festinko
09.10.08,13:58
Dobrý deň.
Potreboval by som radu. Chcel by som nakupovat nieke mobili a popripade inu elektroniku z UK a nasledne je tu predavat ale nie ako obchod ale iba tak po znamostiach. Nechcem si spravit zivnost (nechcem si zbytocne komplikovat zivot). Myslim ze zo zahranicia by nemal byt problem nakupovat za velkoobchodne ceny aj bez toho aby som mal zivnost. Nasiel som jeden internetovy obchod ale neviem ci sa tomu da doverovat. Bojim sa podvodnikov. Pozeram si poratal alibaba.com a tu je ten intenetovy obchod:
mecaphonesdirect.co.uk

Prosim vas poradte mi co a ako. Urcite s tym ma niekto skusenosti. Neziadam aby ste mi povedali vase know-how iba aby ste ma trosku usmernili. Ďakujem budem vam velmi vďačny ak mi poradíte.
Filip Glasa
11.10.08,08:56
kto asi tak bude kupovať tovar bez záruky?
jozefstefan
08.11.08,17:38
festinko sa celkom dobre rozpisal, ma az 4 rozne temy na nakup tovaru z UK a z Ciny.
Bez zivnosti nenakupis za dobre ceny a takisto nepredas tovar bez zaruky.
U mna by si nepochodil.
bagstars
12.12.08,12:41
neviem ci vies, ale v UK pouzivaju ine koncovky zastrciek a zasuvky(alebo naopak, neviem co je co uz), takze by si musel ku vsetkemu dodavat aj adapter na europsku zasuvku a takisto maju Voltaz 230V a nie nasich 220V. Ono by to vyrobkom asi neuskodilo, ale neviem ci by niekto od teba kupil spotrebice s inou koncovkou do zastrcky.
Petas
12.12.08,18:08
neviem ci vies, ale v UK pouzivaju ine koncovky zastrciek a zasuvky(alebo naopak, neviem co je co uz), takze by si musel ku vsetkemu dodavat aj adapter na europsku zasuvku a takisto maju Voltaz 230V a nie nasich 220V. Ono by to vyrobkom asi neuskodilo, ale neviem ci by niekto od teba kupil spotrebice s inou koncovkou do zastrcky.

Presne tak, v UK su ine zasuvky a zastrcky. Maju rovnake napatie ako my 230V.
Uz len budes potrebovat adapter na europske zasuvky.
Inak dobra myslienka nieco predavat a neodvadzat za to dane a ani nezatazovat sa uctovnictvom a papierami. :D