jankazb
09.10.08,11:33
Viete mi poradiť slušnú kvalitu za primeranú cenu? Potrebujeme kúpiť vaňu 150 (max)x100. Pôjde obstavať, tak by mala niečo vydržať a určite byť dllllho pekná a dobre udržiavateľná. Výrobcov je kopec, tak máme dilemu. Určite nechceme nič z Merkury Marketu ale zasa by to nemusel byť ani Ravak.
Ďakujem, ďakujem, ďakujem.
pwerka
09.10.08,09:58
jankazb, my mame vagnerplast - ma uz 13 rokov a stale je ako nova. tiez je obostavana a som absolutne spokojna ;)
z.j
09.10.08,10:31
Predpokladám, že ste mysleli akrylátovú vaňu. Nie je veľa výrobcov, ktoré si dovolia deklarovať, že ich výrobky sú z 100% akrylu. Treba sa popozerať za značkami ako Teiko, Vagnerplast, Riho.

Treba si dávať pozor aj na názvy ako napr. eco. Niektoré renomované značky tým označujú ekonomicky prijateľnejšiu radu výrobkov, ktoré možno nespĺňajú na 100% technické, technologické možnosti výrobcu. Napr. môže byť Vagnerplast XY vaňa z 5-6 mm akrylu ale môže existovať Vagnerplast YX Eco vaňa z 3-4 mm akrylu.
tixi
09.10.08,17:50
jankazb,
my mame tiez akrylovu vanu 140x95.Vyrobca Laguna, vana Laguna Luiza.Jednak v panelakovej kupelni (183x162) mame vyssiu uvedenu vanu, klozet zavesny - Ideal Standart -48x 35,5 (49 cm zavesny klozet ma Jika)a este umyvadlo 50 cm.

Nemozem zatial vanu odporucit, pretoze iba pred par tyzdnami bola dovezena. Ci bude vyzerat aj po par rokov rovnako a ci budem s nou spokojna, len budem dufat:)

P.S. Vanu sa neodporuca obstavat,lebo straca na zaruke-poznamka v navode od vyrobcu.
Lenka.bal
17.11.08,19:04
prosim ta, na slovensku som nasiel predajcu laguny iba v ba. nevies poradit?
M77
19.05.09,07:25
Dobre vizerá tá vaňa. A hlavne, zaberá málo priestoru. Môžem sa opítať, kde ste to kúpily a na približnú cenu? Prípadne môže mi niekto poradiť inú atypiskú rohovú MALÚ vaňu za dobrú cenu? Idem zariadiť kúpelňu s rozmermy 3m*1,9m, kde by sa malo zmestiť umývadlo, WC, plynový kotol, pračka, vaňa a keď sa zmestí aj sprchovací kút. Je to ťažké...
daria29
19.05.09,13:37
ja mam tiež asi take rozmer,dala som si to nakreslit v obchode,dala som zalohu,zobrala som od nich kachličky,zalohu mi odpočítali,ciže nakres bol zadarmo.povies co tam chces,ja mam tiež vanu,sprch.kut.wc,umyvadlo,miesto na uzsiu práčku.teraz to zacíname realizovat.navrh ti urobia v každom obchode.