cactus
07.10.08,10:15
Od včera mám problém pri načitávaní stránky PORADA.

Nie a nie, aby mi vysvietilo tému.

Máte aj vy niekto tento problém alebo ho mám iba ja?

Pretože ak ten problém nikto nemá, tak si to musím vyriešiť s mojím PC (pňakom - tak mu nadávam, keď nefachčí ako treba...)...
Tweety
07.10.08,08:17
Od včera mám problém pri načitávaní stránky PORADA.

Nie a nie, aby mi vysvietilo tému.

Máte aj vy niekto tento problém alebo ho mám iba ja?

Pretože ak ten problém nikto nemá, tak si to musím vyriešiť s mojím PC (pňakom - tak mu nadávam, keď nefachčí ako treba...)...
Áno, ten problém mám tiež už od včera, aj dnes sa to prejavilo, ale teraz už to začína byť dobré. Veľa je nás, kapacitne asi nemstíha. Stále na porade visíme, chi, chi.
milagros208
07.10.08,08:19
Tiež som s tým mala problém, hlavne včera. Dokonca sa mi dva príspevky nepodarilo odoslať.
hanelie
07.10.08,08:19
napr. mne: pri klikaní - neotvorí sekciu ale: erorr on page ,pravidelne obsluha, moje konto - napr. bodíky vôbec nemôžem prihadzovať -
deje sa mi to od: pridania baneru mojstyl - alebo to je len .......:confused:
Excise Duty
07.10.08,08:22
Dnes sa mi podrilo prihlásiť snáď až na piaty pokus.
cactus
07.10.08,08:23
No, odľahlo mi, verte mi, že nie som sama, pretože mať problém s PC nie je žiadna radosť :D:D:D

A príspevky - odosielanie, pripomenula si mi, že to včera bolo priam "fantastické".

Aj som si myslela či náhodou Richard nerobí údržbu servera?
Ale asi nie.

Vyskúšam, či mi to už pôjde, ako hovoríte..., že sa to už zlepšilo.

Ďakujem za reakcie.
Anja111
07.10.08,08:25
No mne sa to nezlepšilo. To nekonečné načítavanie sledujem tiež už dva - tri dni...
Tweety
07.10.08,08:27
No, odľahlo mi, verte mi, že nie som sama, pretože mať problém s PC nie je žiadna radosť :D:D:D

A príspevky - odosielanie, pripomenula si mi, že to včera bolo priam "fantastické".

Aj som si myslela či náhodou Richard nerobí údržbu servera?
Ale asi nie.

Vyskúšam, či mi to už pôjde, ako hovoríte..., že sa to už zlepšilo.

Ďakujem za reakcie.
Neviem, či si to nespôsobila svojím príspevkom, pretože dnes to už bolo dobré, a po tvojom príspevku to už zase hapruje.:confused::---
lenkak
07.10.08,08:32
vyzerá že mne to ide, teda zatiaľ
cactus
07.10.08,08:48
Neviem, či si to nespôsobila svojím príspevkom, pretože dnes to už bolo dobré, a po tvojom príspevku to už zase hapruje.:confused::---

Majka, ale mne to odvtedy, ako som to napísala, nabieha sporadicky, čiže raz dobre, potom zase načítava, načítava, načítava, načítava....... etc.
Tweety
07.10.08,08:52
Majka, ale mne to odvtedy, ako som to napísala, nabieha sporadicky, čiže raz dobre, potom zase načítava, načítava, načítava, načítava....... etc.
OK, ja som to napísala, len tak, lebo ráno to bolo ešte zlé, potom už dobre, a zase zle, tak som chcela zhodiť vinu na Teba.:--- Dúfam, že sa za moju trúfalosť nehneváš. Nemyslela som to v zlom,:) len tak, na srandu.:---
cactus
07.10.08,11:18
a zase, kým mi to odoslalo príspevok, tak už bol pomaly neaktuálny...:D:D:D
wagner
07.10.08,11:48
Ja mám tiež problém od včera s poradou. Najprv mi stránku otvorilo ale do témy sa dostať:(, žiaľ žiadnu tému som neotvorila. Keď som z porady odišla, tak potom mi ju už ani neotvorilo. Teraz mi ju otvorilo, ale otvoriť tému trvá dlho.:mad:
jozka56
07.10.08,15:12
Mňa včera aj svojvoľne odhlasovalo s porady. Problémy máme viacerí j:---:D:D
Dav
07.10.08,16:13
Mám ten istý problém. Zvaľovala som to na pripojenie k internetu, ale keď nás je viac takých, tak bude asi chyba inde.
vasulka
07.10.08,16:37
Mne fachčí Porada na 100%. Mám Mozillu. :) V.
cactus
07.10.08,17:02
Mne fachčí Porada na 100%. Mám Mozillu. :) V.

aj ja mám a robí neplechu...
Tweety
07.10.08,17:04
aj ja mám a robí neplechu...
Nebude to asi v tom, ale už ideeee.
pepsikova
07.10.08,18:07
aj ja mám a robí neplechu.....


