Fuzo
12.10.08,01:34
Tak konečne máme prerábku za sebou, takže pridávam fotky našej novej kúpelky, to čo sa nám podarilo vytvoriť zo starého 40 ročného bytového jadra, ja som nakoniec vybral obkladačky keďže moja manželka sa nevedela rozhodnúť, na druhej strane ona vymyslela potom 3D návrh a všetko čo do kúpelne patrí, a napriek mojim počiatočným výhradám musím konštatovať, že sme veľmi spokojní je to veľká zmena.
Nanda
17.10.08,19:19
Napriek tomu, že je wc v jednej miestnosti s kúpeľňou - vyzerá to naozaj deluxe. Aké to má rozmery? ... a v týchto kúpelniach zvyknú byť také dve rúry - niečo ako radiátor, ale je to len odvod vody/pary z radiátorov - mali ste ich tam, alebo nie? Ak áno, ako ste si s tými opachami poradili?
Fuzo
25.10.08,23:09
Ahoj, my sme mali klasické bytové umakartové jadro zvlášť wc a zvlášť kúpelka, chceli sme však ušetriť priestor tak sme to spojili manželka vymyslela do kúpelky výklenok v ktorom je zabudovaná z vonkajšej strany skriňa na topánky, chodby sme zužovali bola zbytočne veľká a teraz je akurát, rozmery kúpelky sú 2,60 x 2,70 po prerábke, rádiatory sme našťastie v kúpelke nemali, stačilo, že sme museli poriešiť prístup k odpadovým rúram za wc, vaňu sme vyberali pocitovo Ravak - Rosa I. je super nie je veľká ale je hlboká, nábytok sme vsadili tiež na kvalitu keďže v kúpelke je pomerne vlhko je to Keramia Pro, wc je z Jiky, obklad je taliansky Imola...., batérie Grohe, dúfame že to nejaký čas vydrží...
jess
26.10.08,06:39
To umakartové jadro ste vyberali alebo ste ho nechali tam ? Práčku máš kde ?
Fuzo
27.10.08,00:20
Umakartové jadro sme samozrejme zlikvidovali a vymurovali nové jadro yporom, práčka je keď sa pozrieš na posledné foto, kde sú dvere, tak vedľa dverí vidno z nej kúsok, je teda v kúpelke, ale manželka tam naplánovala dostatočný priestor, takže nezavadzia a v pohode je pripojená na odpad do wc, trúbkami ktoré vedú v stene.
jess
27.10.08,05:48
:):):):):):):):)
Adkah
11.11.08,16:16
To je paráda!!!:) Super. Aj my plánujeme niečo podobne a nevedela som s akou farbou spojím hnedu. Nádhera. :D
Ešte jedna otázočka kde ste kúpili ten nábytok? Lebo je to CZ firma.
DanielaSL
15.11.08,18:27
Fuzo ja by som sa chcela opýtať, pri umývadle máte zásuvku a v nej kábel..čo to tam máte zapojené?

A všetkých by som sa chcela opýtať na názor ... obkladačky takejto farby
http://www.sanita.cz/shop/obrazky/showimage.php?filename=tubadzin/img060919091028.jpg&width=300&height=280 (http://www.sanita.cz/shop/obrazky/tubadzin/img060919091028.jpg) a ku nim sprchovací box so sklami dymovej alebo antracitovej farby....išlo by to spolu ku sebe?
Tweety
16.11.08,09:27
Fuzo ja by som sa chcela opýtať, pri umývadle máte zásuvku a v nej kábel..čo to tam máte zapojené?

