Manual
12.10.08,09:30
Vie niekto poradiť ? Ak zašlem mail na adresu ...@gmail.com tak sa mi vždy vráti ako nedoručený. S ostatnými adresami problémy nemám.
Mám niečo zle nastavené ? Posielam z adresy ....@stonline.sk
Ďakujem a pekný deň...:)
Rozalka
12.10.08,11:59
Janko, doma mám ...@gmail.com a z práce (kde je ...@stonline.sk) si bežne posielam, bez problémov. Možno je chyba niekde v adrese (chýbajúci znak ap.)
Fero11
12.10.08,15:17
No ked sa adresat nenajde, tak ho vrati
Manual
12.10.08,17:07
Adresa je správna !!!!!!!!:rolleyes:
Rozalka
12.10.08,19:10
Občas aj e-mailová pošta môže zahaprovať.
Len pre ilustráciu: pred rokom som poslala blahoprajný mail do USA známym k narodeniu dieťaťa. Takmer po roku prišla odpoveď. Keď sme si ujasnili, že odpoveď prichádza na zhruba ročný mail, vysvitlo, že môj mail dostali s dátomom 26.8.2008, pritom však bolo len 20.8.2008. Mail prišiel po roku, ale "tváril sa" ako práve teraz napísaný.
arizona
12.10.08,19:34
Občas aj e-mailová pošta môže zahaprovať.
Len pre ilustráciu: pred rokom som poslala blahoprajný mail do USA známym k narodeniu dieťaťa. Takmer po roku prišla odpoveď. Keď sme si ujasnili, že odpoveď prichádza na zhruba ročný mail, vysvitlo, že môj mail dostali s dátomom 26.8.2008, pritom však bolo len 20.8.2008. Mail prišiel po roku, ale "tváril sa" ako práve teraz napísaný.
mimotemy...možno sa tváril, že prišiel blahoželať k prvým narodeninám:D
arizona
12.10.08,19:36
Vie niekto poradiť ? Ak zašlem mail na adresu ...@gmail.com tak sa mi vždy vráti ako nedoručený. S ostatnými adresami problémy nemám.
Mám niečo zle nastavené ? Posielam z adresy ....@stonline.sk
Ďakujem a pekný deň...:)
Tiež mám gmail a asi pred 3.dňami mi volala kámoška, čo mám s mailami, vraj sa jej vracajú ako nedoručené.
A mne veselo chodili:eek:
Skús sa spýtať druhej strany, či naozaj nechodia.
Možno mal iba gmail nejaký techn. problém.