ekofin
08.10.08,23:14
Prosím o radu. Firma zamestnala prvých zamestnancov v júli. Stravné lístky im neposkytovala. Teraz v októbri uzavreli zmluvu so spoločnosťou na poskytovanie stravných poukážok a chcú nakúpiť stravné lístky na počet dní, ktoré patrili zamestnancom od júla. Je to možné? Ja som presvedčená, že nie. Aký postih im hrozí a od koho? Podľa môjho názoru môžu dostať postih od inšpektorátu prácu ak by prišli na kontrolu. Je moja úvaha správna?
Melnick
08.10.08,21:19
Zamestnancom môžeš dať SL za celú dobu ,počas ktorej mali na ne nárok, čiže aj spätne.
Nárok na spätné zakúpenie SL a uplatnenie do výdavkov nemajú SZČO.:)
Mária27
08.10.08,21:21
Ak im nezabespečovala stravu inak, tak im to vlastne dlhovala.
Melnick
08.10.08,21:30
Prosím o radu. Firma zamestnala prvých zamestnancov v júli. Stravné lístky im neposkytovala. Teraz v októbri uzavreli zmluvu so spoločnosťou na poskytovanie stravných poukážok a chcú nakúpiť stravné lístky na počet dní, ktoré patrili zamestnancom od júla. Je to možné? Ja som presvedčená, že nie. Aký postih im hrozí a od koho? Podľa môjho názoru môžu dostať postih od inšpektorátu prácu ak by prišli na kontrolu. Je moja úvaha správna?
Inšpektorát práce kontroluje či sú dodržané práva zamestnanca , pokiaľ zamestnávateľ svoju chybu napraví zakúpením SL a odovzdaním zamestnancom, žiadna pokuta mu zo strany IP nehrozí.
Navrhujem dať si podpísať dodatočné prevzatie SL za jednotlivé mesiace :).
cloe
08.10.08,21:45
Súhlasím s Majkou.
Mám čerstvý príklad z praxe z firmy, ktorej robím účto.
Prišla im pred 3 týždňami kontrola z IP. Zamestnancom od júla nevyplácali
stravné lístky, lebo v septembri otvorili vlastné stravovacie zariadenie, kde
sa teraz stravujú. Urobili nápravu tým, že im spätne objednali za chýbajúce
mesiace stravné lístky a inšpektorát si to len prišiel za týždeň skontrolovať,
či je to v poriadku a hovorili tiež, že keď urobili nápravu pokiaľ ešte nebola
kontrola ukončená, nebude z toho pokuta.
ekofin
09.10.08,06:03
Ďakujem všetkým veľmi pekne.