..prednedávnom som aj ja mala tento problém a nevedela som čo s tým,ale jeden dobrý človek mi poradil taký program,volá sa BOOTVIS,tak raz za týždeň to spustím,on mi tam poupratuje,teda v počítači,uloží všetko tam,kde má byť a hneď je pohoda..skús...nájdeš na www.stahuj.cz.........(p.s. a ten program ti nevynadá,že si bordelár,neboj,ani mne nenadal:)))))
polka
07.10.08,18:54
..


..prednedávnom som aj ja mala tento problém a nevedela som čo s tým,ale jeden dobrý človek mi poradil taký program,volá sa BOOTVIS,tak raz za týždeň to spustím,on mi tam poupratuje,teda v počítači,uloží všetko tam,kde má byť a hneď je pohoda..skús...nájdeš na www.stahuj.cz.........(p.s (http://www.stahuj.cz.........(p.s). a ten program ti nevynadá,že si bordelár,neboj,ani mne nenadal:)))))

Čistenie disku si tiež spúšťam raz za dlhšie obdobie (cca za rok) cez technickú podporu, teda nemám nainštalovaný žiadny špeciálny program. Tiež mi to pekne poupratuje PC, aby bol rýchlejší. Robím to nasledovne:
Kliknem na ikonu Tento počítač - Pomoc a technická podpora (vľavo v okne) - Výkon a údržba - Nástroje - Čistenie disku - Vyberte jednotku, ktorú chcete vyčistiť (C), (D) - OK. Ponúkne niektoré zbytočné veci na odstránenie, ale nemusíš ich označiť, len potvrdíš OK a spustí sa čistenie. Ale upozorňujem, že to trvá trochu dlhšie, kým poupratuje, ale výsledok sa dostaví.
Dav
07.10.08,19:01
..


..prednedávnom som aj ja mala tento problém a nevedela som čo s tým,ale jeden dobrý človek mi poradil taký program,volá sa BOOTVIS,tak raz za týždeň to spustím,on mi tam poupratuje,teda v počítači,uloží všetko tam,kde má byť a hneď je pohoda..skús...nájdeš na www.stahuj.cz.........(p.s (http://www.stahuj.cz.........%28p.s). a ten program ti nevynadá,že si bordelár,neboj,ani mne nenadal:)))))
Pepsi, sledovala som tú diskusiu, ale len zbežne, rámom okuliarov:rolleyes:, ale dnes som Ťa počúvla. Našla, stiahla, nainštalovala, otvorila, zatvorila, a šla si pozrieť návod na obsluhu. :---:D.
svetluška
07.10.08,22:57
Mne to v načitavaní pokračuje veselo ďalej,až teraz v noci sa to
zlepšilo /začínajú nočné smeny u mňa/ tak dúfam,že niekto s tým niečo urobí. Vopred ďakujem.
cactus
08.10.08,03:58
Pepsi, sledovala som tú diskusiu, ale len zbežne, rámom okuliarov:rolleyes:, ale dnes som Ťa počúvla. Našla, stiahla, nainštalovala, otvorila, zatvorila, a šla si pozrieť návod na obsluhu. :---:D.

