RoccoOne
04.10.08,17:45
dobry deň
ked napojím mp3 na pocítac ....tak neviem na nu dávat nijakú tú hudbu ... nevyskocí nijaké okno a PC na to nereaguje
a ked aj moju nokiu 6300 napojím tak robý to isté;).
sunborn
04.10.08,16:32
na akom systeme (operacnom) ti bezi PC?
Pre pripojenie mobilneho telefonu musim mat spusteny komunikacny program a tym je Nokia PC Suite. Stiahni si ho z netu a potom skusaj pripojenie.
Ak bezis pod W XP alebo Vistou mali by ti stacit na na pripojenie MP3 prehravaca drivery pre nejaky USB kluc (flash pamat).
RoccoOne
04.10.08,17:00
mám xp sp2 ,aké drivery??
Andy Kralik
04.10.08,17:16
prva vec - ak pripajas cez USB port, skus prehravac vsunut do ineho USB portu, pripadne ak mas porty vpredu skus aj porty vzadu - niekedy niektore nie su pripojene
druha vec - uz ti to niekedy na tomto konkretnom pocitaci fungovalo?
RoccoOne
04.10.08,17:33
.ano uz to fungovalo ale potom som preinstaloval windows a ked som skusal pripajat tak neslo ... skusal som aj CD co som dostal k mp3-e ale nebolo natom nic ,,,, typ mp3-ky Samsung yp-k3 ked to pomoze,už som skusal s tým presúvaním ale neslo ...
Andy Kralik
04.10.08,18:35
Ak ten prehravac pripojis USB k pocitacu - deje sa nieco? XP by sa mal snazit ho automaticky rozpoznat a ak sa mu to nepodari aspon vypisat ze ide o nezname zariadenie, alebo ze zariadenie nepracuje spravne. Ak sa nic nedeje je to divne.
Moznost je ze sa ti pokazil pripojovaci kabel, predpokladam ze tym istym kablom pripajas aj telefon. Skus nejaky USB kluc pripojit priamo bez kabla - ci ho zaregistruje. Ak nie a nik nemanipuloval vo vnutri pocitaca (neinstaloval ti niekto novy hardware napr.?) tak by to mohla byt chybna instalacia windows.
maria.n
04.10.08,18:50
ja mám ten istý problém.. mám notebook, win xp.. mp3 prehrávač mi rozpozná, ale inštaláciu nedokončí.. pokúšala som si nájsť prislušný driver na nete, ale nepodarilo sa mi to.. som nešťastná, že mám nový mp3 prehrávač a nemôžem si nič nahrať.. ja mám tento Samsung S3 (YP-S3J AB). Tiež by som potrebovala radu.
RoccoOne
04.10.08,18:54
pi pripojení len zaznie ten typický USB zvuk ale potom nic ... niekedy aj nejaká bublinka vyskocila ze zariadenie nefunguje normálni ale nic iné ...USB kluc sa pipojí bez problémov aj foták ....
Andy Kralik
04.10.08,19:19
Skusil by som takto:
1. zo stranky Samsungu z ich download centra stiahnut aktualny ovladaci software pre windows XP pre konkretny typ prehravaca
http://www.samsung.com/sk/support/download/supportDownMain.do
a preinstalovat ho na pocitaci (ak si uz nejaky ovladaci software instaloval z CD-cka asi by som ho najprv odinstaloval)
2. vyskusal by som iny pripojovaci kablik - moze byt niekde preruseny
leonardo1
16.09.12,07:26
Mám problém s novou Clipz MP3 Player Black 4GB. Mám s nou taký problém že sa neche nabiť, nabíja sa cez PC a keď ju napojím tak svieti na červeno a nabíja sa, ale keď ju odpojim tak už nejde nesvieti keď ju zapnem a vôbec nič nejde. Už ju nabíjam 2 dni v kuse a ešte furt nejde.Keby mi nieko vedel poradiť tak by som mu bol veľmi vďačný.
misoft
16.09.12,13:31
Tu nie je čo rozmýšľať - zober a pádluj do obchodu a reklamuj.
marllen
17.09.12,08:25
Ja by som skúsil zariadenie odinštalovať s pc. V ovládacom paneli si pozrieť zariadenia a tlačiarne, a tade to skúsiť riešiť
Vlado40
17.09.12,12:20
Vyskúšaj v inom PC,NTB.