A všetkých by som sa chcela opýtať na názor ... obkladačky takejto farby
http://www.sanita.cz/shop/obrazky/showimage.php?filename=tubadzin/img060919091028.jpg&width=300&height=280 (http://www.sanita.cz/shop/obrazky/tubadzin/img060919091028.jpg) a ku nim sprchovací box so sklami dymovej alebo antracitovej farby....išlo by to spolu ku sebe?
Šlo, šlo by to.:)
rohff11
16.11.08,09:42
nepáči sa mi riešenie wc+ kúpelka, a farba hnedo- biela? treba vidieť v reále, ale určite krajšie ako bolo predtým :)
ROBIN111
17.11.08,09:37
Fuzo ja by som sa chcela opýtať, pri umývadle máte zásuvku a v nej kábel..čo to tam máte zapojené?Ak sa nemýlim, na umývadle sú dve elektrické zubné kefky. Takže kábel bude od nabíjačky.
Lenka1979
17.11.08,09:53
Fuzo, ak to nie je tajné, koľko to cca stálo? Tiež chystáme robiť prerábku kúpeľne.
Lenka:)
DanielaSL
18.11.08,08:38
Ak sa nemýlim, na umývadle sú dve elektrické zubné kefky. Takže kábel bude od nabíjačky.

Myslela som si..len som sa chcela uistiť, že to nie je niečo iné.;)
Fuzo
23.11.08,10:04
Ahoj, nábytok vyberala manželka, je to česká firma tuším Keramia Pro, majú aj stránku, len pohľadaj cez google.sk, mne sa na fotkách nepáčil, ale keď ho priniesli musel som uznať že manželka vybrala výborne, pretože je krásny snehovo-biely, lesklý povrch, super sa udržuje, a má také drobnosti, ako také štuplíky na tlmenie zatvárania dvierok, potom vo vnútri držiaky poličiek aby sa nehýbali, sklo sa nezahmlieva, je to veľmi kvalitné to vidno, boli sme aj v Baumaxe a to sa nedá vôbec porovnávať a aj umývadlo, ktoré bolo k tomu sa nám veľmi páči je priestranné a môžeme sa tam aj naraz dvaja myslím tým jeden dospelý a jedno dieťa umývať. Určite tento nábytok odporúčam, majú veľa kombinácii a rozmerov a dá sa naozaj vybrať hocijaká kombinácia.
Fuzo
23.11.08,10:06
Ano správne na umývadle sú zapojené 2 elektrické zubné kefky, sú stále k dispozícii a to sme plánovali, je tam však dvojzásuvka, aby sa manželka mohla fénovať a ja prípadne holiť elektrickým strojčekom a nemuseli sme tie kefky odpájať.
Fuzo
23.11.08,10:08
Fuzo, ak to nie je tajné, koľko to cca stálo? Tiež chystáme robiť prerábku kúpeľne.
Lenka:)
Leni náklady boli pomerne vysoké, veľa sme ešte ušetrili rôznymi zľavami /cca 40 tis./, vôbec sme nepočítali s takou sumou mali sme plán 130 tis., ale čo už, každá drobnosť niečo stála a keď sme to zrátali vyšla suma 160 tis. za komplet aj s prácou, robili na tom 3 ľudia, ktorých sme zaplatili.
Fuzo
23.11.08,10:12
Fuzo ja by som sa chcela opýtať, pri umývadle máte zásuvku a v nej kábel..čo to tam máte zapojené?

