkov na porade, by ti z PPč.1 (TPP) neplynula ochranná lehota vzhladom na to, že ti trvá PPč.2, teda iné nemocenské poistenie. Takže nárok na materské by si mala iba z PPč.2, čo by bolo velmi nízke materské.

Ak si však dostala od zamestnávatela č.1 výpoved z organizačných dôvodov podla zákonníka práce § 63 ods.1 písm.b) (dúfam, že nie 1 písm. a, to by bolo inak) a riadne písomne oznámiš zamestnávatelovi, že si tehotná a predložíš o tom lekárske potvrdenie (teda v súlade so zákonník práce § 40 ods.6), tak tvoj prac.pomer nekončí 31.10.2008 ale vzhladom na to, že budeš súvisle v ochrannej dobe počas tehotenstva oznámeného v súlade so ZP, potom počas čerpania MD a následne RD. Takže tvoj PPč.1 by mal končiť až posledným dnom RD, ak nebudeš súhlasiť s pôvodným ukončením. - vid ZP § 64 ods.2 + ods.1 písm.c)

Bola som v rovnakej situácii, no na začiatku tehotenstva, ešte som nemala tehotenskú knižku.
brčko
03.10.08,16:33
Ak ti potvrajú ku dnu nástupu oba PP, t.j. obe nemoc.poistenia, tak treba žiadať od lekára 2x žiadosť o materské (pravdepodobne za tú druhú žiadosť zaplatíš lekárovi cca 31Sk lebo poistovna im hradí poplatok len za vystavenie jednej). Na žiadosť uvedieš, že si uplatnuješ nárok aj z iného nemoc.poistenia a po jednej odovzdáš každému so zamestnávatelov.
Katarina Vlckova
03.10.08,16:36
Fuuha to si ma velmi nepotesila. Ano mam vypoved podla paragrafu 63 ods. 1 písm.b. Takze navrhujes aby som este teraz poslala list zamestnavatelovi o mojej tehotnosti a tým pádom sa mi rusí výpoved a ostávam v ochrannej lehote? Ono s tou organizaciou je to vlastne tak, ze sa bude rusit tak som s tym viac menej suhlasila. Takze pre socialku je dolezite ze som v tej organizacii stale zamestnana, poslu tam za mna potvrdenie o vymeriavacom zaklade a tym to pre nich konci? Takze nebudu mat so mnou dalej spojene ziadne naklady tym ze si ma nechaju? To ze sa potom uz pocas mojej materskej organizacia zrusi uz davky materskej snad neovplyvni?
A co so zamestnanim c.2, ma toto vplyv na vypocet mojej materskej potom?
Dakujem
brčko
03.10.08,16:50
Fuuha to si ma velmi nepotesila. Ano mam vypoved podla paragrafu 63 ods. 1 písm.b. Takze navrhujes aby som este teraz poslala list zamestnavatelovi o mojej tehotnosti a tým pádom sa mi rusí výpoved a ostávam v ochrannej lehote? Ono s tou organizaciou je to vlastne tak, ze sa bude rusit tak som s tym viac menej suhlasila. Takze pre socialku je dolezite ze som v tej organizacii stale zamestnana, poslu tam za mna potvrdenie o vymeriavacom zaklade a tym to pre nich konci? Takze nebudu mat so mnou dalej spojene ziadne naklady tym ze si ma nechaju? To ze sa potom uz pocas mojej materskej organizacia zrusi uz davky materskej snad neovplyvni?
A co so zamestnanim c.2, ma toto vplyv na vypocet mojej materskej potom?
Dakujem

Ak ti bude trvať PPč.2, tak by som sa asi dohodla so zamestnávatelom č.1 tak, že chcem aby mi pokračoval PP do nástupu na MD a potom by som s ním podpísala dohodu o ukončení PP konkrétnym dnom podla § 60 ale pozor!!! z organizačných príčin, aby si mala nárok na odstupné.
Takže tým pádom ti bude musieť zamestnávatel č.1 platiť mzdu o tých pár dní do nástupu na MD v 11/08 dlhšie. Odstupné by ti musel vyplatiť tak či tak.

Ak by si však PPč.2 nemala, tak by som takýto ústupok nerobila a počkala si na ukončenie PP z dôvodu rušenia firmy.

