anna2727
09.10.08,11:27
Dobrý deň, som tu nová a snažím sa nájsť odpovede, ale nie tak celkom sa mi to darí. Preto sa chcem opýtať priamo.
S podnikaním nemám žiadne skúsenosti, som skôr vedec. Som chemička a chcela by som si urobiť menšie laboratórium na výrobu vybraných potravinových prísad.
Čo som sa tu už dopátrala: Musím si zriadiť živnostenský list, zaregistrovať sa na daňovom úrade, v zdravotnej poisťovni, požiadať o povolenie prevádzky mesto (priestory sú riešené prenájmom, len ich treba trochu upraviť); ďalej asi osloviť inšpektorát práce (kvôli zamestnancovi), hygienu, technickú inšpekciu (asi až keď bude zariadenie), veterinu (asi až keď prevádzka začne), hasičov; vypracovať bozp, haccp, prevádzkový a sanitačný poriadok, pre zamestnanca zabezpečiť nejakú zdravotnú starostlivosť či čo.
Bol by niekto scopný a ochotný mi poradiť, ako si usporiadať poradie a doplniť, čo mi tam chýba? Vraj sa treba ponáhľať, lebo niektoré lajstrá platia len obmedzene...
Je niekde nejaká "príručka" pre podnikateľov - začiatočníkov?
Za akúkoľvek účinnú radu veľmi ďakujem.
Filip Glasa
11.10.08,09:00
anna2727
17.10.08,06:20
Ďakujem, po ďalších dňoch intenzívneho klikania som tu našla ešte hodne užitočných informácií (Lenka, máš môj obdiv). Ale menej už o výrobe, skôr som narážala na reštiky a pod.
Napríklad, môžem si vybavenie výrobne pozháňať aj z druhej ruky, alebo to všetko musí byť od certifikovaného výrobcu a ešte to musí overiť aj nejaká inštitúcia (metrológia?) ? Mám na mysli "prístroje", ako chladnička, pec, váhy, príp. centrifúga... A môžem si vôbec výrobničku zariadiť podľa svojich predstáv, bez obmedzení? Lebo zatiaľ som sa nikde nedopátrala nejakých predpisov ohľadom toho, čo všetko musí byť v takých priestoroch (myslím tým technické/technologické vybavenie). Na hygiene mi povedali, že si to mám zariadiť a ak sa im tam niečo nebude páčiť, tak to prerobím alebo doplním. (Nie je to trochu kontraproduktívne?) A budem si môcť popri štandardnej výrobe "vymýšľať a tvoriť" nové produkty podľa vlastných nápadov? Lebo v tom prípade ťažko do HACCP popíšem postup, keď si ho budem vymýšľať ad hoc....