mintra
06.10.08,13:25
Dobrý deň,

mám podnikateľský nápad, no neviem ako postupovať ďalej...chcela by som sa opýtať, či by mi niekto v tomto nepomohol.Nemám žiadne skúsenosti s podnikaním.Veľmi by mi pomohlo, keby mi niekto pomohol alebo mi aspoň poradil, kde by som sa mohla ďalej informovať.Som v tomto úplny lajk...

Vopred ďakujem za každú radu, naozaj veľká vďaka.
mysimis
06.10.08,11:26
Skús konkretizovať svoje otázky. Pokiaľ nenapíšeš čo chceš vedieť, neviem Ti pomôcť.
mintra
07.10.08,15:59
No mám nápad, ale nemám predstavu, ako mám ďalej pokračovať...čo mám ako prvé podniknúť, kam sa obraátiť, alebo čo začať vybavovať ako prvé...

Ďakujem za radu
ekopo
07.10.08,16:05
tetrisss
07.10.08,17:34
No mám nápad, ale nemám predstavu, ako mám ďalej pokračovať...čo mám ako prvé podniknúť, kam sa obraátiť, alebo čo začať vybavovať ako prvé...

Ďakujem za radu

No myslim si, ze ak nechces prezradit nic, tak tazko ti niekto poradi, lebo tych druhov podnikania je velmi vela, ale najprv by si mala mat na urcite zivnosti odborne predpoklady, pokial nepotrebujes, tak ak potrebujes priestor, musi byt podla hygienickych predpisov, potom by si mala urobit pre seba financny plan, ci vobec sa do toho pustit, musis mat dostatok financnych prostriedkov, ak nie, moznost si pozicat, no a ked to vsetko mas, otvor si zivnost, upevni si nervy, najdi si dobreho uctovnika :D a zacni.
misomiso
07.10.08,17:46
No mám nápad, ale nemám predstavu, ako mám ďalej pokračovať...čo mám ako prvé podniknúť, kam sa obraátiť, alebo čo začať vybavovať ako prvé...

Ďakujem za radu

No tvoje prve kroky budu prevazne, dost, velmi, postatne zasadne a predovsetkym zavisiet od toho, aky napad mas a co s nim chces podniknut. :)