A všetkých by som sa chcela opýtať na názor ... obkladačky takejto farby
http://www.sanita.cz/shop/obrazky/showimage.php?filename=tubadzin/img060919091028.jpg&width=300&height=280 (http://www.sanita.cz/shop/obrazky/tubadzin/img060919091028.jpg) a ku nim sprchovací box so sklami dymovej alebo antracitovej farby....išlo by to spolu ku sebe?
Tažko povedať či sa to k sebe hodí, odporúčam ti určite dať si urobiť niekde 3D návrh z tej kombinácie, aby si nebola sklamaná prípadne prekvapená, inak dobrý tip, teraz v obchodoch vychádza cd 3D návrh kúpelní, možno by pomohol tak vyskúšaj, inak môj názor bledé farby robia kúpelňu dosť nevýraznú, ja som to pochopil, keď manželka aj napriek mojej nevôli objednala do kúpelky aj tmavohnedú farbu, keby tam nebola, kúpelka by bola veľmi bledá a nevýrazná, tá tmavohnedá jej dodala šmrnc, je to proste super, zase raz vyhrala ženská intuícia, ale musím povedať že v tomto smere mám manželku veľmi šikovnú.
magdalena50
28.11.08,21:02
ahoj ,kúpelňa je pekná,až na tú cenu je velmi premrštená,nie je ničim zláštna,já by som tam dala viac dekoračné listely a prechod z tmavej do bledej tiež s listelov,a na sami vrh dala tie malé cigary ,ale je to vec v kusu a peňazí .
Fuzo
30.11.08,00:26
ahoj ,kúpelňa je pekná,až na tú cenu je velmi premrštená,nie je ničim zláštna,já by som tam dala viac dekoračné listely a prechod z tmavej do bledej tiež s listelov,a na sami vrh dala tie malé cigary ,ale je to vec v kusu a peňazí .
No premrštená cena je bohužial dnešná realita, zvláštna nie je ničím, my sme preferovali praktickosť keďže máme malé dieťa a nie sklenené umývadlo, či vaňu s tryskami....ak si ešte nerobila jadro a niekedy ho plánuješ prerobiť tak potom to určite pochopíš, koľko každá maličkosť stojí, ak chceš niečo kvalitné, nie je to lacné, viď len vaňa zo záchodom stáli 25 tis. spolu, ak chceš niečo lacné, dlho to nevydrží a časom budeš musieť investovať to opravy či prerábky, listely sú tam dekoračné medzi tmavohnedou aj medzi bielou a béžovou, len ich asi na fotkách poriadne nevidno, cigarami to neviem čo myslíš.
Heni
30.11.08,13:32
. . .
A všetkých by som sa chcela opýtať na názor ... obkladačky takejto farby
a ku nim sprchovací box so sklami dymovej alebo antracitovej farby....išlo by to spolu ku sebe?
takto by to asi vyzeralo ;)
Adkah
30.11.08,15:09
Fuzo, ako sa Vám udržujú tie batérie Grohe? Dali sme si urobiť 3D návrh a máme tam túto značku.
Ďakujem
Fuzo
30.11.08,22:26
Fuzo, ako sa Vám udržujú tie batérie Grohe? Dali sme si urobiť 3D návrh a máme tam túto značku.
Ďakujem
Tie batérie Grohe vyberala manželka ale máte tam viac druhov pri tejto značke, a sú ozdobou našej kúpelne, perfektne úplne ľahúčko sa ovládajú, manželka ich umyje klasicky vodou a nejakým prípravkom na nerez a potom ich vyleští švédskou utierkou a sú ako nové, najprv som nebol nadšený že vybrala také drahé a nepoznal som túto značku ale sú krásne určite odporúčam.
Adkah
01.12.08,07:05
Tie batérie Grohe vyberala manželka ale máte tam viac druhov pri tejto značke, a sú ozdobou našej kúpelne, perfektne úplne ľahúčko sa ovládajú, manželka ich umyje klasicky vodou a nejakým prípravkom na nerez a potom ich vyleští švédskou utierkou a sú ako nové, najprv som nebol nadšený že vybrala také drahé a nepoznal som túto značku ale sú krásne určite odporúčam.

Ďakujem za odpoveď, trošku ma to upokojilo, pretože tiež sa mi tá cena zdala vysoká ale radšej si priplatíme aby to aj nejaký čas vydržalo.
Fuzo
01.12.08,22:27
Ďakujem za odpoveď, trošku ma to upokojilo, pretože tiež sa mi tá cena zdala vysoká ale radšej si priplatíme aby to aj nejaký čas vydržalo.
Tak som ešte zistil že máme Grohe sériu Eurosmart, cena bola za kúp. batériu vaňovú 3,2 tis. a kúp. umývadl.batériu 2,3 tis., k vaňovej máme sprchu Hansgrohe Croma 100 je tiež super krásna ľahučká super sa udržuje a ten tok vody jednoducho zážitok sa sprchovať a ešte hadica je nejaká talianska, ale už si nepamatáme názov tuším Bossini, bola na ňu záruka 10 rokov, čo je znak že bude kvalitná a je super, ešte k tej umývadlovej odporúčam dokúpiť si klik-klak na sifón, je to lepšie ako ovládať tou tyčkou, ktorá vedie z batérie časom sa to môže pokaziť, toť moj názor.
Adkah
02.12.08,16:51
Tak som ešte zistil že máme Grohe sériu Eurosmart, cena bola za kúp. batériu vaňovú 3,2 tis. a kúp. umývadl.batériu 2,3 tis., k vaňovej máme sprchu Hansgrohe Croma 100 je tiež super krásna ľahučká super sa udržuje a ten tok vody jednoducho zážitok sa sprchovať a ešte hadica je nejaká talianska, ale už si nepamatáme názov tuším Bossini, bola na ňu záruka 10 rokov, čo je znak že bude kvalitná a je super, ešte k tej umývadlovej odporúčam dokúpiť si klik-klak na sifón, je to lepšie ako ovládať tou tyčkou, ktorá vedie z batérie časom sa to môže pokaziť, toť moj názor.