a čo bolo ďalej, Oľga, aj si poupratovala? Funguje to? Pretože ja tiež nad tým uvažujem..., vďaka Pepsi;););)
ALDA
08.10.08,09:52
Ja mám poupratovaný, ine stránky idú super, ale aj dnes som sa sem dostala na tretí x.
jozka56
08.10.08,11:21
No dnes je porada ešte pomalejšia ako včera, že by sme mali také rýchle prsty?:eek::rolleyes::---:D:confused:
vasulka
08.10.08,11:30
Mne Porada ide dobre,že by JZ bol výnimka?:D
Richard
08.10.08,11:56
Mne to tiež funguje bez problémov... HMmm
Dav
08.10.08,13:28
a čo bolo ďalej, Oľga, aj si poupratovala? Funguje to? Pretože ja tiež nad tým uvažujem..., vďaka Pepsi;););)Ako smerovky u blondínky- funguje-nefunguje-funguje...:D:D:DJe to ale o trochu lepšie , skúsiť to môžeš.
pepsikova
08.10.08,18:21
..ja teda dnes ani krivé slovo na poradu..odpisujem celý deň nejaké rozumy,ale pracuje dôsledne..až podozrivo...
jozka56
08.10.08,18:29
..ja teda dnes ani krivé slovo na poradu..odpisujem celý deň nejaké rozumy,ale pracuje dôsledne..až podozrivo...
Tak asi fakt máme tie prsty a myši rýchle j:---:D:D:D
ALDA
10.10.08,08:16
Dnes mi ide už super.:)
Zitulda
10.10.08,10:41
Žiaľ, asi tri dni mám tento problém aj ja. Ale okrem toho ešte sa mi teraz pridružil problém s odoslaním SS-iek. Napísanú SS-ku mám pre dve dievčatá z porady (poďakovanie za body) ale už som to odosielala aspoň štyri krát a vždy mi vypisuje, že nasledujúci užívatelia neboli nájdený.
Môžete mi poradiť?!
klarissa
12.10.08,05:35
Prosím o radu, prečo po prihlásení na poradu mám všetky príspevky
pod hranicou viditeľnosti a všetky ich musím rozbaľovať čo ma vytáča?
Asi mám niečo zle nastavené, ale čo? Ďakujem
Richard
12.10.08,08:57
Prosím o radu, prečo po prihlásení na poradu mám všetky príspevky
pod hranicou viditeľnosti a všetky ich musím rozbaľovať čo ma vytáča?
Asi mám niečo zle nastavené, ale čo? Ďakujem

V menu témy (horná lišta v prvom príspevku) sa nastavuje hranica viditeľnosti podľa počtu bodov. Asi si tam zmenila nastavenie. Default je -2 bodov a viac bodov.
klarissa
12.10.08,11:57
Už to mám, ďakujem
cactus
22.10.08,09:57
Kto, okrem mňa, má dnes znova problém s PORADOU?

Otvoriť nejakú tému, je doslova horor...

Ešte dobre, že dnes sem málo chodím, dokončujem DPH, pretože by som to vzdala... celkom...
Anja111
22.10.08,10:01
Kto, okrem mňa, má dnes znova problém s PORADOU?

Otvoriť nejakú tému, je doslova horor...

Ešte dobre, že dnes sem málo chodím, dokončujem DPH, pretože by som to vzdala... celkom...
Ja mám tiež taký probém s Poradou...
cactus
22.10.08,10:02
Ja mám tiež taký probém s Poradou...

Pozrela som sa koľko je momentálne členov prítomných na PORADE a je nás tu vyše 800, takže to môže byť aj tým...
žeby preťaženie????
Anja111
22.10.08,10:06
Pozrela som sa koľko je momentálne členov prítomných na PORADE a je nás tu vyše 800, takže to môže byť aj tým...
žeby preťaženie????
Môže byť... Ale je to hrozné.
slabikar
22.10.08,10:11
tak si to musím vyriešiť s mojím PC (pňakom - tak mu nadávam, keď nefachčí ako treba...)...

:D:D:D pňak
cactus
22.10.08,10:21
:D:D:D pňak

čo? zle?
a nie je to pravda?
mysimis
22.10.08,10:28
Ešte doobedu mi to ako tak fungovalo, ale teraz poobede je to úplne zlé, neviem odpovedať, lebo mi nenačíta odpovede, príp. mi ich zverejní 2x a otvoriť príspevky mi trvá veľmi dlhoooo.
Dav
22.10.08,16:11
Ešte doobedu mi to ako tak fungovalo, ale teraz poobede je to úplne zlé, neviem odpovedať, lebo mi nenačíta odpovede, príp. mi ich zverejní 2x a otvoriť príspevky mi trvá veľmi dlhoooo.
Názov témy by som doplnila: Vyhadzuje, vyhadzuje a vyhadzuje...
Zita5
23.10.08,08:56
Už tretí deň mám problém s Poradou , je strašne pomalá ...načítava,načítava a načítava....ide presne podľa názvu v tejto téme :);)

Dostala som SS 5x rovnakú ......to bude určite taktiež tým načítavaním .;)Odpovede sa mi posielajú nekonečne dlho , ak chcem niečo upraviť , ani nehovorím ...točí sa točí .
cactus
23.10.08,09:18
Už tretí deň mám problém s Poradou , je strašne pomalá ...načítava,načítava a načítava....ide presne podľa názvu v tejto téme :);)

Dostala som SS 5x rovnakú ......to bude určite taktiež tým načítavaním .;)Odpovede sa mi posielajú nekonečne dlho , ak chcem niečo upraviť , ani nehovorím ...točí sa točí .

