Katarina T1
06.10.08,10:22
Ahojte poraďáci, potrebujem od Vás jednu veľkú radu. Máme zamestnanca na DoVP, ktorého však od dnes prijímame na pracovnú zmluvu, ale zároveň bude odo dnes mať aj DoVP na projekty(čo je len občasná činnosť). Avšak od septembra pracoval na inú DoVP, ktorú má na innú činnosť a má ju do 30.06.2009. Bude lepšie tú prvú DoVP obojstranne ihneď ukončiť alebo uskutočniť nejakú zmenu dohody o vykonaní práce?
Ďakujem vopred za radu.
Tweety
06.10.08,08:50
Ahojte poraďáci, potrebujem od Vás jednu veľkú radu. Máme zamestnanca na DoVP, ktorého však od dnes prijímame na pracovnú zmluvu, ale zároveň bude odo dnes mať aj DoVP na projekty(čo je len občasná činnosť). Avšak od septembra pracoval na inú DoVP, ktorú má na innú činnosť a má ju do 30.06.2009. Bude lepšie tú prvú DoVP obojstranne ihneď ukončiť alebo uskutočniť nejakú zmenu dohody o vykonaní práce?
Ďakujem vopred za radu.
Ak sú tie dohody na iný druh činnosti ako má v PZ, môže na ich základe pracovať.
cepeva
08.10.08,08:22
Ja mam podobny "problem". Chcem zmenit v dohode vysku odmeny. Inak je dohoda platna. Aky paragraf do tej zmeny dohody mam dat? Ak sa meni obsah pracovnej zmluvy, tak sa dava §54,ale co pri dohode? A este ma s tym napada dalsia otazka, mam tuto dohodu uzatvorenu do konca roka, ale viem, ze budeme ju potrebovat dlhsie. Nechcem sa trapit zbytocnymi odhlasovackami a prihlasovackami - mozem aj to zmenit nejakou dohodou o zmene dohody? Dakujem.
jarkra
19.02.09,20:18
Robili ste už niekto dohodu o zmene dohody o pracovnej činnosti. Mení sa mi výška odmeny a rozšírenie druhu práce.