Ďakujem, za super informácie. Presne aj my budeme mať Eurosmart. A ešte k tomu nábytkumám otázočku. Kúpili ste to od Slovenského dodávateľa? Lebo ja som našla len CZ. Ďakujem.
ondrejvla
02.12.08,20:33
Aj ja ponúknem moju verziu bezbariérovej kúpeľne, aj kút, aj vaňa :
durisovad
02.12.08,20:35
No tedaaa, mate to krasne, gratulujem.
ondrejvla
02.12.08,20:45
No tedaaa, mate to krasne, gratulujem.

Dáška ďakujem. Išlo o to mať bezbariérový prístup do sprchy, no a takto sa to podarilo.
jozka56
02.12.08,21:34
My máme v byte tiež sprchovací kút, až teraz som si uvedomila, že je bezbariérový. Je osvedčený, jednoduchší. Dostanem tam tatenka, ktorý má 94. rokov.
Fuzo
02.12.08,23:03
Ďakujem, za super informácie. Presne aj my budeme mať Eurosmart. A ešte k tomu nábytkumám otázočku. Kúpili ste to od Slovenského dodávateľa? Lebo ja som našla len CZ. Ďakujem.
Objednávali sme si to cez kúpelňové štúdio, ktoré oslovilo firmu Keramia Pro, a my sme už len boli zobrať nábytok do štúdia.Aj ten nábytok fakt odporúčam, je krásny snehovobiely a super sa udržuje a tie maličkosti na ňom čo som spomínal, ako tlmenie zatvárania dverí, záchytky pre poličky...., nábytok môžete položiť na zem, aj zavesiť na stenu, jednoducho nemá chybu, je to závod v Čechách ktorí vlastnia Španieli tak možno aj preto sa snažia aby mohli íst s tovarom na export, dosť dlho sme čakali kým prišiel, vraj je oň veľký záujem, ale to nám len povedali v štúdiu.
Marína
02.12.08,23:09
Aj ja ponúknem moju verziu bezbariérovej kúpeľne, aj kút, aj vaňa :
Vlastička, zadarila sa.:) Super kút.
Adkah
03.12.08,07:22
Objednávali sme si to cez kúpelňové štúdio, ktoré oslovilo firmu Keramia Pro, a my sme už len boli zobrať nábytok do štúdia.Aj ten nábytok fakt odporúčam, je krásny snehovobiely a super sa udržuje a tie maličkosti na ňom čo som spomínal, ako tlmenie zatvárania dverí, záchytky pre poličky...., nábytok môžete položiť na zem, aj zavesiť na stenu, jednoducho nemá chybu, je to závod v Čechách ktorí vlastnia Španieli tak možno aj preto sa snažia aby mohli íst s tovarom na export, dosť dlho sme čakali kým prišiel, vraj je oň veľký záujem, ale to nám len povedali v štúdiu.

Ahoj, ďakujem za odpoveď. Ak to nie je tajné nemohol by si mi napísať aké kúpeľňové štúdio?Neviem odkiaľ si. Ak by to bola reklama, tak aj cez SS. Vyzvedám,pretože sme si daly vypracovať vizualizáciu a vôbec sa nám nepáči, a ta Vaša kúpeľňa je nádherná.:) Tak musíme riešiť niečo iné. A ešte ma napadlo. Dlažbu mate matnú? Ako sa udržiava? Lebo niekde som čítala, že najlepšie sa udržiava glazovaná. Ale 90% čo sa nám pačilo nebolo glazovaných.
Adkah
28.12.08,15:41
Ahojte Poradaci.
Chcem sa Vám pochváliť, že naša kúpeľňa je už na svete. :)Síce zatiaľ len vo vizualizácií ale na budúci rok nám ju zrealizujú a potom Vám prilepím foto. Bola to fuška.
Klobúk dole pred všetkými ktorý si stavajú dom či svojpomocne alebo s firmou od základov až po strechu.
Chcem Všetkým veľmi pekne poďakovať za cenné rady a najmä Fuzo tebe. Ďakujem.
Ferdosondo
01.01.09,15:21
Ondrejvla, podľa mňa totálne nevkusné.
ondrejvla
01.01.09,19:17
Ondrejvla, podľa mňa totálne nevkusné.

Ferdosondo, každému podľa veku, podľa potreby a podľa jeho vkusu. Nikomu ho nevnucujem, nám splnila požiadavky, je bezbarierová.
Inak, čo by si povedal rodičom, ktorí majú postihnuté dieťa? - vrchol nevkusu, - prečo ste si ho urobili, alebo starým ľuďom, ktorí potrebujú francúzske barly, alebo vozíček - je to nechutné, čo tu ešte robíte?... Musíš byť veľmi nešťastný človek, asi preto je tvoja duša taká útočná, no a práve na Nový rok. Vieš, nie je všetko len o vkuse, ale aj o človeku. Ale na to treba dozrieť, alebo si počkať na to, čo ťa v živote stretne, aj keď to bude nevkusné, zatvor oči a čakaj. Želám ti, aby si nič nestretol v živote, čo nebude lahodiť tvojmu oku, aj keby si to mal byť ty sám.
durisovad
01.01.09,20:14
Vlasticka, nic si nerob z hodnoteni inych ludi, nahodou je vasa kupelna pekna, moderna a hlavne ucelna. Ale napisala si mu velmi spravne.
Zitulda
01.01.09,20:15
Ondrejvla, podľa mňa totálne nevkusné.
Prečo toľká necitlivosť človeče, najprv porozmýšľaj nad slovami, žváž ich a potom vyslov alebo napíš. Toto by si si mal uvedomiť, lebo veľmi ľahké je rany spôsobiť a nikdy nemôžeš vedieť, čo Tebe môže ešte živoť priniesť. Predpokladám však, že si mladý a neuvážlivý. Veľmi pekne a až príliš taktne Ti napísala svoju odpoveď Ondrejovia. Buď viac asertívny, aby si mohol byť aj šťastný. :(:mad:
skaspa
01.01.09,21:04
tak, aby bolo čo porovnávať aj ja niečo pridám; toto sa nám podarilo dokončiť v decembri
Ferdosondo
02.01.09,06:23
Čakal som takúto odpoveď. Považujem však oveľa čestnejšie, keď vidím niečo, čo nemá s estetikou a kvalitou prevedenia nič spoločné, povedať pravdu. Nie som človek, ktorý by niekoho klamal a privádzal mu falošné ilúzie. Vlastička pokiaľ bolo Tvojou snahou urobiť bezbariérový prístup, tak si to dosiahla, ale ak si chcela aby to aj bolo pekné, tak sa Ti to vôbec nepodarilo. Avšak ak sa Ti to páči, tak je všetko v poriadku. Vlastička aj keď to bude znieť neúprimne, ale prajem všetko najlepšie v novom roku a hlavne veľa zdravia.
ALDA
02.01.09,09:07
Vlasti, to si odkukala u nás?:D:--- Mám také isté obkladačky, ibaže ich mám trošku skombinované a trošku viac do ružova. Rovnaké umývadlo, batérie.:D
Aj rovnaké chrániče proti prskajúcej vode. Keď budem mať po ruke fotoaparát, zverejním.
Užite si to v zdraví.:)
michelle84
02.01.09,11:08
tak, aby bolo čo porovnávať aj ja niečo pridám; toto sa nám podarilo dokončiť v decembri

Pekná elegantná kúpelňa :)
svedia
03.01.09,11:04
Fakt pekné... tie farby, sú super. Ešte by som sa chcela opýtať na tie dvere.. aké sú? Také si plánujem aj my kúpiť ale ešte som nelietala po obchodoch, koľko tak asi výjdu cenovo,, Dik za odpoveď.
Anita.....
03.01.09,11:38
Kúpelňa sa mi veľmi páči, moderné čisté línie, naozaj pekná. Cíťte sa v nej dobre.
Fuzo
03.01.09,15:40
ahojky dvere sú z firmy Ben, majú aj stránku na nete, stáli 10 tis. vrát. zárubne bez montáže, ale kvalita a veľká spokojnosť.
Zitulda
03.01.09,15:57
Fuzo, prosím vieš mi povedať,ako Ti robili tie rohové poličky?! z čoho sú lebo vyzerá to, ako keby boli osadzované dodatočne, Dík.
Fuzo
11.01.09,11:42
Rohové poličky boli robené z yporu tak ako steny potom tam boli privrtané a až potom sa dával obklad na steny aj na poličky, pozor však na výšku, nás to ani nenapadlo, ale skoro sme potom nevložili kvôli poličkám novú vaňu na svoje miesto, poličky zavadzali, boli nízko osadené. Poličky sa este osadili tou hliníkovou lištou.
florian1123
11.01.09,21:05
Jednoducha ale vkusna kupelna..
Mária27
31.01.09,09:29
Mám malú kúpeľňu a milujem vaňu. Keďže idem prerábať kúpeľňu a chcem si zachovať vaňu, rozmýšľam o bezbarirovom prístupe k sprche pre budúcnosť. Môže sa urobiť odtok v podlahe?
ROBIN111
31.01.09,12:58
tak, aby bolo čo porovnávať aj ja niečo pridám; toto sa nám podarilo dokončiť v decembri
Mám vybraté tie isté batérie (zatiaľ nenamontované). Ako ste s nimi spokojní?
anina
02.02.09,17:45
Takúto predstavu o kupelni som mala aj ja, bohužial rodina ma prehlasovala, že to musí byt "veselšie". Teraz sa práve obkladá a ja len trpnem, co z toho vylezie...
Gabi Kollar
07.02.09,15:22
No ste veľmi šikovní a máte to krásne. Netreba mať zrovna milióny, stačí vkus, radosť a dobrý majster.
Gabika
skaspa
07.02.09,16:00
Mám vybraté tie isté batérie (zatiaľ nenamontované). Ako ste s nimi spokojní?
tak zatiaľ sme spokojní, ale máme strašne tvrdú vodu, tak uvidíme časom, keď začne úradovať vodný kameň
ad-riana
12.03.09,08:30
Adkah - hnedu mozes kombinovat s bezovou, bielou, oranzovou ale aj zelenou :-)
Marína
12.03.09,11:59
tak zatiaľ sme spokojní, ale máme strašne tvrdú vodu, tak uvidíme časom, keď začne úradovať vodný kameň
Nečakaj, od začiatku používaj vhodný prípravok
http://www.porada.sk/t85645-nerez.html
http://www.porada.sk/t30985-p2-pomocnici-v-domacnosti-alebo-ako-si-vylepsit-byvanie.html
http://www.porada.sk/t71769-odstranenie-vodneho-kamena.html
http://www.porada.sk/t30839-cistenie-spar.html
avonka1
05.08.09,13:32
My sme prerobili tiež do prírodných farieb :---
anina
06.08.09,06:22
My sme prerobili tiež do prírodných farieb :---

Prosím ťa, aké je to umývadlo, typ výrobca? Vyzerá, že je úzke, zháňam podobné, ale s hlbkou do 40 cm a zatiaľ najplytšie som našla 43.
Lenka1979
06.08.09,06:29
My sme prerobili tiež do prírodných farieb :---

Veľmi pekná, vkusná a praktická. Super, kombinácia farieb elegantná. ;)
avonka1
06.08.09,11:52
Ďakujem, umývadlo je obyčajné, lacné, neznačkové, poľské zo stavebnín. Stálo okolo 3.000,- Sk.
Len som sa zľakla toho dávkovača na tekuté mydlo. Už je nahradený novým, dreveným hranatým ( od Ježiška ).
AndrejG
06.08.09,12:57
Neviem preco niekomu vadi wc v kupelni...prikladam par svojich fotiek. A podotykam, ze nebola vobec draha, prave naopak, vela sa usetrilo na obkladackach, namiesto toho je vodeodolny nater, kamen nebol drahy, umyvadla po zlave za 3tis. kus, aj ked sa tvaria ako kvalitne, talianske, zachod tiez za dobru cenu a tak by som mohol pokracovat. Aj keby som dal najlacnejsi ako tak kvalitny obklad za 500/m2 a zaplatil za pracu a material dalsich 500/m2, tak by to vyslo ovela drahsie ako tato varianta. :)
Kazu
06.08.09,13:24
Neviem preco niekomu vadi wc v kupelni...prikladam par svojich fotiek. A podotykam, ze nebola vobec draha, prave naopak, vela sa usetrilo na obkladackach, namiesto toho je vodeodolny nater, kamen nebol drahy, umyvadla po zlave za 3tis. kus, aj ked sa tvaria ako kvalitne, talianske, zachod tiez za dobru cenu a tak by som mohol pokracovat. Aj keby som dal najlacnejsi ako tak kvalitny obklad za 500/m2 a zaplatil za pracu a material dalsich 500/m2, tak by to vyslo ovela drahsie ako tato varianta. :)

To je veľmi pekná kúpeľňa.
WC v kúpelni je veľmi nepraktická vec pri viacčlennej domácnosti. A keď máš napr. 3 dospievajúce dcéry tak nemáš šancu sa dostať na WC, lebo stále je nejaká baba zalezená v kúpeľni. A keď už sa ti podarí ukoristiť si kúsok súkromia tak ti búchajú na dvere a bojíš sa aj uľaviť si, lebo budú pre jeden krát všetky ohŕňať nosy aj 14 dní :D
evina
06.08.09,13:51
To je veľmi pekná kúpeľňa.
WC v kúpelni je veľmi nepraktická vec pri viacčlennej domácnosti. A keď máš napr. 3 dospievajúce dcéry tak nemáš šancu sa dostať na WC, lebo stále je nejaká baba zalezená v kúpeľni. A keď už sa ti podarí ukoristiť si kúsok súkromia tak ti búchajú na dvere a bojíš sa aj uľaviť si, lebo budú pre jeden krát všetky ohŕňať nosy aj 14 dní :D

U nás je to aj v prípade jednej :D:D...myslím tá obsadená kúpelňa aj 3x za deň - ráno, na rande, večer :D
ALDA
06.08.09,14:27
U nás je to aj v prípade jednej :D:D...myslím tá obsadená kúpelňa aj 3x za deň - ráno, na rande, večer :D

My sme to absolvovali aj s chlapcami:D

PS: Nezabudnite vaňu kupovať aj podľa svojich rozmerov, aby ste nedopadli ako ja: mám iba sprchovací kút a manžel aj vaňu, pretože sa do nej zmestí.:D
AndrejG
06.08.09,21:58
To je veľmi pekná kúpeľňa.
WC v kúpelni je veľmi nepraktická vec pri viacčlennej domácnosti. A keď máš napr. 3 dospievajúce dcéry tak nemáš šancu sa dostať na WC, lebo stále je nejaká baba zalezená v kúpeľni. A keď už sa ti podarí ukoristiť si kúsok súkromia tak ti búchajú na dvere a bojíš sa aj uľaviť si, lebo budú pre jeden krát všetky ohŕňať nosy aj 14 dní :D

Tak to je jasne, ked ide napr. o byt a je jedna kupelna, tak nemoze byt spolu s wc. Ale pokial je samostatne wc, tak druhe bonusove v kupelni je len dobre. Ja som skor narazal na to, ze niektorym ludom vyslovene prekaza ta zachodova misa v kupelni... :)
avonka1
07.08.09,07:49
Tiež odporúčam väčšiu vaňu, my sme dali 150cm, a je to fakt málo. Chcela som väčšiu, no kúpeľňa je dlhá a úzka, preto ju bolo treba "zoštvorcovať" uložením vane pod okno. Nuž, dizajn nebýva pohodlný... :-(
SYLVVIA
05.07.10,12:31
my sme prave "v prarabke", zatial, dve izby pre decká, obyvacka a kuchyna, o kupelni iba snivame, ale toto je skvela inspiracia. si naozaj sikovny chlapik ;o)