Mr.Marcel
04.10.08,12:38
Podstata veci je zrušiť alebo nechať Vyzývajú ma na zrušenie ale zdá sa mi to
pre mna výhodne platím ju už dosť dlho. a pomer cena a výkon alebo ako to nazvať je dobra nie .
čo s tým neviem .
wagner
04.10.08,12:53
Ja som ju tiež zrušila, myslím že pred dvomi rokmi. Dlho som odolávala, ale keď mi prepočítali aký by som mala z toho zisk, tak som ju zrušila a dala som si novú. Môj názor zrušiť a dať si inú - samozrejme za iné peniaze. Daj si to riadne vysvetliť, aké má výhody táto a čo z nej budeš mať.
LubicaN
04.10.08,14:59
Bývalá kolegynka ju tiež mala...jej to prepočítali... a ona si ju nechala a zároveň si uzatvorila aj novú. Jej to vyšlo, že na tom bude zisková. Povedala si, že v prípade poistnej udalosti je lepšie čerpať z dvoch ako zo žiadnej... Treba dôsledne preštudovať podmienky s niekým čo do toho dobre vidí.

iriska
05.10.08,16:56
len na okraj - môj manžel ju mal tiež, nahuckali ho, nech ju zruší a dostal z toho pár šupiek, tak cca polovicu, čo do toho vložil. len sa treba informovať, čo sa stane, keď ju nezruším, či ju nebudú nejako navyšovať alebo rušiť alebo čo.
demeter
05.10.08,17:34
Aj ja ju mám.Poisťovačka mi poradila aby som si ju nechal,platim ju už 20rokov, ale uzavrel som si aj novu.
anaman
06.10.08,07:05
Chcem uviesť iba môj prípad. Manžel od roku 1969 si platil poistku 25,- Sk mesačne. V roku 2001 sme uvažovali, že ju zrušíme. Poisťováčka nás ale prehovorila, nechali sme ju. V roku 2002 manžel zomrel a ja som z tejto poistky dostala 37 000,- Sk. Keby sme ju boli zrušili , boli by sme z nej dostali iba pár korún. Poisťováčke, čo nás presvedčila poistku nerušiť som vďačná.
iriska
06.10.08,11:02
Tak všetka česť takým poisťovákom. Nás presviedčala nech zrušíme :( Teraz by som to už neurobila, škoda, že som v tom vtedy nemala prehľad.
milagros208
06.10.08,11:23
Ja mám takú 60 SKK. A určite ju rušiť nebudem. Po prepočítaní získam viac ako 50 % toho čo tam vložím. Ako úrazová poistka nestojí za nič, ale určite nie je stratová ako väčšina dnešných poistiek.
robes
14.10.08,15:29
Ja mám tiež takú 40 korunovú. Poisťováčka sa ma snažila presvedčiť aby som ju zrušil a spravil si novú. Na otázku, :confused:či mi ponúkne výhodnejšiu zmluvu za rovnakú sumu mi odpovedala, že nie. Podľa mňa to nie je taká hrozná suma aby som ju rušil.:---;)
Mr.Marcel
16.10.08,16:03
Dakujem Vam všetky zistim si ešte čo a ako ale rušiť ju nebudem
pre mna je vyhodna aj do buducna ved čo je jedno euro a par centov no ne .
Ale sami mi ju zrušit nemožu alebo ano........