matheus
10.05.05,13:00
Chcem Vás požiadať o pomoc a reálne zhodnotenie obchodného zámeru.

Chceme založiť spoločnosť, ktorá sa zameriava na predaj kariet zo zľavou, ktoré by využívali firmi aby mohli potrebné veci nakupovať zo zľavou.
Mám už aj dohodnuté nejaké zľavy a chcel by som vedieť čo si môžem za takúto kartu reálne vypýtať. Podľa mňa cca 15 000,- SK/ 3 roky.
Je to reálne ďakujem.
Chobot
10.05.05,11:40
No takto je to velmi vseobecne napísané, z toho sa nedá nic zhodnotit. Musel by si presnejsie uviest ktoré firmy, na aký druh tovaru by zlavu poskytovali, aké velké zlavy by to boli (kvôli 5% zlavy by som ziadnu kartu nekupoval - to si vybavím takú zlavu aj u niektorého výlucného dodávatela).

Takze z týchto informácií Ti asi nikto nepovie, ci 15.000 je vela alebo málo.
lenkak
10.05.05,13:57
Veľmi málo informácii na posúdenie.
ondrejvla
10.05.05,14:27
Chcem Vás požiadať o pomoc a reálne zhodnotenie obchodného zámeru.

Chceme založiť spoločnosť, ktorá sa zameriava na predaj kariet zo zľavou, ktoré by využívali firmi aby mohli potrebné veci nakupovať zo zľavou.
Mám už aj dohodnuté nejaké zľavy a chcel by som vedieť čo si môžem za takúto kartu reálne vypýtať. Podľa mňa cca 15 000,- SK/ 3 roky.
Je to reálne ďakujem.
Ak by firmy využili možnosť z 10 mil. zľavu na základe vašej karty 100 tis., a žiadna z nich by si pri tom nemohla bez teba vybaviť takúto zľavu, tak je to reálne, že ty by si mal zisk 15 tis.Sk, - ale inak nechápem tvojmu obchodu?!
Kto ti dá tých 15 tis.Sk - predávajúci - veď ten by tým stratil už 115 tis.Sk, a to si môže zľavu ponúknuť aj sám! - kupujúci? - a on si tú zľavu môže uplatniť len na základe tvojej karty? - veď on môže tiež nadviazať kontakt s dodávateľom!
No len by prišiel niekto za mnou s takým návrhom, ale by utekal...
bef
10.05.05,21:17
Už tu niečo podobné bolo. Využívali MLM systém a hlavne nevedomosť a naivitu, ale našťastie už skrachovali. Mnohým však zostali krásne ale nepoužiteľné kartičky.
Ani u mňa by nikto s podobnou ponukou neuspel. :(