acme
10.05.05,16:16
zdravim, napadlo ma ze si otvorim predajnu fornetti, nie je tu nahodou niekto,kto uz ma takuto prevadzku? zaujimali by ma Vase skusenosti,
nazor na vec... diky :)
Johanka
10.05.05,16:56
Keby som vedela, čo znamená to slovo na f...., možno by som aj poradila. Asi to nie je jasné nikomu, keď sa nikto neozval.
babenko1
10.05.05,17:13
to je pečenie tých malých koláčikov, plnených rôznymi plnkami :-)
čo presne by ťa zaujímalo?
treba mať teplovzdušné rúry, kontrakt s tými, čo ti budú dodávať v mrazenom stave koláčiky, treba spĺňať hygienické požiadavky....
acme
11.05.05,05:46
to je pečenie tých malých koláčikov, plnených rôznymi plnkami :-)
čo presne by ťa zaujímalo?
treba mať teplovzdušné rúry, kontrakt s tými, čo ti budú dodávať v mrazenom stave koláčiky, treba spĺňať hygienické požiadavky....
no...zaujimali by ma skusenosti s prevadzkou, mozno ze to nikto neprezradi, alebo mi ta informacia aj tak bude na nic, ale zaujimalo by ma napriklad aky moze mat obrat jedna taka predajna...chcem si to zriadit v jednom malom mestecku, sice na dost frekventovanom mieste...ale neviem odhadnut co mozem ocakavat,kolko budem mat klientov denne..atd :)
ucetni_fantozzi
18.07.05,08:33
len z pocutia mam (takze mozno to ani nie je pravda), ze na fornetti musis zakupit licenciu a potom vybavenie a samozrejme musis si zohnat priestory, pricom za licenciu a zariadenie vraj vycalujes cca 2 melony, takze neviem, ci by som sa do toho pustal v malom mestecku. a v tych vacsich su uz spravidla fornetti na vsetkych miestach s hustym pohybom ludi. kazdopadne ak sa do toho pustis, ci uz si sa pustil, drzim palce a daj vediet kde, aby som prisiel okostovat... :D
Monita
18.07.05,20:19
Môj kamarát vlastní obchod s fornetami. Je vcelku vysmiaty, i keď zažil aj obdobia, keď sa mu nedarilo. Dnes má prevádzky v nemocniciach, čo je samozrejme super. Zamestnáva staršie šikovné dámy, ktoré sú dnes vďačné, že majú prácu a tak sa snažia byť milé. Samozrejme veľmi veľa závisí od miesta, kde máš prevádzku. Keď mal prevádzku na trhovisku, prvé dva týždne mu tam chodili nakupovať hlavne predajcovia z vedľajších stánkov. Potom sa fornetov objedli a on zistil, že musí zrušiť prevádzku. Potom vybavil nemocnice a je v pohode.
infokariera
14.09.05,06:29
lucinka611
22.09.14,14:16
Viem ze je to tabu informacia ale nevies nahodou kolko asi plati tvoj kamarat najom v tych nemocniciach ? dakujem za odpoved
Monita
23.09.14,15:41
priznám sa, že neviem. ale podľa mňa je skôr ťažké sa tam vôbec dostať...