beabel
09.10.08,08:33
Dobry den, chcela by som poprosit o nejake rady alebo pripadne aj vzor ako napisem zapisnicu z členskej schôdze ktorou spolocnost schvalila auditora (podľa §19 ods.1 písm.a,b,d, zák.o uct. auditora schvaluje a odvolava valne zhromazdenie alebo clenska schodza). Este som takyto dokument nepripravovala a nenasla som ho ani na tychto strankach, co by mal obsahovat? Mozno som zle hladala, vopred dakujem.
b.b.
beabel
17.10.08,06:44
pomozete prosím?
dakujem
Chobot
17.10.08,06:58
Dobry den, chcela by som poprosit o nejake rady alebo pripadne aj vzor ako napisem zapisnicu z členskej schôdze ktorou spolocnost schvalila auditora (podľa §19 ods.1 písm.a,b,d, zák.o uct. auditora schvaluje a odvolava valne zhromazdenie alebo clenska schodza). Este som takyto dokument nepripravovala a nenasla som ho ani na tychto strankach, co by mal obsahovat? Mozno som zle hladala, vopred dakujem.
b.b.

Zápisnica je rovnaká, ako všetky ostatné zápisnice (:rolleyes:hádam nejaké robíte... či vôbec nemáte členské schôdze??), len je tam jeden bod navyše, že členská schôza (jednomyselným hlasovaním, rozhodnutím, väčšinou hlasov,...) rozhodla o výbere firmy XY na vykonanie auditu spoločnosti za rok ..., + prípadné uznesenie.