V soc.poistnovni ti vyrátajú materské na 1 den v súčte z oboch nem.poistení (ppč.1 + ppč.2) a podla tohto výpočtu ti budú materské vyplácať po celú dobu, čo je obvylke 28týždnov t.j.196dní. To, že niektorý PP počas vyplácania skončí, nemá na vyplácanie vplyv. Ak by ti však netrval žiadny PP, tak by si nebola poistená dôchdkovo, nemocensky ani v nezamestnanosti už od ukončenia PP. Ak ti však potrvá PPč.2, tak budú trvať tieto poistenia počas poberania mateského (čerpania MD).
A nezabudni si podať prihlášku na SP do 15dní od narodenia dieťaťa (ak porodíš až v r.2009, možno bude lehota dlhšia) s potrebnými prílohami (kopiou RL dieťaťa + vyhlásenie + oznámenie sporitela, ak si v II.pilieri), ak chceš aby za teba platil štát dôchodkové poistenie.
Katarina Vlckova
03.10.08,16:55
Dakujem brcko za rady, velmi si mi pomohla. Idem sa teda poradit o tom liste.
P.S. ale co v pripade ze som tu vypoved aj podpisala? Zrusia mi tu vypoved aj tak?
brčko
03.10.08,17:13
Dakujem brcko za rady, velmi si mi pomohla. Idem sa teda poradit o tom liste.
P.S. ale co v pripade ze som tu vypoved aj podpisala? Zrusia mi tu vypoved aj tak?

Ak si nepodpísala dohodu o ukončení PP, tak by to malo byť OK. Podpísala si prevzatie výpovede predpokladám, to je v poriadku. Len sa s nimi treba najlepšie dohodnúť a povedať, aké máš k tomu dôvody. že by si mala v takom prípade, ak by ti PP koncil 31.10.08 materské velmi nízke.
Ten postup o trvaní PP vyplýva zo zákonníka práce, ale nepredpokladám, že by o tom vedeli. Takže im povedz, čo si zistila -tie § ZP čo som už uviedla (ani u mna o tom netušili). Podla mna, ked im to vysvetlíš, tak to pochopia, že im nechceš robiť problémy, ale proti sebe nepôjdeš.

Ešte ma napadlo, že by sa dalo nastúpiť na MD 8týždnov pred pôrodom.

Ešte k výške materského. Ak oba PP vznikli do r.2007, tak sa bude materské z oboch nem.poistení rátať z rozhodujúceho roku 2007 (ak vznikol niektorý z nich len v r.2007, tak z tohto nem.poistenia sa bude rátať z obdobia od začiatku PP do 31.12.07). Ak vznikol niektorý z nich neskôr, tak rozhodujúce obdobie je iné.
Nepredpokladám, že si z oboch PP prekročila maximum (v súčte hrubých miezd z oboch prac.pomerov) t.j. do 30.6.07 25911,- a od 1.7.07 do 30.6.08 suma 28142 príp. od 1.7.08 suma 30219,-. No ale skoro som zabudla na podstatnú vec. Ako dlho trvali tieto PP? Trval každý z nich aspon 270kalend.dní? To je totiž podmienka na nárok na materské.
Katarina Vlckova
03.10.08,17:24
Este sa opytam, tu matersku vyplaca soc. poistovna alebo zamestnavatel? Soc. poistovna nie?...takze pre zamestnavatela to nebude ziaden naklad, len si ma tam proforma necha do toho nastupu na MD aby mi vypocitali dobru matersku, nie?
Katy a R
03.10.08,17:44
Nevyjde ti 8 týždňov pred predpokladaným termínom pôrodu na október?
... mohla by si nastúpiť na materskú npr. 30.10.:confused:
brčko
04.10.08,10:31
zamestnávatel nevypláca materské, ale ako píšeš sociálka.
Ešte je to riešenie, čo písala Katy. Môžeš nastúpič na MD aj 8týždnov pred predpokl.term.pôrodu, ktorý určí lekár. Aj ked niektorí lekári/sestričky automaticky vypisujú 6týždnov pred, no zákon o soc.poistení to nevylučuje a nemusí to byť podla neho zo zdravotných príčin. Ak by ti ti vychádzalo ešte na oktober, tak vlastne nemusíš v PPč.1 nič nemiť.