ja si otváram niekoľko odpovedí z mailov naraz a potom postupne čítam, čo je v témach nové.
Inak sa to v tieto dni ani nedá.....:mee::mee::mee:
slabikar
23.10.08,09:33
mne ide Porada stale v pohode
mysimis
23.10.08,09:39
Mňa to dokonca aj vyhadzje, vždy keď si chcem pozrieť nové príspevky tak ma to vyhodí a musím sa znovu prihálsiť....
Zita5
23.10.08,09:39
mne ide Porada stale v pohode

Chyba je potom v našom prijímači ?:rolleyes::)
Tweety
23.10.08,09:43
Chyba je potom v našom prijímači ?:rolleyes::)
Nie Zitka, určite nie. Aj mne to dnes nefungíruje.:mee:
lenkak
23.10.08,09:48
mne síce Porada ide, ale rýchlosť nič moc.
Richard
23.10.08,19:53
Nuž server je už zasa na svojom maxime :(
Budem musieť opäť urobiť vylepšenia, ak nie ho vymeniť...
kukučka
23.10.08,20:01
vygumuj a napíš ;)
pepsikova
24.10.08,14:16
mne síce Porada ide, ale rýchlosť nič moc..


..ja som asi prechválila minule...dnes ide porada ako ten slimák,čo sa vlečie z posledných síl na pumpu,aby mu kvapli trošku benzínu....ani hudba nejde ,seká,príspevky posielam-radšej neposielam...tak..chyba nebude v našich prijímačoch...
Richard
27.10.08,12:17
Už by to malo byť s rýchlosťou lepšie.
Olice
27.10.08,12:26
Už by to malo byť s rýchlosťou lepšie.
Predpoludním trošku haprovala, ale teraz je to v poriadku.
Richard
28.10.08,08:05
Chvíľkové problémy môžu nastať keďže server pracuje blízko svojho maxima, ale také niekoľkohodinové počas dennej špičky by momentálne nemali.
mekelek
26.04.09,19:08
Problém s poradou ?
Žiadny, som spokojná! Problém je asi u mňa, ale neviem prísť na to.
Preto sa pýtam:
Keď som prihlásená na poradu, ale pritom robím, minimalizujem ju a keď niečo chcem pozrieť, vyhľadať, už ma "vyhodilo" - zas sa musím prihlásiť.
Prečo je to?
alla66
26.04.09,19:38
zaklikni si pri prihlasovaní -zapamätať
alla66
26.06.09,16:53
Poradáci....Máte tiež v posledných dňoch problém s načítaním stránky Porada?
Blankake
26.06.09,17:05
Poradáci....Máte tiež v posledných dňoch problém s načítaním stránky Porada?
Včera sa mi viackrát stalo, že Porada zamrzla... ale dnes je to už OK.:)
babička
26.06.09,17:39
A ja som si myslela, že ma zrádza môj laptop. Tak som si teda vydýchla.
alla66
26.06.09,17:59
Včera sa mi viackrát stalo, že Porada zamrzla... ale dnes je to už OK.:)
Problém s načítaním trvá dlhšiu dobu / 2 - 3 týždne / a najviac výpadkov je
vo večerných a nočných hodinách...
Blankake
26.06.09,18:14
Problém s načítaním trvá dlhšiu dobu / 2 - 3 týždne / a najviac výpadkov je
vo večerných a nočných hodinách...
...napr. aj teraz?
jozka56
26.06.09,18:33
...napr. aj teraz?
Teraz cez int.expl. v poriadku, ale mozila :confused::confused:
lenkak
26.06.09,18:35
mne Porada aj cez Mozilu ide aj teraz.
alla66
26.06.09,19:00
...napr. aj teraz?
ešte nie ...okolo polnoci :)...tento týždeň bol po polnoci výpadok skoro trištvrte hodinu...cez skype som vtedy zisťovala stav Porady u iných členov a mali ten istý problém ako ja :mee:
jozka56
26.06.09,19:16
Tak už sa chytá aj mozila, ale je to pomalé. Možno u mňa chyba, opravár príde na konci mesiaca:rolleyes: Mozila stále len vrtí, hľadá.
Richard
30.06.09,06:18
Výpadky bývajú najčastejšie mimo nášho serveru. Posledne boli výpadky celej serverovne, alebo aj siete.
atka4
03.07.09,13:44
...napr. aj teraz?
pred chvíľou som sa "odpojila" zo stránky bez odhlásenia, lebo som "zamrzla" (v tejto horúčave....)...
:confused: