BuRi_SVK
10.10.08,20:04
toto mi nabehne ked chcem odstranit jeden subor...je to torrent ktory som si stiahnol...ked som to dostahoval tak mi to nejde vymazat...neviete pls co stym?
Fero11
10.10.08,18:42
zrejme s nim klient este pracuje, ..... skus mrknut na procesy
FAA
10.10.08,19:15
zrejme s nim klient este pracuje, ..... skus mrknut na procesy

To asi nebude tým, ja mám niekoľko súborov, ktoré nedokážem zmazať dlhodobo. Zmiznú až formátovaním disku.
Chobot
10.10.08,21:01
toto mi nabehne ked chcem odstranit jeden subor...je to torrent ktory som si stiahnol...ked som to dostahoval tak mi to nejde vymazat...neviete pls co stym?

Mal som tiež také súbory, čo nešli vymazať. CCLeaner to poriešil. Vymazal natvrdo.

Alebo si nainštaluj inú aplikáciu na správu disku, tie to dokážu.
BuRi_SVK
11.10.08,05:01
aha...a co je to formatovanie disku? xD uz som to vela krat pocl no ani neviem co to je...a cez len ccleaner to mam jako vymazat? ...mal som ho naistalovany ale bal somsa ze mi daco dokasle pc...
Fero11
11.10.08,05:46
To asi nebude tým, ja mám niekoľko súborov, ktoré nedokážem zmazať dlhodobo. Zmiznú až formátovaním disku.Tak format by som kvoli tomu nerobil... Ono ked nejaky subor nejde zmazat, tak je nejaky dovod, preco nejde zmazat a najcastejsie je spusteny a treba ho vypnut. (ako som pisal nech mrkne na procesy (Ctrl+shift+esc))
Stevo5
11.10.08,14:59
toto mi nabehne ked chcem odstranit jeden subor...je to torrent ktory som si stiahnol...ked som to dostahoval tak mi to nejde vymazat...neviete pls co stym?
Ak je to súbor torrent, tak skús ho vymazať z programu ktorým sťahuješ torrenty. Zrejme máš nastavenú dlhú dobu po ktorú sa po stiahnutí torrentu program sťahuje teraz od teba pre iných záujemcov, alebo sa cez torrent ešte stahuje program (súbor) na ktorý torrent ukazuje. V nastaveniach si to skráť, alebo ten torrent v tom programe vymaž, prípadne program na sťahovanie torrentov vypni ak to ide. Potom by sa súbor mal dať zmazať štandardne.
Achy
13.10.08,03:41
Pre vsetkych, ktorym nejde nieco vymazat odporucam program UNLOCKER: http://www.softpedia.com/get/System/System-Miscellaneous/Unlocker.shtml
Je zadarmo, jednoduchy a napomocny. ;)
seat
23.10.08,18:47
format ti priamo vo windowse urobit napojde ale pozor všetko by si ním vymazal, použi niečo iné
Fero11
23.10.08,19:10
Format vo win urobit ide okrem systemovej particie, co je pochopitelne jasne
dolfort
23.10.08,21:07
Hello IT... Have you tried turning it OFF and ON again?

http://www.youtube.com/watch?v=ZrOmTrXmi-I