petsvk
06.10.08,18:21
Máme novoprerobené jadro , dovoľte sa s ním pochváliť.:)
nela88
06.10.08,16:36
Vy sa máte, nás to ešte lem čaká. Môžem zatiaľ len ticho závidieť. V dobrom. Ako ste vyriešili stupačku? Aké dvierka ste použili? Dali ste si ich vyrobiť? Nám radili plastové okno. No Vaše riešenie sa mi páči viac.
katka50
06.10.08,16:36
Veľmi pekné
betka631
06.10.08,16:47
Tak naozaj veľmi pekné. Hlavne sa mi páči ako ste za WC vyriešili prístup k stupačkam. Žiadny malý otvor sotva na odčítanie vodomeru a ak je porucha tak sú problémy.
betka631
06.10.08,16:58
Nám radili plastové okno. No Vaše riešenie sa mi páči viac.

Tiež som uvažovala o plastovom okne ale toto riešenie sa mi tiež páči viac.
Prilepím obrázok s plastovým oknom...len pre inšpiráciu.
ROBIN111
06.10.08,17:02
Vy sa máte, nás to ešte lem čaká. Môžem zatiaľ len ticho závidieť. V dobrom. Ako ste vyriešili stupačku? Aké dvierka ste použili? Dali ste si ich vyrobiť? Nám radili plastové okno. No Vaše riešenie sa mi páči viac.Kolega, ktorý prerába byty používa na zakrytie stupačiek sťahovacie rolety. Je to výhodné riešenie hlavne tam, kde ešte stupačky neboli menené.
betka631
06.10.08,17:10
Kolega, ktorý prerába byty používa na zakrytie stupačiek sťahovacie rolety. Je to výhodné riešenie hlavne tam, kde ešte stupačky neboli menené.


Mám pocit, že tam kde naozaj ešte neboli menené stupačky je to asi výborné riešenie. Vyzerá to dobré. S týmto som sa ešte nestretla.:)
Chobot
06.10.08,17:55
Tak naozaj veľmi pekné. Hlavne sa mi páči ako ste za WC vyriešili prístup k stupačkam. Žiadny malý otvor sotva na odčítanie vodomeru a ak je porucha tak sú problémy.

Dvierka sa dajú aj úplne zamaskovať...;)
babkamaja
06.10.08,18:10
Kupelna je pekna, ale najviac sa mi pacia dvierka vo WC. Mne tam spravili také malé, že ledva zavriem ventil, resop. odčítam vodomery.
betka631
07.10.08,10:15
Dvierka sa dajú aj úplne zamaskovať...;)

No naozaj ich máš dobre zamaskované.Dobre som si oči nevyočila :D že kde vlastne sú. A nakoniec zboku.Dobre vyriešené. ;)
petsvk
07.10.08,10:44
Vy sa máte, nás to ešte lem čaká. Môžem zatiaľ len ticho závidieť. V dobrom. Ako ste vyriešili stupačku? Aké dvierka ste použili? Dali ste si ich vyrobiť? Nám radili plastové okno. No Vaše riešenie sa mi páči viac.
Dvierka na stupačku dávala robiť firma čo mi prerábala jadro - cca 2800Sk - tiež nám ponúkali plastové rolety ale to sa nám nepáčilo , chceli sme drevo vo farbe veľkých dverí . Je to prakticky iba jednoduchý rám vsunutý do montážneho otvoru a osadený dvierkami .
moni4
09.10.08,10:27
vkusné
tixi
10.10.08,12:53
Je to pekne. Najviac sa mi paci zvolena farba obkladov a dlazieb, ktora priestor presvetluje, vzhladom, ze v miestnosti nie je okno alebo iny presvetlovaci prvok (dvere so sklom, luxfery). Ak by bol zvoleny obklad v zelenej, posobilo by to trocha fadne.
Mozem sa opytat, ako sa vola vyrobca obkladov, resp. nazov obkladov? (nie je to nahodou Marrazzi - Fresh orange?)Dakujem.
petsvk
16.10.08,07:16
Je to pekne. Najviac sa mi paci zvolena farba obkladov a dlazieb, ktora priestor presvetluje, vzhladom, ze v miestnosti nie je okno alebo iny presvetlovaci prvok (dvere so sklom, luxfery). Ak by bol zvoleny obklad v zelenej, posobilo by to trocha fadne.
Mozem sa opytat, ako sa vola vyrobca obkladov, resp. nazov obkladov? (nie je to nahodou Marrazzi - Fresh orange?)Dakujem.
Obkladačky sú španielske Ceramicas IBERO skombinované s českou dlažbou RAKO
sslivkaa
21.10.08,14:10
Tak a takto vyzerá u nás nová kúpelka v paneláku.
pivko
21.10.08,15:04
Tak a takto vyzerá u nás nová kúpelka v paneláku.
Tá práčka to tam pekne špatí a tie hadice....:(
Pre moju ženu by to zrkadlo určite nestačilo :D a to nehovorím aky je k nemu prístup:(
michelle84
22.10.08,05:13
Tak a takto vyzerá u nás nová kúpelka v paneláku.

