michelle84
10.10.08,06:12
Hľadám firmu, ktorá zakrýva balkóny vonkajšími žalúziami. Banskobystrický kraj, okolie Zvolena, Banskej Bystrice
Stina
10.10.08,04:19
michelle84
10.10.08,04:36
Cez internet som už hľadala a nenašla som nič. Skôr som myslela už odskúšané firmy, ktoré to robia. Je málo firiem, ktoré zakrývajú balkóny žalúziami, väčšinou ponúkajú len žalúzie. Niektoré som už aj obvolala a bohužiaľ neponúkajú takéto služby.
michelle84
27.10.08,06:24
Práveže sklo som nechcela. Už som našla firmu na rolety.
Evaman
03.11.08,08:05
Moj brat si teraz objednal "vonkajsie zaluzie" - automaticke stahovacie, na okna a na balkon,neviem ci myslis taketo nieco od Novesu.Skus na ich stranke,maju dodavatelov po celom slovensku.
tulox
03.11.08,14:36
Určite nájdeš reklamy a kontakty v regionálnych novinách Zvolensko /Detviansko, Krupinsko/. Tieto fy. zo Zvolena a Detvy realizovali výrobu a montáž žalúzíí na balkóny v DT v cenách cca od 8 tis.sk do 15 tis. sk.
michelle84
04.11.08,05:50
Určite nájdeš reklamy a kontakty v regionálnych novinách Zvolensko /Detviansko, Krupinsko/. Tieto fy. zo Zvolena a Detvy realizovali výrobu a montáž žalúzíí na balkóny v DT v cenách cca od 8 tis.sk do 15 tis. sk.

Bola tam jedna firma, ktorá už túto službu neposkytuje, len pri väčšom záujme. Už mám objednané, čakám na realizáciu.
sekretariat.or
13.09.10,11:01
Práveže sklo som nechcela. Už som našla firmu na rolety.

Miška, prosím Vás písali ste ze ste nasli nejakú firmu zo Zvolena ktorá robí to zakrytie plastovými zaluziami. Nemohli by ste mi dat kontakt a ak Vám to uz urobili - ako ste s tým spokojná. Koľko Vás to vyšlo? Dakujem velmi mi s tým pomôžete.
michelle84
15.10.10,19:27
Miška, prosím Vás písali ste ze ste nasli nejakú firmu zo Zvolena ktorá robí to zakrytie plastovými zaluziami. Nemohli by ste mi dat kontakt a ak Vám to uz urobili - ako ste s tým spokojná. Koľko Vás to vyšlo? Dakujem velmi mi s tým pomôžete.

Až teraz som našla tento príspevok. Ešte stále potrebujete kontakt?
kudo30
07.02.12,13:06
Ak este nemate adresu posielam vam mne to robili v Banskej Bystrici na stranke www.zatepleniebalkonov.sk (http://www.zatepleniebalkonov.sk) Vsetko O.k.