patka.bn
09.10.08,22:48
Ahojte poraďáci,

radi by sme kúpili stavebný pozemok v obci Láb o rozlohe zhruba 2500 - 3000 m2. Nejde o developerskú výstavbu, radi by sme si postavili rodinné domčeky na bývanie z dôvodu, že dedinka Láb sa nám veľmi páči. Prosím, ak máte niekto k dispozícii ponuku pozemku, ktorý by bol vhodný, prosím, napíšte mi. Už som občas zúfalá z toho, že aj napriek tomu, že človek si nájde lokalitu, je veľký problém nájsť vhodnú parcelu. Ďakujem vopred.

Pekný večer.:)
Maruška54
10.10.08,04:18
Lábe, Lábe pjekná dzedzinko...to je úryvok z pesničky z mojej rodnej dediny. Pozemok tam síce nemám ale veľmi ma potešilo že Láb je pekná dedina.
patka.bn
10.10.08,09:38
rodna dedinka? To je mile, tak mi prosim napis o nej nieco viac - napr. ako sa tam zije a tak. Nam sa tam velmi paci a kedze by sme tam chceli stravit zivot, tak by bolo fajn pocut vyjadrenie od niekoho miestneho. A naozaj sa nenajde ziadny znamy, co nema co robit s pozemkami? :) Vopred dik
Marína
10.10.08,11:06
RSFredinka
05.11.08,04:44
aj my sme chceli ísť do Lábu ale bohužial sa nám to nepodarilo tak teraz skušame šťastie na juhu Slovenska, pozemok nádherný na začiatku dediny bohužial prišiel investor a vyfúkol nám to, už pred podpisom zmluvy
pozlab
09.03.09,15:34
Zdravim. Nahodou som nasiel Vas inzerat, ze hladate pozemok v obci Lab.
Prave zaciname predavat pozemky v novej lokalite. Ak mate este zaujem ozvite sa na 02-54652191
pripadne sa pozrite na internete pozemkylab.sk