Páčia sa mi obladačky a ich farba. Pekné, oživujúce, len naozaj zrkadlo by som si dala väčšie. Ale určite máte dôvody, prečo máte takéto menšie. Možno Vám stačí :)
sslivkaa
22.10.08,19:39
Tie hadice tam nebudú, ešte sa to dorába a zrkadlo je tam dočasné pokým nepríde iné- veľké a v byte moc možnosti kam umiestniť práčku nie je.
DanielaSL
22.10.08,19:47
Mne sa páčia obkladačky...ale tá polička plná kozmetických prípravkov...to by som si iste nedala. Len z jedného praktického dôvodu...keby som tam chcela utrieť niekedy prach.... :o:( a potom mi tam kazia dobrý dojem tie dva koše. Nie je inde v byte miesto na ich uloženie? Inak hadice som si ani nevšimla....;):)
AlaNR
23.10.08,11:37
Mne sa to tiež páči, keď sa tam vymení to zrkadlo, tak to bude super.
Mne sa zdá, že v panelákoch jednoducho nie je toľko miesta, aby sa kôš na prádlo dával niekam inam. Má stáť v obývačke, alebo vo vstupnej chodbe? Mne sa kôš na prádlo spája s práčkou a zákonite by som ho dala (aj ho mám) čo najbližie pri práčku....
willma
23.10.08,11:59
:D:D:D, ja mám kúpeľňu tak malú, že keď som šla pračku kupovať tak prvoradá bola hlbka a šírka. Predavači šli do kolien keď sa ma pýtali akú značku a ja som na to že mi je to absolutne fuk len potrebujem aby mala také a také rozmery. A z rovnakého dôvodu kôš na prádlo síce nie v obývačke, ale na chodbe oproti kúpeľni
elpka
23.10.08,12:00
je to proste krása a koše tak to je len zrnko v púšti. Ja osobne koše nepoužívam, keď sa zaplní práčka, tak operiem a vyschnuté hneď ožehlím, takto sa mi to aspoň nehromadí.
mareko
24.10.08,20:22
Aj tu sú dvierka (tieto sú originál), kovový rám a dvierka na magnet.
simono
20.03.09,09:50
aj ja by som chcela byť za tymito problemami. tiež chcem prerobit jadro - vymeniť umakart za sadrokarton.wc a kupelku chcem riesiť zvlášť a s posuvnymi dvermi, V garsonke je kazdy cm cenny. Kupelka ma 1,53x1,37 a nesuťažím o ešte menšiu kupelku, ale nema niekto skusenost s posuvnymi dvermi a riešením malého priestoru na všestranné využitie - aj vanu aj automat.pračku. vopred dakujem
spilo
31.03.09,12:54
aj ja by som chcela byť za tymito problemami. tiež chcem prerobit jadro - vymeniť umakart za sadrokarton.wc a kupelku chcem riesiť zvlášť a s posuvnymi dvermi, V garsonke je kazdy cm cenny. Kupelka ma 1,53x1,37 a nesuťažím o ešte menšiu kupelku, ale nema niekto skusenost s posuvnymi dvermi a riešením malého priestoru na všestranné využitie - aj vanu aj automat.pračku. vopred dakujem

keĎže uvažuješ že bude kúpelna prerobená zo sádrokartónu tak neni čo riešiť sú k tomu priamo komponenty do sadrokartonovej priečky
priatelka pracuje v kúpelňovom štúdiu tak viem poradit a z okolia Banskaj Bystrici sa može ozvať a dohodneme sa :)
simono
02.04.09,11:27
ďakujem, SPILO, ale som z KE
DUŠAN
13.08.10,04:46
Tak naozaj veľmi pekné. Hlavne sa mi páči ako ste za WC vyriešili prístup k stupačkam. Žiadny malý otvor sotva na odčítanie vodomeru a ak je porucha tak sú problémy.



Ahoj Betka.
Mohla by si mi napísať ako ste urobili prístup k stúpačkám? Dcéra totiž prerábala asi pred troma rokmi byt a dala si zhotoviť na otvor vonkajšiu žalúziu. Teraz prerába byt syn a keď som mu povedal aby aj on tak urobil, tak až teraz som sa dozvedel že to stalo cca 500€. možno že Ty to máš pekne a lacnejšie. Týmto by som ťa chcel poprosiť ak mi chceš poradiť aby si odpovedala na moju súkromnú adresu dusanleso@centrum.sk, kde mi možeš zaslať aj foto.
Ďakujem
betka631
13.08.10,08:37
Ahoj Betka.
Mohla by si mi napísať ako ste urobili prístup k stúpačkám? Dcéra totiž prerábala asi pred troma rokmi byt a dala si zhotoviť na otvor vonkajšiu žalúziu. Teraz prerába byt syn a keď som mu povedal aby aj on tak urobil, tak až teraz som sa dozvedel že to stalo cca 500€. možno že Ty to máš pekne a lacnejšie. Týmto by som ťa chcel poprosiť ak mi chceš poradiť aby si odpovedala na moju súkromnú adresu dusanleso@centrum.sk, kde mi možeš zaslať aj foto.
Ďakujem

My sme zatiaľ kúpeľňu neprerábali, tohto roku nám majú meniť stúpačky tak až potom...ale ten nápad s tou žalúziou som ukázala kamarátke vlastne odtiaľ a tá si to dala urobiť. Požiadam ju o pár fotiek a prilepím ich tu, ale v podstate je to to isté ako v príspevku č.6.
Len tá cena 500 eur sa mi akosi nezdá,:) určite tu moju kamarátku to toľko nestalo.
DUŠAN
15.08.10,03:24
Ďakujem, čakám na foto aj cenu koľko to stalo. My tu máme firmu čo vyrába žalúzie. Keď som sa nimi telefonicky rozprával tak mi povedali cenu za meter štvorcový 23€, takže to nieje strašné. Dnes príde dcéra z Rakúska domu tak sa jej ešte ráz spytam na tu cenu.
betka631
15.08.10,11:37
Ďakujem, čakám na foto aj cenu koľko to stalo. My tu máme firmu čo vyrába žalúzie. Keď som sa nimi telefonicky rozprával tak mi povedali cenu za meter štvorcový 23€, takže to nieje strašné. Dnes príde dcéra z Rakúska domu tak sa jej ešte ráz spytam na tu cenu.

Keď som sľúbila tak tu sú.
Cenu si nepamätá celkom presne, ale cez 200 eur určite nie.Myslím, že to závisí aj od firmy, akú si zoženieš a ona prerábala v decembri 2008 a inšpirovala som ju tou žalúziou ja, tým príspevkom č.6
V podstate ak to ma už dcéra, tak sa asi synovi ľahšie rozhoduje, či áno alebo nie.
ANNA54
28.01.11,12:22
Ahojte, veľmi sa mi to páči. My sme tiež rekonštruovali a som spokojná až na to, že zrkadlo, ktoré mám zvrchu osvetlené, priťahuje všetok prach zo vzduchu a zrkadlo nevyzerá čisto. PORAĎTE čo s tým.
ivo_b
28.01.11,12:43
Máme novoprerobené jadro , dovoľte sa s ním pochváliť.:)
Kde Ste si dali rezat zrkadlo?
lavanda
29.01.11,09:33
ANNA54 Včera, 02:22 PM
Ahojte, veľmi sa mi to páči. My sme tiež rekonštruovali a som spokojná až na to, že zrkadlo, ktoré mám zvrchu osvetlené, priťahuje všetok prach zo vzduchu a zrkadlo nevyzerá čisto. PORAĎTE čo s tým.


Na zrkadlo raz za čas používam akýsi prostriedok proti zaroseniu a ten asi funguje aj ako antistatik, lebo žiaden prach sa na zrkadle neusádza. Nie som doma, tak neviem názov, ale v drogérii by mohli/mali vedieť poradiť.

No, syn došiel domov a pozrel do police, tak dopĺňam názov prípravku: Clin.
http://www.henkel.com.tr/trt/content_images/ClinRange_pboxx-pixelboxx-82918_72dpi_425H_425W.jpg
foryou
13.02.11,17:13
Cez prazdniny 2009 sme robili rekonstrukciu bytu.Tiez padla otazka, ake dvierka k sachte. Nechcel som, aby boli vidiet, sestra ma drevene a to mi tam nepasovalo. A tak podla novodobeho prislovia, vsetko je na nete, som ich po chvili nasiel. Take, ake som chcel. Skutocne perfektne.Tu je odkaz aj s prezentaciou. Tie e v odkaze vymazte, nemam dost prispevkov na zadanie odkazov.
wewewe.wcdvirka.cz/
Chobot
13.02.11,22:08
Cez prazdniny 2009 sme robili rekonstrukciu bytu.Tiez padla otazka, ake dvierka k sachte. Nechcel som, aby boli vidiet, sestra ma drevene a to mi tam nepasovalo. A tak podla novodobeho prislovia, vsetko je na nete, som ich po chvili nasiel. Take, ake som chcel. Skutocne perfektne.Tu je odkaz aj s prezentaciou. Tie e v odkaze vymazte, nemam dost prispevkov na zadanie odkazov.
wewewe.wcdvirka.cz/

Pozri si môj príspevok č. 8 - ja ich už dávno mám. Nemusel si hľadať na nete, stačilo pozrieť túto tému...;)
veronikasad
13.02.11,22:14
Tibor, minulý týždeň mi hovorila jedna klientka, že v jednom činžiaku v našom meste robia rekonštrukciu rozvodov a každému majitelovi bytu rozbúrali celú zadnú stenu WC-ka (bez ohladu na veľkosť otvoru, ktorý po rekonštrukcii bytu nechal). Majú na to právo ? Kto zaplatí naklady na opravu ?
Chobot
13.02.11,22:38
V zásade majiteľ bytu, pokiaľ sa väčšina nedohodla inak.
veronikasad
13.02.11,22:42
V zásade majiteľ bytu, pokiaľ sa väčšina nedohodla inak.
a je naozaj nutné rozbúranie celej zadnej steny ?
Chobot
14.02.11,07:59
a je naozaj nutné rozbúranie celej zadnej steny ?

To ja neviem. Nevidím tú kúpeľku a neviem, ako idú rozvody za zadnou stenou. Ak sú za celou zadnou stenou, tak aby sa vodári pri ťahaní novej stupačky dostali k potrubiam, tak to bude nutné.
foryou
14.02.11,20:30
Pozri si môj príspevok č. 8 - ja ich už dávno mám. Nemusel si hľadať na nete, stačilo pozrieť túto tému...;)

Ahoj, nic proti Tvojim dvierkam, su dobre, ale tie na ktore som dal odkaz, a ktore mam, su skutocne neviditelne. Je to dane inou kostrukciou zavesu.