vmartina
03.10.08,17:47
ahojte, neviete niekto ako si zistim hlavne heslo na mozillu v mojom vlastnom pocitaci, pretoze to odo mna vyzaduju na VSZP kvoli elektronickemu zberu udajov. Prosim Vas skuste poradit ak ste to niekto riesili. dakujem
Andy Kralik
03.10.08,18:36
Skus este raz napisat co presne od teba chcu - aky zber udajov, o co presne ide, podrobne opis co je poziadavka. Potom mozeme poradit.
"Heslo na mozillu" je velmi divna poziadavka. :)

Okrem toho (mozno toto nie je taky pripad) ale vo vseobecnosti na internete plati - nikomu nedavat ziadne sukromne hesla, pristupove kody a podobne...
vmartina
06.10.08,13:39
Rozumiem,zle som to popisala. Pri odosielani vykazov do ZP si odo mna pyta hlavne heslo. Ked som sa pytala v ZP ake heslo odo mna chcu, povedali mi, ze to je hlavne heslo ake mi dali pri instalovani mozilly do mojho pocitaca. Lenze mne nedavali ziadne heslo, a nevedia co to pyta. nemam hesla. Takze nejake hlavne heslo. Ked nenapisem nic, akoze tam heslo nieje, tak ma to nepusti dalej. Vdaka. ak niekto instaloval mozillu, tak by o tom mohol vediet. skuste poradit, este raz vdaka
Stevo5
06.10.08,14:34
Rozumiem,zle som to popisala. Pri odosielani vykazov do ZP si odo mna pyta hlavne heslo. Ked som sa pytala v ZP ake heslo odo mna chcu, povedali mi, ze to je hlavne heslo ake mi dali pri instalovani mozilly do mojho pocitaca. Lenze mne nedavali ziadne heslo, a nevedia co to pyta. nemam hesla. Takze nejake hlavne heslo. Ked nenapisem nic, akoze tam heslo nieje, tak ma to nepusti dalej. Vdaka. ak niekto instaloval mozillu, tak by o tom mohol vediet. skuste poradit, este raz vdaka

Ak ti ho oni dali tak by malo byť v nejakej dokumentácii / zmluve ktorú si s nimi uzatvorila. A ak ti ho oni dali tak by mala byť možnosť to hlavné heslo ti poslať znovu, alebo tam choď osobne a po tvojej identifikácii by to nemal byť problém.

P.S. - nebude to skôr niečo ako elektronický podpis pre tvoju identifikáciu? Aby si boli istí že tie údaje ktoré si im poskytla sú práve od teba?
Fero11
06.10.08,15:00
Rozumiem,zle som to popisala. Pri odosielani vykazov do ZP si odo mna pyta hlavne heslo. Ked som sa pytala v ZP ake heslo odo mna chcu, povedali mi, ze to je hlavne heslo ake mi dali pri instalovani mozilly do mojho pocitaca. Lenze mne nedavali ziadne heslo, a nevedia co to pyta. nemam hesla. Takze nejake hlavne heslo. Ked nenapisem nic, akoze tam heslo nieje, tak ma to nepusti dalej. Vdaka. ak niekto instaloval mozillu, tak by o tom mohol vediet. skuste poradit, este raz vdakaNeviem o tom aby mozilla mala nejake vstupne heslo (mala si povedat, ze pouzivas operu, ze co by ti na to povedali :---), Ale vazne, ake ta pyta heslo, je to take vyskakovacie okno, ako na obrazku, alebo je normalne na stranke, ako napr. ked sa prihlasujes na nejake forum
misoft
06.10.08,15:37
Nebude to náhodou prístupové heslo do ZP? Ak totiž (väčšinou) niekam po prvýkrát vstupuješ, určite sa registruješ a zadávaš heslo. To je potom v tvojom profile tej ktorej stránky (ako napr. aj na Porade). Určite si sa musela registrovať pri prvom vstupe na stránku ZP, teda skús použiť prihlasovacie údaje k tejto stránke.
Andy Kralik
06.10.08,18:26
Podla mna si s najvacsou pravdepodobnostou zle pochopila co ti na helplinke VSZP povedali. Hlavne heslo od mozilly je nepravdepodobne. Najlepsie spravis ak tam zavolas este raz nech ti krok po kroku poradia ako sa prihlasit :)
scorp
07.10.08,04:34
Z mojich vlastnych skusenosti: cely postup na portal VSZP je dost komplikovane napisany. Cize obycajny pouzivatel moze mat problemy. Naozaj ide o certifikat pre vstup na portal. V tomto pripade (neviem-nepamatem si uz, ci to aj neodporucaju) sa odporuca Internet Explorer 7.
vmartina
07.10.08,14:16
Dakujem vsetkym, odporucili mi nakoniec v ZP aby som cely postup zopakovala cez explorer. Nieje to ziadne heslo co mi dali v ZP. tak to je parada lebo aj ten certifikat uz mam, len chce to odo mna, hlavne heslo a to mi ma povedat ten co mi instaloval mozillu.. takto mi to povedala teta v ZP. Dakujem este raz vsetkym a idem to skusit cez IE, to bude najjednoduchsie.
Fero11
07.10.08,15:42
Teta v ZP asi mozno ani nevie co je to mazilla, ked balamuti hlavy klientom. Ja som instaloval FF nikolko krat a zo ziadnym heslom som sa nestretol