vallika
04.10.08,20:21
som novacik na tejto stranke ale aj na pocitaci bludim na tejto stranke ktoru som nasla lebo potrebujem nejake rady a verim ze ich tu najdem som popletena z toho ako to tu funguje ale ja na to pridem... asi
m.hladka
04.10.08,19:29
Ahoj, urcite na to prides.
cactus
04.10.08,19:31
neboj sa, budeš tak veselo klikať medzi príspevkami ako my všetci,

tak vitaj
pepsikova
05.10.08,15:29
..a keby náhodou zablúdiš a niečo nebudeš vedieť,kľudne sem napíš..my ťa vymotáme..vitaj..
kikoza
05.10.08,16:49
aj my sme tu zo začiatku blúdili, neboj rýchlo prídeš na veľa vecí, ktoré budeš potrebovať a nájdeš tu príma ľudí - vitaj
michelle84
06.10.08,11:12
Máš veľmi pekné meno :) moja maminka a sestra sú tiež Valiky
Lenka1979
06.10.08,11:15
som novacik na tejto stranke ale aj na pocitaci bludim na tejto stranke ktoru som nasla lebo potrebujem nejake rady a verim ze ich tu najdem som popletena z toho ako to tu funguje ale ja na to pridem... asi
... nie je lepšia stránka na rozdávanie si vzájomných rád a pomoci ako je porada. Vitaj medzi nami, ak sa nebudeš vedieť v niečom zorientovať, kľudne napíš, vyvedieme Ťa z toho...;)
vallika
25.11.08,15:50
Ďakujem všetkým........ určite napíšem ak budem potrebovať pomoc .Už som čítala nejaké porady . Aj som sa voľačo dozvedela,aj to pomohlo.:) Som rada ,že som našla taku PORADU :) Ak vytvorím novú tému (nechtiac) prepáčte :)
cactus
25.11.08,16:22
Ďakujem všetkým........ určite napíšem ak budem potrebovať pomoc .Už som čítala nejaké porady . Aj som sa voľačo dozvedela,aj to pomohlo.:) Som rada ,že som našla taku PORADU :) Ak vytvorím novú tému (nechtiac) prepáčte :)
tak vitaj medzi nami
karina vajdova
04.12.08,17:08
som novacik na tejto stranke ale aj na pocitaci bludim na tejto stranke ktoru som nasla lebo potrebujem nejake rady a verim ze ich tu najdem som popletena z toho ako to tu funguje ale ja na to pridem... asi
Valika, tiež sa trápim, či sa tu viem orientovať, ale skúšam.
Dúfam, že sa tu všeličo dočítame. pá Karin