misomiso
06.10.08,13:53
Ja sa snazim najpr vzdy zistit, ci nebudem schopny pozorovanim zistit sam odpoved, kym sa opytam nejaku somarinu.

Ale na jedno stale neviem prist. Dost casto opravujem svoje prispevky, teda skoro vsetky opravujem, z 90% je to kvoli preklepom. Pisem rychlo, odoslem to a potom mi to samozrejme vadi a opravim to.

Na coi ale neviem prist: Preco sa raz pri takomto prispevku objavi vlavo volba Edit History, inokedy sa zasa maniesto toho objavi pod ciarou Naposledy Upravil...?
Eva99
06.10.08,11:57
Ja sa snazim najpr vzdy zistit, ci nebudem schopny pozorovanim zistit sam odpoved, kym sa opytam nejaku somarinu.

Ale na jedno stale neviem prist. Dost casto opravujem svoje prispevky, teda skoro vsetky opravujem, z 90% je to kvoli preklepom. Pisem rychlo, odoslem to a potom mi to samozrejme vadi a opravim to.

Na coi ale neviem prist: Preco sa raz pri takomto prispevku objavi vlavo volba Edit History, inokedy sa zasa maniesto toho objavi pod ciarou Naposledy Upravil...?

Tie preklepy Ti verím: "Na coi ale neviem prist.... " :D
azla
06.10.08,12:12
Ja sa snazim najpr vzdy zistit, ci nebudem schopny pozorovanim zistit sam odpoved, kym sa opytam nejaku somarinu.

Ale na jedno stale neviem prist. Dost casto opravujem svoje prispevky, teda skoro vsetky opravujem, z 90% je to kvoli preklepom. Pisem rychlo, odoslem to a potom mi to samozrejme vadi a opravim to.

Na coi ale neviem prist: Preco sa raz pri takomto prispevku objavi vlavo volba Edit History, inokedy sa zasa maniesto toho objavi pod ciarou Naposledy Upravil...?

Mne sa to javí, že je to asi takto:

-ak chybu (alebo preklep) opravíš v krátkom čase od napísania, tak sa objaví v tvojom príspevku vľavo Edit History (vidíš to iba Ty). Vieš si pozrieť, ako to bolo a ako si to postupne opravil (aj viackrát)

- ak chybu opravíš po viacerých minútach a neskôr, tak je tam tá poznámka Naposledy upravil ....
kukučka
06.10.08,13:27
medzičasom mohol niekto na príspevok reagovať, alebo dať súhlas a s pozmeneným - doplneným už nemusí, aj preto je možnosť zrušiť súhlas

ak sa príspevok opravuje neskôr, je tam možnosť napísať dôvod.
hm, ale nie vždy tam napíšem "pravopis"